„Vardan Lietuvos“ atstovai pasipiktino valdančiaisiais: jie nesupranta realios situacijos rimtumo

 • Teksto dydis:

Opozicijai priklausančios frakcijos „Vardan Lietuvos“ atstovai piktinasi, kad valdantieji antradienį atmetė visus infliacijos pasekmes sumažinti turėjusius Seimo mažumos teiktus įstatymo projektus. Jų teigimu, parlamento dauguma tiesiog nesuvokia realios situacijos rimtumo ir toliau demonstruoja savo aroganciją.

Pasak Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ nario, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininko Sauliaus Skvernelio, opozicija buvo nusiteikusi geranoriškai bendradarbiauti su valdančiaisiais, kad kuo greičiau būtų sprendžiamos žmonių problemos.

„Tačiau valdantieji pademonstravo, kad nesupranta, kokia rimta situacija yra šalyje. Dabar, kai gyventojai susiduria su įvairiais socialiniais ir ekonominiais sunkumais, valdantieji atmeta visus opozicijos teiktus antiinfliacinius siūlymus net nesiteikdami priimti jų tolesniam svarstymui. Taip jie toliau demonstruoja savo aroganciją tiek kalbant apie politinį dialogą, tiek apie visuomenės poreikius“, – išplatintame pranešime sako S. Skvernelis.

Dabar į vasarą Seimas išeis be aiškios vilties Lietuvos žmonėms, kad valdžia pasiruošusi spręsti daugeliui sudėtingą socialinę situaciją.

Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūno Lino Kukuraičio teigimu, po šiandienos dar labiau išauga rizika, kad valdantieji priiminės vėluojančius sprendimus.

„Valdančioji dauguma jau gerus metus bėga problemoms iš paskos ir vėluoja jas spręsti. Deja, atmesdami opozicijos teiktus įstatymų projektus, valdantieji aiškiai rodo, kad jie ir toliau nusiteikę nedovanotinai vėluoti su infliacijos ir jos pasekmių valdymo priemonėmis. Dabar į vasarą Seimas išeis be aiškios vilties Lietuvos žmonėms, kad valdžia pasiruošusi spręsti daugeliui sudėtingą socialinę situaciją. Mes kaip opozicinė frakcija nepaliausime kėlę aktualiausių visuomenei klausimų ir visais įmanomas būdais raginsime, kad būtini sprendimai būtų priimti“, – pažymi L. Kukuraitis.

Kelios savaites dėl progos pateikti savo „antiinfliacinius“ siūlymus Seimo posėdžius boikotavusi opozicija antradienį galiausiai pristatė keturis parengto paketo projektus. Tačiau jau po pateikimo buvo atmestos visos keturios opozicijos iniciatyvos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Viktorai,tu -dar

Viktorai,tu -dar portretas
ne visa Lietuva,kaip ir godzila su savo šutve.

Viktoras

Viktoras portretas
Vardan Lietuvos.... Kokios ? Praskolintos ir išvogtos. Korumpuotos su valdininkų savivale ir nebaudžiamumu. Nejuokinkit. Senai nėra tos tikros Lietuvos. Miražas liko ponai .....

nu

nu portretas
valdantieji su savo sprendimais , betkokia kaina stengiasi itraukti lietuva i kara o eu ir usa sulysti i ...ybi .asilu sutve.Nuo sankciju rusijai mus pacius pastatys rakam , o rusam px. Zmones kad padet ukrainai greitai savo noru surinko ne viena liama, valdzia mato kad pinigu dar turi , ir dabar nauju mokesciu pavidalu bus p..zdec
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių