V. Blinkevičiūtė Ž. Pavilionį ragina kuo greičiau trauktis: jis nuolat dergia Lietuvą

 • Teksto dydis:

Opozicinė Socialdemokratų partija Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininką konservatorių Žygimantą Pavilionį ragina nedelsiant trauktis iš užimamų pareigų. Tokį sprendimą priėmė posėdžiavęs partijos prezidiumas.

Socialdemokratų nuomone, Ž. Pavilionis, užuot vykdęs valstybės užsienio politiką, elgiasi neprofesionaliai, kenkia Lietuvos reputacijai, todėl nebegali užimti Seimo URK pirmininko pareigų.

„Matome, kad jis sąmoningai ir nuosekliai užsienyje dergia Lietuvą, menkindamas prezidento instituciją ir siekdamas siaurų savo partijos politinių interesų. Tai mums yra nepriimtina. Toks žmogus tiesiog negali atstovauti Lietuvai užsienyje. Joks politikas, išvažiavęs į kitą šalį, niekados nekalba apie savo valstybę blogai. Niekados. Nes jis yra vizitinė savo šalies kortelė“, – prezidiumo sprendimą komentuoja partijos lyderė Vilija Blinkevičiūtė.

Politikė teigia, kad nuolatiniai Ž. Pavilionio vieši komentarai šalies viduje ir diplomatinių vizitų užsienyje metu dėl Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos ir jo konstitucinių galių nėra atsitiktiniai.

„Matau konservatorių sisteminį veikimą sąmoningai žeminant ir menkinant Prezidento instituciją. Ir tai tęsiasi jau daugiau nei pusę metų. Keista klausytis valdančiųjų replikų, kad galbūt Ž. Pavilionis pajuokavo ar tiesiog eilinį kartą prišnekėjo nesąmonių. Netiesa. Konservatoriai nuosekliai ir koordinuotai siekia izoliuoti prezidentą – tai yra jų oficiali doktrina. Tačiau tokiais būdais siekdami sutelkti daugiau galių savo rankose jie daro didžiulę žalą Lietuvos tarptautinei reputacijai“, – sako V. Blinkevičiūtė.

Seimo URK pirmininką socialdemokratai ragino trauktis iš pareigų dar šių metų vasarį, kuomet nuvykęs į diplomatinę misiją Sakartvele Ž. Pavilionis reiškė asmenines pozicijas, rėmė vieną iš oponuojančių pusių.

Socialdemokratų nuomone, toks Ž. Pavilionio elgesys pakenkė Lietuvos ir Sakartvelo santykiams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vile

Vile portretas
Seniai laikas vyti ta issisokeli, Blinkeviciute teisi. Kaip tik konservatorius, taip ir issisokelis.

Tao

Tao portretas
Gal Povilionis galetu per televizija pakartoti savo žodžius tiesiai Nausedai i akys:)

k g e b i s t o dukra ČMILYTĖ s a k o ,

k g e b i s t o dukra ČMILYTĖ s a k o , portretas
kad tokie i d i j o t i š k i KVAILIAI kaip Pavilionis-- valdančiajai daugumai labai reikalingi, tai dešiniųjų "protas" formuojant užsienio politiką.---Ir dar--Blinkevičiutė daug dirba tik k a l b o m i s;- kada ji s u v o k s , jog gyvenimas KURIAMAS konkrečiais darbais, tačiau SOCDEMAI penkti metai v e l t ė d ž i a u j a KUKETUODAMI su veltėdžiais KONSERVATORIAIS
VISI KOMENTARAI 38
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių