V. Pranckietis: „valstiečiai“ vienbalsiai nutarė – nebesitrauks iš valdžios

Kęstas

Kęstas portretas
D.Grybauskaitės palikimas - mažai prekiaujame su Rytais. Iš mūsų prekybos partnerių svarbiausia tapo Vokietija. Visi kiaušiniai Lietuvoje pakliuvo į vieną krepšį. Tas krepšys, atrodo, krenta nuo stalo: "„Vėliausias JAV ir Kinijos prekybos konflikto eskalavimas vėl padidino neapibrėžtumą dėl Vokietijos eksporto, kuris yra pagrindinis veiksnys šalies BVP augimui“, – instituto pranešime cituojamas profesorius Achimas Wambachas, ZEW instituto prezidentas. Vokietija yra svarbiausia Lietuvai eksporto rinka." Pajamos iš eksporto sudaro Lietuvos pajamų, įskaitant valstybės pajamas, liūto dalį. Nėra pajamų - nėra algų, pensijų ir pašalpų. Padėkokime garsiai visi D.Grybauskaitei. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Arvys

Arvys portretas
Pajuokos verti juokdariai, o ne partija su visiškai nukvaikusiu vadukų...

Mindy Allain

Mindy Allain portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

rsr

rsr portretas
jokiu dvigubu pilietybiu! lt nereikia isverstaskuriu ekonominiu perejunu!

Anonimas

Anonimas portretas
sveikinu gerai kad neiseinate labai gerai dirbkite toliau

Pilietiškas ir nepartinis

Pilietiškas ir nepartinis portretas
Ir dar neaišku, kad skverneliui, karbauskiui visai nesvarbu laikytis duoto žodžio. tai jie didieji manipuliatoriai - norėjo pagąsdinti, kad be jų Lietuvai pabaiga. Kaip jiems negėda svaidytis tuščiais pažadais ž ir ne pirmą kartą. Kaip tokie žmonės ? Gal paaiškins didysis "artikuliuojantis" kalbininkas iš Stulginskio universiteto (dabar jau VDU). Aišku, kad jis nenorės, o gal ir bijos "išartikuliuoti" žodžio AFERISTAI :))). Kam čia kas neaišku? Prie ko čia Lansbergis ar kitas asmuo. Taigi jų pačių "šutvė" norėjo išgąsdinti rinkėjus, kad be jų bus viskas ir balsuokite už skvernelį _- NEPAVYKO ĮBAUGINTI? Kaip iš mūswų norėjo padaryti nemąstančią avių bandą skvernelis su karbauskiu. Ai-Ai koks gėdingas elgesys.

NA NA

NA NA portretas
manau ,kad Lietuvos žmonės turi suprasti, kad landsberginių gauja ,bandė padaryti perversmą per rinkimus ,sufalsifikavo ir su Grybauskaitės dėka sužlugdė referendumus ,labai reikalingus Lietuvai ,kad Lietuva susitelktu ir susivienytu ,dėl pilietybės ir dėl seimo mažinimo ,viską sužlugdė landsberginių gauja ir grybauskaitė ,kurie davė toną, klaidinti žmonęs per rinkimus ,kelti sumaištį ,o ką jau kalbėti apie Skvernelio eliminavimą iš rinkimų ,nes jis buvo rimtas konkurentas ,kuris ruošėsi depolizuoti Lietuvos teisėsaugą ,kad tarnautu visai Lietuvai ,o ne landsberginių gaujai ,Skernelis buvo eliminuotas Matijošaičio pagalba ,AŠ ne dievas ,tiksliau Kauno dėka PVZ: Kaunas išmetė landsberginius iš Kauno net 80 procentų balsavo prieš landsberginius , o dabar Kaunas atseit balsavo už Šimonytę 60 procentų už landsberginius ,,nejuokinga ,,,rinkimai buvo klastojami ,,sėkmės balsuoti už Lietuvą

kam trauktis

kam trauktis portretas
Kol yra kvailų ir patiklių bei negerbiamų rinkejų kodel jiems nemeluoti, o nelaimejus rinkimų kam trauktis tiesiog reikalinga dar daugiau meluoti ir toliau “dirbti”.

Virginia Stroble

Virginia Stroble portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Virginia Stroble

Virginia Stroble portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmoGus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

rsr

rsr portretas
nugi ka ten jie,visi jie ten vienodi ar kolchoznikai ar koncervai ar socdemai,visu nagai atsukti i save,visi ten jie sukciai ir melagiai zulikai..

Dievo avin4li verskis per galvą

Dievo avin4li verskis per galvą portretas
Tokiam strategui tinka tik vienas žodis MUŽIKAS!

Pensininke

Pensininke portretas
Karbauskis per skystas politikas- strategas. Nori pakalbeti geriau, bet kalba blogiau, daznai kaip vaikai smelio dezeje. Skvernelis isrinktas ir turi dirbti premjeru iki kadencijos pabaigos ir neklausyti ka kalba Ramunas. O lyderi Ramuna gali dauguma palikti ir padaryti tikra valstieciu partija be zaliju.

Ozys&Ozesnis

Ozys&Ozesnis portretas
Gal eilini karta kazka neteisingai interpretuojate ?????

Ozys&Ozesnis

Ozys&Ozesnis portretas
Taigi Karbauskis sake, kad prisiekia savo motina, dieviu ir visais antgamtiniais pasauliais, ar jus teisingaiparasete, nieko nesuklydote ??????

Ozys&Ozesnis

Ozys&Ozesnis portretas
Kaip suprasti???????? TAIGI KARBAUSKIS SAKE GARBES ZODIS PRISIEKIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Visą laiką buvo aišku

Visą laiką buvo aišku portretas
kad jų ir su pagaliu nuo lovio nenuvysi:)))

pritariu - Nuomone.ne partinio.

pritariu - Nuomone.ne partinio. portretas
tie 80 proc. už matijošaiti pasidavė bandos jausmui- oi mano gatvę išasfaltavo, aš balsuosiu.. o tai ką iš vis savivaldybė turi daryti, jei netvarkyti miestą ?

teisingai

teisingai portretas
labai gerai nesitraukit , nes be jusu vel butu blogai.

kaunietė

kaunietė portretas
buvo nesolidu iš lyderio ir ministro pusės- manau kad vadovautis emocijomis ar statyt kažkokias sąlygas, tai ne čia , kur jie randasi..ale norėjo pasirodyt esantys kitokie, nei kiti? bet pačiu žaliuju daug, kaip galima vatskiriems asmenims mėtytis tokiais žodžiais?

Anonimas

Anonimas portretas
kremliaus troliai sujudo matyt pinigu diena puola valstiecius

Brittku

Brittku portretas
Prabudo, kai patiems subinės svyla, dabar ir partnerių prireikė. O šiaip taškėsi grasinimais, demonstravo aroganciją. Ar ne per vėlai pradėjo ieškoti draugų?!

negi jie

negi jie portretas
iš tikro žadėjo trauktis?

Turi būti apkalta

Turi būti apkalta portretas
Karbauskis su Skverneliu tik šantažavo valstybę ir piliečius ir neplanavo atsistatydinti ?

Lex

Lex portretas
Ką,kodėl daugelis jau užmiršo kad apkarpė algas ir pensijas ir paskolino šalį,o kas tas pensijas atstatė,padidino algas.prabalsavo už šimonukytę,kuriai Kubiliaus naktinė reformą yra pati geriausia.

Patologinių melagių partija

Patologinių melagių partija portretas
jei kolūkis nori likti valdžioje, turi šalinti Karbauskį su Skverneliu.

Anonimas

Anonimas portretas
Tik skalyti visi gerai moka ant kitu.Tai kaip ant konservatoriu.Socdemai su Kirkilu nuvare per keturis metus vis ,oKubiliui ta mesla kopti. O jus tik mokat skalyti.Vienas pasake ir visa sutve is paskos.

Nuomone.ne partinio.

Nuomone.ne partinio. portretas
Nera geriausiu nei premjeru nei meru.Visi dirba tik savo naudai.Neskieskit,nes praeis meteliai ir Matijosaiti keiksit.Nes viskas daroma ant greicio ir atsisukus tas gatveles reikes remontuoti.Ka gero pastate kaune Matijosaitis.Kupcinskas pastate,,Zalgirip arena,, tilta kuri pasisavino Matijosaitis ir visi projektai ir pinigai jau buvo jo sustiguota .Matijosaitis atejo kova,o balandi jau tvarke gatves.Taip dundukai nebuna.Metu metus reikia projektus derinti.

AS

AS portretas
Netikejau ne vienu Karbauskio,Skvernelio zodziu.Dar taip nebuvo ,kad nuo gero gyvenimo,lovio iseitu savo noru.Pamate,kad asaru niekas nelieja tai reikejo suvaidinti.,kad islaikem pasitikejima.

gerai

gerai portretas
/markizas/ prasuko sutardamas su pranskieciu o skverna palikdamas ant /ledo. tai buvo gudrus eimas svariai atsikratyt /atidirbusiu/ kolega gerai suvaidintas polfalsas....

Taigi

Taigi portretas
Galit ir pasitraukti, niekas čia neliūdės. Mano nuomone, patrauks iš valdžios tik sekantys rinkimai.

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai pasimatė kas pasiruošęs trauktis, o kam nesinori nuo lovio. Kad ir ką media sakytų apie Karbauskį, bet jis nuoširdus žmogus. Tačiau tarp partijų galioja tokia kovos taisyklė: kuo daugiau pilsi srutų ant kito, tuo pats mažiau smirdėsi. Kolkas niekam nepavyksta perspjauti seimo senbūviu ir panašu kad valstiečiai netenka galios ką nors pakeisti. Skaldik ir valdyk vis dar puikiai veikia.

Kaunas

Kaunas portretas
Tokias patyčias iškęsti ,žiauru ,o suaugę vyrai, o nori kad vaikai nesityčiotu,Koncervatorių darbas ta jie moka,reikia dirpti, o jie tegu sau loja.Valstiečiai,šaunuoliai.!

Puiku

Puiku portretas
Geriausias premjeras- Skvernelis, geriausias meras-V.Matijošaitis, kad ir kiek belotų konservatoriniai pakalikai.Nebuvo iki šiol geresnių - būkim realistai.

Puiku

Puiku portretas
Geriausias premjeras- Skvernelis, geriausias meras-V.Matijošaitys, kad ir kiek belotų konservatoriniai pakalikai.Nebuvo iki šiol geresnių - būkim realistai.

Susipraskite,pagaliau

Susipraskite,pagaliau portretas
Kada jūs "patriotai"baigsite pulti tuos valstiečius ir Karbauskį?Puolėte,kiek tik galėjote sakydami,kad jie blogi,blogai dirba,kad tokių valdžios nereikia.Kada Karbauskis pasakė,kad jeigu mumis nepasitikite,tai mes pasitrauksime iš užimamos pozicijos.Tuomet puolėti Karbauskį,kad jis blogas,nes žada palikti valdančiąją poziciją.Po tokio jo pasakymo vėl puolėte,kad jis blogas,nes žada palikti poziciją seime.Dabar,kaip pasakė,kad pozicijoje liks,vėl šaukiate,kad blogas.Tai ko jūs kenkėjai norite iš valstiečių ir Karbauskio?

Ruth Caison

Ruth Caison portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „GooGle“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Kira

Kira portretas
Koks skirtumas ar žalieji, a konservai...vienodi Lietuvos naikintojai ...ir miškus pjauna, ir lietuvius veja lauk,...į tą vietą ukrainiečius, musulmonus atveža. Kokia siaubinga turtinė atskirtis !...seneliai pusbadžiu gyvena...Nei viena partija to nemato !!!

hahaha

hahaha portretas
o atsiliepimü rasinetojai koncerviniai visom prasmem...beje ne boba o bankininkas bus prezidentù nes ji isrinksìm!

Kęstutis

Kęstutis portretas
Susirei kšminę kolcho znikai, pasiekite sau su bir kom šik nas

Jurijus

Jurijus portretas
Na tikrai Skverneliams Karbauskiams biški biški trūksta o ne Puidokui>Juk Skvernelis ,Karbauskis tiek šnekėjo dieną naktį šnekėjo kad jiems VALSTIEČIAI RINKĖJAI per rinkimų pirmą turą NESUTEIKĖ pasitikėjimo -todėl jie atsistatydina.Dabar gi jie jau atsiklausę tTIK šiltose kėdėse sėdinčių valstiečių seimo narių -TIK SEMŪNŲ- jau aiškina kad jie gavo palaikymą.Tai tikrai kažkas pas juos negerai su mąstymu galva ,protu ir LOGIKA.Na kaip tokie gali valdyti LIETUVĄ????Kaip jais begalima pasitikėti???

chachacha

chachacha portretas
hahaha nugi kas nuo lovio pasitrauks,o ypac tokioj lt...

trauktis negalima

trauktis negalima portretas
trauktis is valdzios ir padovanoti valdzia anukui, tai ir yra ir butu pati didziausia valstieciu isdavyste

metaliste

metaliste portretas
trauktis jokiu budu negalima. tegul Gabrielius ir Karbauskis, abu, pasedi ant nusraminimo kedutes, o valdancioji dauguma dirba toliau. Dar naujas prezidentas neisrinktas, o kai isrinks, tegul jau pats prezidentas- e derinasi, snekasi su dauguma. Premjeras stiprus, islaike grybauskaites spaudima, islaikys ir kitus konservu statytinius, bet tikrai tikime, kad nesoks su panele metalo, tegul panele soka su gabrielium arba su kuo pati nores.

Julija

Julija portretas
V. Pranckietis taip kaip ta beždžionėlė : noriu būti ir protinga, ir graži.

vat

vat portretas
tokie piemenys valdo valstybe !!!!! tai apie koki emigrantu grizima peza??? ramuncikai dar neiseik, nepalik musu hahahahahahahaaaaaaaaa.........

a

a portretas
tokių idiotų senai nebuvo

Anonimas

Anonimas portretas
Dar iki vakar vienbalsiai buvo nusprendę trauktis, šiandien jau nebe. Tik kad visiem būtų aiškiau iš karto teisingai parašykite, kad ne "vienbalsiai", o vienas balsas tarė ir visi iš paskos.

Dar

Dar portretas
Dar karta galima parasyti Kaip valstybe valdo kolukio agronomas ir keliu policininkas nieko gero nelauk o kad karbauskis nesaziningas dabar ta dar karta parode liaudiskai Triochala

Bent

Bent portretas
Bent pavadinima parasykit teisingai gramatiejai sio straipsnio valstieciai nesitrauks ir valdzios gal geriau tiktu valstieciai nesitrauks ir toliau vadelios butu suprantamiau
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių