24 milijonus eurų laimėjęs vilnietis lemtingą bilietą nusipirko taromate pridavęs butelius

 • Teksto dydis:

Praėjusią savaitę Lietuvą apskriejo žinia, kad laimėta įspūdinga 24 milijonų eurų suma, informuoja LNK. Tikriausiai jau ne vienas apgalvojote, kur tokią sumą padėtumėte, investuotumėte, galbūt tikėjote, kad laimėjote ir jūs, tikrinote bilietus. Apie tai – pokalbis su „Olifėjos“ generalinio direktoriaus pavaduotoju Donatu Kazlausku.

– Didžiulis laimėjimas. Ar tikėjotės, kad kada nors į Lietuvą ateis tokia pinigų suma?

– Iš tikrųjų tai įspūdingas laimėjimas ir kadangi mes organizuojame šią loteriją jau dešimt metų, tai pats didžiausias laimėjimas yra 90 milijonų. Tai vieną kartą turėtų aplankyti ir mus. Pasirodo, kad tai ir įvyko.

– Paaiškėjo ir laimėtojas, pagaliau jis atsirado. Kas jis toks, iš kur ir kaip nusipirko bilietą?

Prieš tai paprašė žmogų atsisėsti, kad jis jaustųsi tvirtai ir tada pasakė, ką jis laimėjo. Iš pradžių, aišku, jam buvo šokas, nepatikėjo, nežinojo, kaip čia elgtis.

– Jis yra verslo įmonės darbuotojas, jo amžius virš 40 metų. Jis gyvena Vilniuje, turi šeimyną.

– Kaip jis pirko bilietą? Berods, girdėjome istoriją, kad tiesiog pridavė butelius ir nusprendė nusipirkti bilietą?

– Taip, jis kaip ir visi, kurie žaidžia loterijose, t. y. labai paprastu savitarnos principu, kai ateini prie kasos ir gali pasirinkti prie kasos stovelyje esančius bilietus. Tą jis ir padarė penktadienio vakarą, o prieš tai, kaip jis pats minėjo, pridavė butelius į taromatą, gavo 2,7 euro, dar 30 centų pridėjo ir nusipirko už 3 eurus laimingąjį bilietą.

– Kaip jis atsiliepė? Gal jūs ieškojote jo, vaizdo kameras atsukinėjote ar pats kreipėsi? Kaip visas procesas įvyko?

– Tiesiog mes buvome paskelbę, kad toks laimėjimas yra. Deja, jis šitos informacijos nebuvo išgirdęs. Jis padarė paprastu būdu – internetu pasižiūrėjo, kad yra laimėjimas, aišku, internete nenurodoma, kokio dydžio laimėjimą jis turi. Jam buvo pranešimas, kad jis turi kreiptis į loterijos atstovybę, tą jis ir padarė paskambinęs telefonu. Tada mūsų aptarnaujantis personalas paprašė padiktuoti ilgąjį numerį, pagal kurį yra tikrinamas bilietas, ir jam suteikė tą informaciją. Prieš tai paprašė žmogų atsisėsti, kad jis jaustųsi tvirtai ir tada pasakė, ką jis laimėjo. Iš pradžių, aišku, jam buvo šokas, nepatikėjo, nežinojo, kaip čia elgtis. Natūralu. Paskui pakartojus dar kartą tą ilgąjį numerį, jam dar kartą buvo pasakyta suma, ką jis laimėjo.

Taip, iš tiesų padidėjo loterijos bilietų pirkimas, bet ne taip drastiškai, kaip kai kas įsivaizduoja.

– Ar jau buvo atvykęs žmogus čia, galbūt kažkokius dokumentus tikriausiai reikės pildyti ir tą sumą pinigų į lagaminus krovėte ar į sąskaitą pervesite?

– Jis buvo atvykęs kaip tik pirmadienį. Buvo žmogus užsiėmęs, kadangi dirba verslo įmonėje, turėjo dar susitikimų ir atvyko į darbo pabaigą. Mūsų aptarnaujantis personalas paprašė parodyti bilietą, viskas buvo atlikta, teisingai padaryta ir jam buvo pranešta, kad reikės atsidaryti sąskaitą. Jeigu jis turi tą sąskaitą, nurodyti sąskaitą ir jam pinigai bus pervesti per savaitę.

– Ar pastebėjote, kad reikia dažniau keisti popieriaus juosteles aparatuose? Galbūt puolė visi pirkti bilietus dabar?

– Taip, iš tiesų padidėjo loterijos bilietų pirkimas, bet ne taip drastiškai, kaip kai kas įsivaizduoja. Tai yra natūralus, sakykime, emocinis pakilimas, kaip dažnai būna po didesnių laimėjimų, tuo mėgaujasi, tiki, kad ir juos aplankys laimėjimas gal ne mažesnis, gal didesnis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Eilinė pasaka.....

Eilinė pasaka..... portretas
Tuščias smegenų plovimas kas tiki.......

reklama

reklama portretas
avinam

TV PAGALBA

TV PAGALBA portretas
Ka i tai Puteikis pridaves savo 3 tases??
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių