Supykdė Seimo nario R. Martinėlio veiksmai: iškirto medžius, mišką apsijuosė tvora

 • Teksto dydis:

Rokiškio rajone, ant Vyžuonos ežero kranto, grybautojai aptiko netikėtą radinį: ten, kur kažkada buvo gražus miškas, dabar stūkso tvora apjuostas gražus dviejų aukštų namas. Privati valda. Teritorija gražiai sutvarkyta, iškirsti seni medžiai, kad pro namo langus būtų galima matyti ežerą.

KK2 išsiaiškino, kad šiame name gyvena Seimo narys Raimundas Martinėlis. Tiesa, nei sklypas, nei namas, pagal dokumentus Seimo nariui nepriklauso – nuosavybės teisės yra jo žmonos ir pusseserės Ramunės Markevičienės rankose. Žurnalistams pasiteiravus, kodėl ežero pakrantėje iškirsti medžiai, kodėl miškas apjuostas tvora, R. Markevičienė atsakomybės kratėsi: „Labai mažai kišausi į tuos reikalus... Tiesiog, tą projekto tvarkymą, sakykim, inicijavo Martinėlis“.

Seimo nario R. Martinėlio gyvenamame sklype medžių iškirsta ne vienetai, o kelios dešimtys. Miško kirtimas buvo atliekamas pagal suderintą miškotvarkos projektą ir Seimo narys privalėjo iškirstą mišką atsodinti. Tačiau sodinukų, bent jau iškirstoje pakrantėje, žurnalistams rasti nepavyko. Pasak Seimo nario R. Martinėlio, jie yra, tik galbūt jų nesimato: „Jeigu yra medelis ant žemės pasodintas, tai jis ir yra, jeigu jo nėra, tai nėra, koks čia klausimas?“ – išsamiai problemą paaiškino parlamentaras.

Beje, vien dėl to, kad R. Martinėlis neva sklypą atsodino naujais medžiais, Rokiškio rajono savivaldybė jam davė leidimą tvora apjuosti namą ir anksčiau visiems prieinamą mišką.

KK2 žurnalistinio tyrimo metu paaiškėjo, kad Rokiškio aplinkosaugininkai R. Martinėlio valdose lankėsi, tik galimai kai ką praleido pro akis. Situacija susidomėjo Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, kuris žada inicijuoti patikrinimą. „Ar tai Seimo narys, ar ūkininkas, įstatymai turi galioti visiems ir specialistai turės atlikti tyrimą  ir pažiūrėsime, ar tinkamai valstybės tarnautojai atliko pareigą“, – aiškino ministras.

Kuo baigėsi Seimo nario šeimos valdų patikrinimai? Ar legaliai buvo iškirsti medžiai ežero pakrantėje? Atsakymai – trečiadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje KK2.NAUJAUSI KOMENTARAI

Andrius

Andrius portretas
Žmones serga pavydo,keršto ligomis,o ypač tie kurie nieko neveikia ir nedaro,bet liežuviais nori pakenkti.Lietuviškas bruožas lietuvių.Gaila,bet taip yra.

visiskas Martinelis ...variugom istatymai

visiskas Martinelis ...variugom istatymai portretas
nerasomi ...a lia Mazeikis neva tik dabar ir suzinojo apies sy reikala ... BLT ,,ten visi seimo ir vyriausybes GNYDOS tvorom apsitvere ezerus. upiu pakrantes ir miskus su silais.....

NUSIKALTĖLIS ne vienas veikia

NUSIKALTĖLIS ne vienas veikia portretas
jei tie, kieno PAREIGA pažaidas ir nusikaltimus matyti, kurie būtent už akylumą, gerą klausą ir įstatyminius veiksmus algas gauna, tiek metų „nieko nematė”, tai nieko ir nedarė, vadinasi , jie visi sudaro vieną grupuotę, veikiančią PRIEŠ LIETUVĄ, KENKIANČIĄ jai!
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių