Quantcast

Žlugo ketvirtas opozicijos bandymas: G. Landsbergis atlaikė interpeliaciją

Užsienio reikalų ministras konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis antradienį atlaikė interpeliaciją Seime.

Už tai, kad būtų pritarta jo atsakymams į opozicijos inicijuotus klausimus, balsavo 73 Seimo nariai, prieš buvo 47 ir šeši parlamentarai susilaikė.

Seimui pritarus ministro atsakymams, interpeliacijos procedūra baigta.

Atsakydamas į Seimo narių klausimus G. Landsbergis pabrėžė, kad bet koks rusiškų prekių tranzitas per Lietuvą pažeidžia nacionalinio saugumo interesus, o šalies geopolitinė orientacija turi būti nukreipta iš Šiaurės į Pietus.

Interpeliacijos iniciatorių vardu kalbėjęs Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis tvirtino, kad užsienio politika valdant šiai Vyriausybei tapo nenuspėjama ir nulemta vienašališkų užsienio reikalų ministro ar ministerijos pareigūnų sprendimų.

Jis taip pat kėlė klausimą, ką reiškia vertybinė politika, sakydamas, kad nėra aišku, koks šių sąvokų turinys, o šalies užsienio politika visų pirma turi vadovautis jos nacionaliniais interesais, tarp jų ir ekonominiais.

Interpeliaciją ministrui inicijavo Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ su kitomis opozicinėmis frakcijomis, prašydamos pasiaiškinti dėl Kaliningrado tranzito sankcionuotoms rusiškoms prekėms peripetijų, Taivaniečių atstovybės Vilniuje atidarymo aplinkybių, atsakyti į klausimus dėl diplomatinio korpuso.

Tai buvo ketvirtoji opozicijos inicijuota interpeliacija šio Ministrų kabineto nariams, visos jos žlugo.NAUJAUSI KOMENTARAI

>>>kam juokinti tautą \\\\\.../////

>>>kam juokinti tautą  \\\\\...///// portretas
>Brolau,kad jis nedurnas nesiginčiju,jis negeras,jis slapčia dirba koncervams.___Ta jo "opozicija" akių dūmimas" iškilt į valdžią,gelbėt mėšle paskendusius koncervus,paskui vėl jiems padėt sugrįžt į valdžią,kaip komunistai darė.

kam juokinti tautą

kam juokinti tautą portretas
o Skvernelis atrodo protingas. Nejaugi ta "opozicija" ant tiek nesupranta, kad konservatoriai turi daugumą.

Manau, \\\\\.../////

Manau,  \\\\\...///// portretas
jį tik Perkūnas nutrenks sausio m ėn.šviečiant saulei.___Marą legviau įveikė,nei tą litvaką,ginamą kupriaus.___Milijardinius nuostolius Lietuvai padarė ir jis "švarus".
VISI KOMENTARAI 60

Galerijos

Daugiau straipsnių