V. Blinkevičiūtė: į maršus žmones lengva sukviesti, kai jiems nėra gerai gyventi

Opozicinių socialdemokratų pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė sako mananti, kad diskusijas keliančius ir kontraversiškai vertinamus „šeimų gynimo maršo“ mitingus skatina atsirasti valdžios nenoras kalbėtis ir Lietuvoje esamos socialinės problemos.

Socialdemokratės įsitikinimu, į renginius, kuriuose skelbiama, kad yra reikalas ginti šeimą, lengva sukviesti būtent tuos žmones, kuriems nėra lengva gyventi.

„Labai lengva žmones sukviesti į tokius mitingus ir maršus, kada žmonėms nėra gerai gyventi. Ar žmonės iš tikrųjų turi darbą, ar jie gauna pakankamą atlyginimą, ar jie gali išlaikyti savo vaikus ir savo šeimas? Ar pakankamai valstybė investuoja į šeimų gerovę Lietuvoje? Į daugelį šių klausimų atsakymas būtų vienas – ne. Ir tada labai lengva žmones sukviesti, jais manipuliuoti, juos paskatinti eiti prieš valdžią, sakant, kad negeri sprendimai. Reikia žvelgti kur kas plačiau“, – „Žinių radijui“ sakė socialdemokratė.

Ir tada labai lengva žmones sukviesti, jais manipuliuoti, juos paskatinti eiti prieš valdžią, sakant, kad negeri sprendimai. Reikia žvelgti kur kas plačiau.

„Tokie procesai vyksta ir tada, kada nėra valdžios dialogo su žmonėmis, – tai yra blogiausia. Kada tiesiog nesiklausoma, negirdima jų nuomonės arba labai arogantiškai nuomonė atmetama ir pasakoma, kad jie kelia kažkokius reikalavimus ir kad mes į juos neatsižvelgsime ir nediskutuosime. Tai yra pats blogiausias variantas“, – akcentavo V. Blinkevičiūtė ir kritiškai įvertino Kauno bei Vilniaus savivaldybes, kurios atsisakė išduoti leidimus surengti kelis, skirtingas idėjas propaguojančius renginius.

„Neturėtų taip būti, kad Kauno ir Vilniaus savivaldybės uždraudžia mitingus, susirinkimus, tarsi bijodami kitos nuomonės. Kokiu keliu mes pradėjome eiti? Vilnius nedavė leidimo (šeimų maršui – ELTA), žmonės vis tiek susirinko, galbūt net pažeisdami tvarką... Kauno savivaldybė nedavė leidimo „Pride“ paradui. Tai nėra gerai, einama prie tokio dalyko, kad, jei žmonės turi kitą nuomonę, tai reiškia kažkaip ją uždrausti“, – apibendrino ji.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tam o kada buvo gerai

Tam o kada buvo gerai portretas
2 milijonai paliko sali....tamsta pridurkas visiskas.va nebent kad 2 milijonai blusu paliko tavo ir tavo aplinkos skarmalus tai gali buti.ir viskas delto kad pasalpos sumazejo

blinkevičiūtei

blinkevičiūtei portretas
prisisapnavo, kad jinai šitą mitingą, maršą suorganizavo :))))

Klp

Klp portretas
Nu jau kai šita būtų valdžioje tai tik paukščių pieno betrūkų ,O kodėl kai buvo valdžioje nieko gero nepadarė ,ir pandemijos nebuvo ,suvaržymų gyventojams ir verslui nereikėjo.Paloti lengviausia.
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių