Šešėlinė Vyriausybė remia peticijos prieš T. V. Raskevičių iniciatorius

Pirmadienį vyko antrasis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) šešėlinės Vyriausybės posėdis. Neformaliame Ministrų Kabinete keltas klausimas dėl Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko Tomo Vytauto Raskevičiaus likimo užimame poste.

„Valstiečių“ šešėliniu premjeru paskelbtas Ramūnas Karbauskis pareiškė paramą ir pasiūlė pagalbą visuomenininkais prisistatantiems asmenims, skelbiantiems, kad surinko 365 tūkst. parašų dėl to, kad seksualinės orientacijos neslepiantis Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas trauktųsi iš einamų pareigų.

„Mes įtraukėme šį klausimą į šešėlinės Vyriausybės darbotvarkę, kad įpareigotume mūsų frakcijos atstovus, esant iniciatyvos autorių norui, padėti šį klausimą dėl parašų perdavimo įgyvendinti“, – pirmadienį vykusiame posėdyje sakė R. Karbauskis, akcentuodamas, kad tokioje iniciatyvoje, jo manymu, nėra jokios diskriminacijos.

„Šiame dokumente nėra jokios diskriminacijos“,– sakė R. Karbauskis.  

Šešėlinis „valstiečių“ Ministrų Kabinetas R. Karbauskio pristatytai idėjai pritarė kone vienbalsiai.

365 tūkst. parašų yra tikrai įspūdingas skaičius. Tai reiškia, kad problemos, kurios yra keliamos, yra aktualios.

„Jeigu bus noras, jei bus toks pageidavimas, LVŽS frakcijos atstovai yra pasiruošę dalyvauti procese, kad Seimas priimtų ir organizuotų kreipimosi nagrinėjimą. Ar rezoliucijos forma, ar kokia nors kita forma. Manau, kad tai būtų sprendimas, kuris šioje situacijoje būtų teisingas“, – sakė „valstiečių“ lyderis, negailėdamas pagyrų peticijos iniciatoriams už surinktus parašus.

„Drįstu sveikinti tuos žmones, kurie labai aktyviai prisidėjo. Ypatingai tokiu laiku, kai mes esame izoliuoti vienas nuo kito. Kad tokiu būdu jungiasi prie įvairių temų svarstymo. 365 tūkst. parašų yra tikrai įspūdingas skaičius. Tai reiškia, kad problemos, kurios yra keliamos, yra aktualios“, – pažymėjo jis.

R. Karbauskio teigimu, Seime turi būti svarstomi visi klausimai, kuriais yra suinteresuota visuomenė.

„Mes nenagrinėjame ir nesigiliname į patį (iniciatyvos dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus – ELTA) turinį, kalbame tik apie pačią demokratiją valstybėje. Kad ir kiek būtų parašų, kokia bebūtų nuomonė, ji turi būti išklausyta ir ji turi būti įvertinta“, – sakė R. Karbauskis.

Visuomenininkais prisistatantys asmenys ragina trauktis Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininką, Laisvės partijai priklausantį T. V. Raskevičių iš einamų pareigų. Jie teigia surinkę šią iniciatyvą remiančių 365 tūkst. parašų.

Po penktadienį surengtos spaudos konferencijos peticijos iniciatoriai ketino surinktus parašus pristatyti Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen. Tačiau parlamento vadovė tuomet dirbo nuotoliniu būdu ir su iniciatoriais susitikti bei asmeniškai priimti parašų negalėjo.NAUJAUSI KOMENTARAI

ir

ir portretas
mes visos gimines remiam ir dar draugai remia

Aš taip pat remiu , nes

Aš taip pat remiu , nes portretas
Žmogaus teisės yra ne tik " raskevičių " teisės . Teisių turime mes visi Lietuvos piliečiai , viena iš teisių turėti nuomonę . O liberali Čmilytė net nesiteikia PRIIMTI " kitos nuomonės " ? " valstiečiams " pagarba . Joooo....

JONAS

JONAS portretas
GERBEMUI VALSTIEČIAI JAU TA VAGYLKA PRASDĖJO ATIMINĖTI IŠ PENSININKU IR VAIKU PINIGUS VISI GAVOM 20 EURU MAŽIAU AR TURI TEISE NAUSĖDA IR ŠIMONĖ TAIP SAVIVALIAUTI MATYT NAUSĖDA RUOŠIASI GRUZINAM PADĖTI TAI IŠ MUSU ATIMINĖJA
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių