„Valstiečių“ taryba balsuos ir dėl pasitikėjimo S. Skverneliu

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) taryba balsuos ne tik dėl pasitikėjimo partijos vadovu Ramūnu Karbauskiu, bet ir dėl prezidento rinkimuose į antrąjį turą nepatekusio premjero Sauliaus Skvernelio.

„Mes partijoje ir frakcijoje šnekėsime apie visų atsakomybes, ir premjeras nori išsiaiškint partijos palaikymą taip pat, bus balsuojama tikriausiai dėl pasitikėjimo manimi ir pasitikėjimo premjeru“, – antradienį po frakcijos posėdžio sakė R. Karbauskis.

Tai po frakcijos posėdžio žurnalistams patvirtino ir S. Skvernelis: „Žinoma, be abejo, slaptu balsavimu partijos taryboje“.

Tačiau kol kas neaišku, kada gali vykti tarybos balsavimai dėl pasitikėjimo – ar jau šios savaitės penktadienio posėdyje, ar vėliau.

„Valstiečių“ vadovas R. Karbauskis sakė neabejojantis, kad partija išreikš pasitikėjimą S. Skverneliu.

Kiek man teko tikrintis pasitikėjimą, užtekdavo tarybos, jei taryboje būtų nesuteiktas pasitikėjimas, būtų suvažiavimas.

„Tokių abejonių pas mus nėra, bet jo (S. Skvernelio – BNS) noras yra pasitikrinti pasitikėjimą, mano noras irgi yra“, – teigė R. Karbauskis.

LVŽS tarybos posėdis planuojamas penktadienį, tačiau jo darbotvarkėje, anot R. Karbauskio, nėra klausimų nei dėl pasitikėjimo, nei dėl partijos likimo valdančiojoje koalicijoje.

„Penktadienį mes šnekėsimės apie susitelkimą Europos Parlamento rinkimams, darbotvarkėje tokio klausimo nėra, jei taryba nutars apie tai pašnekėti, bus pašnekėta“, – teigė LVŽS vadovas.

R. Karbauskis teigė, kad sprendimą dėl pasitikėjimo priimtų partijos taryba, o suvažiavime būtų balsuojama tuo atveju, jei tarybos sprendimas būtų neigiamas.

„Jeigu nepritartų partijos taryba, tada reiktų partijos suvažiavimo. Kiek man teko tikrintis pasitikėjimą, užtekdavo tarybos, jei taryboje būtų nesuteiktas pasitikėjimas, būtų suvažiavimas“, – aiškino R. Karbauskis.

Klausiamas, ar toliau laikosi pozicijos trauktis iš valdančiosios daugumos dėl prastų prezidento rinkimų rezultatų, LVŽS vadovas teigė, kad „noras yra vienas dalykas, jei partija įvertins, kad rezultatai yra prasti, tai bus įvertinimas pasitraukti“.

„Tai, ką mes esam pasakę, mes 25 kartus nekartosime, mums labai svarbūs rezultatai EP, tikiuosi, kad jie bus geri ir LVŽS turės ne vieną atstovą, visą eilę atstovų. Mums svarbus tautos palaikymas tuose rinkimuose, kaip patvirtinimas to, kad mes dirbome trejus su puse metų sąžiningai Lietuvai“, – teigė R. Karbauskis.

Valstiečių“ keltas S. Skvernelis pirmajame prezidento rinkimų ture sekmadienį gavo 19,67 proc. balsų ir liko trečias.

Pirmajame rinkimų ture daugiausiai balsų – 31,21 proc. – surinko opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų iškelta Ingrida Šimonytė. Už nepriklausomą kandidatą G. Nausėdą balsavo 30,93 proc. rinkėjų.

„Valstiečių“ lyderis R. Karbauskis yra pareiškęs, kad partija trauksis iš valdžios, jeigu jos kandidatas premjeras S. Skvernelis nepateks į antrą prezidento rinkimų turą, o partija nelaimės Europos Parlamento rinkimų. Tokiam scenarijui yra pritarusi „valstiečių“ frakcija.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tèvas

Tèvas portretas
Karbauski su Skverneliu, na nekrėskite "cirkų"- nepakliuvo rinkėjas ant jūsų gąsdinimo kabliuko. Baikite tas savo aferas. Juk ir taip aišku, kad jumis niekas ir nepasitikėjo - tik aferistas gali toliau svaidytis gąsdinimais, vieni kitiems patarinėti pasitikrinti pasitikęjimą ir t.t. Ką jūs visi be karbauskio darysite - juk pinigų jūs, valstiečiai, sumeles gaunate visi neblogas (o ir spauda rašę apie gautus skvernelio pinigus iš karbauskio per seimo rinkimu. Ką čia vis malate nesąmones. Negi jūs ten visi sužvaigždėjote ir negebate refleksuoti (ne tik artikuliuoti) po savo kasdienės , nors ir lengvos brangiai apmokamos iš mūsų sumokėtų mokesčių, veiklos. Na, paišdykavote iš neturėjimo ką veikti , ir užteks.

krachas

krachas portretas
nebukime naivus del tu rinkimu, valstieciais kaip pasitikejo taip ir pasitiki. Cia tik gerai suveikta konservu akcija tie rinkimai, propogandistai gerai suveike ir tie, kurie moka balsus skaiciuoti. Ko valstieciams trauktis, nesuprantu, nejaugi su viena metaliste nesusitvarkys. Negi bijo sito nupiepelio anukelio, Koks sirtumas kas bus prezidentu metaliste ar bankininkas.tegul prezidentauja ten savo prezidenturoje, svarbu valstybei tureti gera , stipru Premjera.Valstieciams trauktis nevalia, nes vel prasidejus konservu valdymui bus KRACHAS

Ozys&Ozesnis

Ozys&Ozesnis portretas
Aisku ne kiekvienas galejo per save perlipti
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių