A. Veryga: dėl karantino politikos Vyriausybės laukia rimtos problemos

Buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad Lietuvoje augant užsikrėtimų COVID-19 skaičiams, Ingridos Šimonytės vadovaujama Vyriausybė susidurs su didžiulėmis problemomis, nes laiku nespėjo atlaisvinti karantino apribojimų.

Pasak „valstiečio“, jei atsipūsti negavusi visuomenė susidurs su dar viena karantino režimo griežtinimo banga, žmonės sureaguoti gali „labai nedraugiškai“.

Tačiau Vyriausybėje jau keliamą mintį, kad artimiausiu metu gali tekti karantino apribojimus ne laisvinti, o griežtinti, A. Veryga sakė palaikąs.

„Apie Velykas tikrai reikia pagalvoti, mokantis iš tų pamokų, kurios buvo mūsų: Velykos, Vėlinės, Kalėdos. Tad aš sutikčiau su tuo, kas yra sakoma“, – pasiskiepijęs „Astra Zeneca“ vakcina antradienį žurnalistams sakė A. Veryga.

Dabar, dar negrįžus į nors truputį laisvesnį gyvenimą, vėl užsukinėti... Aš bijau, kad visuomenė tiesiog nustos kaustyti ir laikytis tų reikalavimų.

Apie tai, kad artimiausiu metu Vyriausybei gali tekti spręsti dėl griežtesnių karantino sąlygų, antradienį užsiminė ir premjerė I. Šimonytė. Visgi, pasak A. Verygos, nors ir reikalingas šis žingsnis, tačiau visuomenė jo gali ir nesuprasti.

„Kur bus didžioji bėda, bent jau toks yra mano pajautimas, kad dabartinė valdžia nesugebėjo atlaisvinti karantino iki galo, o jau gali reikėti kažką griežtinti. Man atrodo, kad visuomenė sureaguos labai nedraugiškai į visus šiuos sprendimus. Seniai reikėjo judėjimo apribojimus nuiminėti, leisti žmonėms truputį atsigauti, kai situacija gerėjo, o paskui juk buvo galima banguojant kažkokias priemones priiminėti“, – teigė A. Veryga.

„Dabar, dar negrįžus į nors truputį laisvesnį gyvenimą, vėl užsukinėti... Aš bijau, kad visuomenė tiesiog nustos kaustyti ir laikytis tų reikalavimų“, – teigė jis.

Premjerė antradienį sakė, kad Lietuvoje nustatyti du Pietų Afrikos Respublikos koronaviruso atmainos atvejai. Ministrės pirmininkės teigimu, reaguojant į šią informaciją, gali tekti svarstyti tam tikrus karantino sugriežtinimus.NAUJAUSI KOMENTARAI

konservatorių a b e j o t i n i EKSPERTAI- dirba

konservatorių a b e j o t i n i EKSPERTAI- dirba portretas
VYRIAUSYBĖS užnugaryje ir dirba taip --, kaip l i e p i a konservatoriai, o per sekančius rinkimus jie p a p i l d y s KONSERVATORIŲ gretas seime.

?

? portretas
Šimonytė - Dulkys net vakcinavimą sugebėjo sudirbti :) Pradžioje neleido vakcinos rinktis - dabar jau galima ? :))) Na ir kas atsitiko ? :))) " Smegenų " atsirado , bet kiek žmonių atsisakė ? Dabar juos vėl gaudyk ? O kas " pagaus " dingusį pasitikėjimą ? :)))) Jau nerašau apie astrazenecą :))) Ši Šimonytės vyriausybė yra pati blogiausia per 31 metus .

O aš manau , kad

O aš manau , kad portretas
skirtumas tarp " valstiečių " ir šių , net nežinau kaip juos vadinti , nes atsakomybės bijo ir prisidengia " ekspertais " yra LABAI didelis . Prisiminkite vasarą , prisiminkite karantinus . Ribojimai tarp savivaldybių buvo tik per šventes , o kas dabar vyksta ? Visi " uždaryti " , vakcinos , persirgę , o skaičiai didėja ? Teisingai sako Veryga , reikia GALVOTI KĄ DARAI , tik panašu ši Šimonytės vyriausybė nepasižymi galvojimu , uždarė 4 mėn , smulkūs verslai ir žmonių gyvenimai žlunga , skolinamės maišais verslui remti ( kas grąžins ar dar bus dirbančiųjų po šios pandemijos pabaigos ? ) o Šimonytė - Dulkys be " įdėjų " ką reikia daryti ?
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių