Šeimų sąjūdžio reikalavimų sąraše – atšaukti galimybių pasą, neratifikuoti Stambulo konvencijos

 • Teksto dydis:

Pirmadienį Lietuvos Šeimų Sąjūdžio atstovai susitiko su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen, kuriai įteikė reikalavimų, kurie leistų pradėti dialogą, sąrašą. Šiuos reikalavimus ketinama išsakyti ir rugsėjo 10 d. organizuojamame mitinge.

1. Nuo rugsėjo 1 d. turi būti panaikinti šie antikonstituciniai norminių aktų reikalavimai:

1.1. Privalomas kaukių dėvėjimas mokiniams mokyklose.

1.2. Privalomas testavimas už savo pinigus nevakcinuotiems nuo COVID-19 Lietuvos piliečiams.

1.3. Vakcinacijos nuo COVID-19 reikalavimas darbuotojams su įpareigojimu darbdaviui nušalinti nuo darbo darbuotoją už tokio reikalavimo nevykdymą.

1.4. Galimybių pasas.

2. Nuo š.m. rugsėjo 7 d. turi būti atleistas iš pareigų visiškai susikompromitavęs ir pasitikėjimą praradęs sveikatos apsaugos ministras A.Dulkys.

3. Turi būti nedelsiant sustabdytos bet kokios Partnerystės įstatymo priėmimo ir Stambulo konvencijos ratifikavimo procedūros. Tokie sprendimai, prieštaraujantys Konstitucijai ir įtakosiantys visų Lietuvos ateities kartų gyvenimą, negali būti priimti be referendume išreikštos Tautos valios.

„Šie reikalavimai pagrįsti pagarba LR Konstitucijai, Lietuvos įstatymams ir sveikam protui. Kiekvienas Lietuvos pilietis – Seimo narys, gerbiantis Konstituciją ir besilaikantis Seimo nario priesaikos, turėtų siekti dialogo ir vienybės, o ne didinti priešpriešą ir skaldyti visuomenę“, – rašoma Šeimų sąjūdžio puslapyje.

„Tokie valdančiosios koalicijos sprendimai atvertų galimybes dialogui su pilietine visuomene ir nuo jų priklausytų tolesni Lietuvos šeimų sąjūdžio veiksmai. Tuo atveju, jei nedelsiant būtų pradėtos derybos dėl situacijos šalyje normalizavimo ir pilietinės taikos, Lietuvos šeimų sąjūdis galėtų svarstyti galimybę dėl masinio protesto mitingo datos perkėlimo“, – teigiama reikalavimų sąraše, kurį pasirašė Šeimų sąjūdžio pirmininkas Raimondas Grinevičius.

„Spręskite, ar tikrai siekiate dialogo, kuris pašalintų grėsmę piliečių gerovei, visuomenės rimčiai ir valstybės stabilumui“, – tvirtino protesto iniciatoriai.

Šeimų sąjūdžio kvietimą pasikalbėti priėmusi Seimo pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen pirmadienį parlamento centriniame kiemelyje kalbėjosi su dar vieną mitingą organizuojančio judėjimo iniciatoriais Raimondu Grinevičiumi, Artūru Orlausku ir Algimantu Rusteika.

Kaip skelbta anksčiau, susitikimas vyko ne Seime, bet lauke prie parlamento rūmų, mat protestą planuojantys iniciatoriai sakosi neturį galimybių paso.NAUJAUSI KOMENTARAI

nuomone

nuomone portretas
Kas is to pokalbio ?,ogi nieko cia tas pats kaip buvo atnesti surinkti zmoniu parasai Cmilytei ,ji tik pasisaipe is zmoniu ir tiek ,jai svarbios buvo Tapino atnestos tuscios dezes issisiepus laiminga tuscias dezes prieme.Su tokiais reikia kalbeti ju kalba ,o ne zmoniu

Čmilytė flirtuoja su visais

Čmilytė flirtuoja su visais portretas
praras ar jau prarado palaikymą tų, kas už ją balsavo, nors ir taip nuvylė, visai nieko neveikia

Psichinės negalios senbezdenikai

Psichinės negalios senbezdenikai portretas
Ubagai ir psichopatai apsiperdeliai kaimai ir pikti encifalopatai gyvent sunku nes nėra pinigu pikti ir neturtingi todėl,kad dirbti tingi...
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių