S. Skvernelis teikia D. Vedricko kandidatūrą į VPT vadovo postą

 • Teksto dydis:

Premjeras Saulius Skvernelis penktadienį pateikė Centrinės perkančiosios organizacijos (CPO) direktoriaus Dariaus Vedricko kandidatūrą į Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovo postą.

Vyriausybė pranešė, kad S. Skvernelis penktadienį susitiko su D. Vedricku, anot Vyriausybės, tai – Prezidentūros pasiūlytas kandidatas.

„Iš VPT vadovo tikiuosi naujo požiūrio, absoliutaus skaidrumo, profesionalumo ir visiško atribojimo nuo politinės ar bet kurios kitos įtakos“, – pranešime teigė S. Skvernelis.

„Manau, jog naujasis vadovas, visų pirma, skirs didelį dėmesį perkančiųjų organizacijų konsultavimui ir švietimui. VPT turėtų kur kas daugiau orientuotis į patariamąją bei prevencinę veiklą ir iš baudžiančiosios institucijos tapti atvira visų procesuose dalyvaujančių subjektų partnere“, – sakė jis.

Prezidento Gitano Nausėdos atstovas spaudai Antanas Bubnelis informavo BNS, kad šalies vadovas sprendimą dėl D. Vedricko priims kitą savaitę.

Iš VPT vadovo tikiuosi naujo požiūrio, absoliutaus skaidrumo, profesionalumo ir visiško atribojimo nuo politinės ar bet kurios kitos įtakos.

„Prezidento nuomone, D. Vedrickas yra savo srities profesionalas. Prezidentas kitos savaitės pradžioje ketina susitikti su šiuo kandidatu ir po šio susitikimo priims sprendimą dėl jo skyrimo“, – teigė šalies vadovo atstovas.

D. Vedrickas BNS teigė, kad svarbiausi iššūkiai VPT vadovo poste būtų kompetencijų ugdymas, procesų standartizavimas ir skaitmenizavimas.

36 metų D. Vedrickas CPO vadovauja nuo 2017 metų gegužės, anksčiau dirbo Ūkio ministerijoje viešųjų pirkimų politikos formavimo srityje, Vidaus reikalų ministerijoje.

Mykolo Romerio universitete jis baigęs viešojo administravimo bakalaurą, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute įgijęs viešojo administravimo magistrą.

Prezidentas Gitanas Nausėda ir premjeras S. Skvernelis trečiadienį teigė, kad VPT vadovas gali būti paskirtas dar einant pareigas šios kadencijos Vyriausybei.

VPT nuolatinio vadovo neturi metus laiko – nuo praėjusių metų spalio, kai iš šių pareigų pasitraukė Diana Vilytė. Tarnybai laikinai vadovauja direktoriaus pavaduotoja Jovita Petkuvienė.

Pagal įstatymą, VPT vadovą ketverių metų kadencijai skiria šalies prezidentas premjero teikimu.

Naują centro dešinės koaliciją formuojančios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderiai Ingrida Šimonytė ir Gabrielius Landsbergis šią savaitę paragino kadenciją baigiančius valdančiuosius susilaikyti nuo naujų paskyrimų ir įdarbinimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Policajų valstybė-ne ES savibledybė

Policajų valstybė-ne ES savibledybė portretas
Perkančios organizacijos atstovas bandoma prastumti į kontroliuojančios pažeidimus instancijos šefo kėdę...Mentuiiii Skvernai vis negana, visur kiša savo draugelius apsišikėlius mentus ir jų vaikus.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Matai kada krysos pajudino kiaušus, tik atėjus kadencijos galui, tai parodo kad yra skvernelis ir nausėda.

Kodėl

Kodėl portretas
jei prie straipsnio atsiranda komentarai kurie nepatinka konslibams, jis tuoj pat keičiams į tokį patį tik naują?Neleidžiate vykti diskusijai kuri neatitinka užpirkto visuomenės nuomonės formavimo? :D)
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių