Quantcast

„Valstiečius“ paliko dalis Pasvalio rajono skyriaus narių: netiko R. Karbauskio elgesys

Opozicinių „valstiečių“ partiją paliko dalis narių iš Pasvalio rajono skyriaus, tarp jų – ir pirmininkas Vladas Linkevičius, informavo šios politinės jėgos atstovė.

„Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) negavo jokio oficialaus patvirtinimo apie skyriaus pasitraukimą, išskyrus kelis narius, kurie pasitraukė iš partijos“, – BNS šeštadienį sakė LVŽS atstovė spaudai Dalia Vencevičienė.

„Jie išsibraukė iš partijos narių. Skyriaus pirmininkas yra tarp jų, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad skyriaus nebelieka“, – pridūrė ji.

D. Vencevičienės teigimu, iš partijos pasitraukė „iki penkių narių“, tuo metu skyriuje jų yra kiek daugiau nei 90.

Tuo metu buvęs skyriaus pirmininkas V. Linkevičius BNS teigė, kad iš partijos pasitraukė didžioji dalis narių: „Tikrai ne penki ir ne dešimt. Abejoju, ar dabar jie čia skyrių bepadarys.“

Netiko R. Karbauskio elgesys

Pasak Pasvalio rajono politiko, iš „valstiečių“ partijos pasitraukusieji ketina prisijungti prie Sauliaus Skvernelio kuriamos partijos „Vardan Lietuvos“.

V. Linkevičiaus teigimu, mintis palikti LVŽS „brendo jau seniai“.

„Čia ne mano vieno sprendimas buvo, aktyvas skyriaus priėmė tokį sprendimą. Ne vienas argumentas lėmė. Seniai mums nepatiko R. Karbauskio vadovavimas, ypač kai pradėjo mėtytis tokiais žmonėmis kaip Tomas Tomilinas“, – kalbėjo jis.

Pasak politiko, partijos skyriui jis vadovavo maždaug du dešimtmečius, o pasitraukti nusprendė S. Skverneliui įkūrus naują frakciją Seime.

Kiek anksčiau apie sprendimą trauktis iš „valstiečių“ ir jungtis prie buvusio premjero kuriamos politinės jėgos nusprendė Lazdijų skyrius.

Partijos „Vardan Lietuvos“ steigiamasis suvažiavimas planuojamas kitų metų pirmąjį ketvirtį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Karalius Mindaugas šventės!!!!!

Karalius Mindaugas šventės!!!!! portretas
Tai rusijos elgesys labai blogausios pasaulio aferistos žodžius. Cccp ir caros rusijos smerkus okupacijos 15 respublkos kolonizimo vergus ir veždavo į sibirą aukos. Dabar puole ukrainą be susitares..Iki galo rusijos kruvina žveriškus nužudyti nekaltus žmones aukos. LVŽP išdavikos prorusijai neimanoma. Pruskiene sedejo maskvoje,Karbauskas nusikaltimus.

toks jau tų PERBĖGĖLIŲ m e n t a l i t e t a s ,

toks jau tų PERBĖGĖLIŲ m e n t a l i t e t a s , portretas
kadangi n ė r a jokio BARJERO juos sustabdyti,o jie PATYS negeba į v e r t i n t i , jog visose GAUJOSE/ ir ten kur nubėga/ yra ta pati p r i r ū g u s i BALA -- visus perbėgėlius s u k l a i d i n a besikuriančios gaujos LYDERIS, pas kurį iš dangaus kris k e p t i VIŠČIUKAI, kurių " privalgius" gauja vers ne tik KALNUS, bet visus o p o n e n t u s, kad pagerinti savo GAUJOS gyvenimą ir tai MATOME nuo valstybingumo atkūrimo, jog GAUJŲ gausa tik b l o g i n a žmonių GYVENIMĄ.

Anonimas

Anonimas portretas
Matomai p Skvernelis nesupranta kad i jo partija atbegantys taip pat lengvai ir išbegs........Nors uz p Skverneli buciau balsaves .......bet persigalvojau------nepatinka perbegeliai.......
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių