V. Landsbergis: dėl V. Pranckiečio kėdės vyksta cirkas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis įvertino valdančiosios koalicijos derybas. Pasak jo, valdantieji grįžta prie nomenklatūrinės politikos, kuomet svarsto ir renkasi postus, o ne žmones.

„Štai ir Viktoras Pranckietis atsidūrė dėl savo kai kurių pozicijų ir nuostatų, kritiškų pasisakymų (...) Jam buvo pasiūlyta eiti lauk. Dabar dėl jo kėdės vyksta cirkas, nors tai buvo žmogus, kuris norėjo stiprinti Seimą bei jo vaidmenį Lietuvos valstybinėje santvarkoje. O vis tiek aplinka ir nomenklatūra svarsto postus. Ne tai, ar V. Pranckietis gerai dirba ir galbūt verta, kad jis toliau dirbtų, o gal tą postą, kad „valstiečiai“ galėtų toliau išlaikyti. Ne žmogų, o postą“, – teigė V. Landsbergis.

V. Landsbergio teigimu, „valstiečiai“, save įvardinę (...) nepriklausomais, dabar save gali vadinti nomenklatūrine kaire.

„Saulius Skvernelis kurį laiką tylėjo, matyt, ieškojo savęs. Ir prašneko prieš valdžios turgų, kuris vyksta mūsų akivaizdoje, diskredituodamas ir demokratiją, ir parlamentarizmą, nes jis pasakė, kad postų nepardavinėja. Tai yra pasisakymas prieš dabar klestintį postizmą, kokių postų mes išlupsime šioje situacijoje, o jei neišlupsime, neisime į koaliciją (...) S. Skvernelis, manau, racionaliai mąstantis žmogus ir, ko gero, nėra iš to postizmo, bet tai yra nuostata prieš Ramūną Karbauskį ir Gediminą Kirkilą. Reikia galvoti kitaip, reikia galvoti apie valstybę. Ieškoti žmonių, kurie dirbs valstybei, o ne savo kompanijai. Ką padarysi, kad „valstiečiai“, vadindami save nepriklausomais, pasirinko nomenklatūrinę kairę“, – teigė V. Landsbergis.

Šeštadienį Vilniuje, viešbutyje „Holiday Inn", vykusiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Tarybos posėdyje apžvelgta politinė padėtis, aptarti 2019 m. rinkimų rezultatai, pasirengimas būsimiems Seimo rinkimams, diskutuota kitais klausimais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Manau

Manau portretas
Kad Karbauskis nori vienu užpakaliu visą šalį valdyti.Kas pasipriešina tuojau KGB metodai taikomi,apkaltina ko nėra.Tai čia kvepia rusizmo grąžinimas.

Kęstas

Kęstas portretas
Skalūnų dujos? Neapsimoka. Tai senas geras lietuviškas atsakymas. Kodėl? Per pastaruosius ketverius metus apie 175 naftos ir dujų bendrovės subankrutavo Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje, nes jų skolos sudaro apie 100 mlrd. dolerių. Kadangi kiekvieno skalūnų gręžinio išskiriamos dujos sparčiai mažėja, šių bendrovių vadovai taip pat prilygina šį verslą važiavimui bėgimo takeliu, kuris niekada nenustoja - jie turi nuolat gręžti naujus šulinius, kad išlaikytų gamybą ir toliau gautų pajamas. O gręžti yra brangu." Šaunuoliai žemaičiai, kurie išvijo skalūnininkus iš Lietuvos, neleisdami sugriauti melioracijos įrenginius Žemaitijoje su sunkia skalūnininkų technika. Būtume likę prie suskilusios geldos. O Lietuvos mokslininkai, bei socdemai ir konservatoriai, agitavę už skalūnus, yra tikri kvailiai. Laikas juos išvyti nuo scenos be rentų. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Jessica Kennedy

Jessica Kennedy portretas
Šiuo metu „Google“ kas menesi moka nuo 17 000 iki 22 000 JAV doleriu, kad galetu dirbti internete iš namu. Aš prisijungiau prie šios veiklos prieš 2 menesius ir uždirbau 20544 $ per pirmaji šios veiklos menesi. Galiu pasakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerejo! Patikrinkite, ka aš darau.apsilankykite >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­orkLinks3.Com
VISI KOMENTARAI 49
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių