S. Skvernelis: karantinas turėjo baigtis gerokai anksčiau – valdžia pertempė

Seimo opozicijos lyderis, buvęs premjeras Saulius Skvernelis sako, kad dėl COVID-19 pandemijos ilgiau nei pusę metų galiojęs antrasis karantinas turėjo pasibaigti gerokai anksčiau. Tačiau jis sako pritariantis sprendimams dėl likusių minimalių ribojimų.

„Valdžia pertempė su karantino režimu, tikrai be jokių argumentų. Ir dabar žmonės nejaučia, kur čia tas skirtumas yra. Taip, karantinas turėjo pasibaigti gerokai anksčiau, o ekstremaliosios situacijos režimas išlieka, nes pandemija nepasibaigusi“, – penktadienį Žinių radijui sakė S. Skvernelis.

Jis taip atsakė paklaustas, kodėl žmonėms gali būti sunku susigaudyti dėl ribojimų baigiant karantiną ir liekant ekstremaliosios situacijos režime.

Vis dėlto, jis teigė palaikantis galiojančius minimalius ribojimus ekstremaliosios situacijos metu.

Valdžia pertempė su karantino režimu, tikrai be jokių argumentų. Ir dabar žmonės nejaučia, kur čia tas skirtumas yra.

„Ekstremaliosios situacijos režimo metu gali būti įvedami vieni ar kiti, tai viskas natūralu. Mes irgi, kai baigėsi karantinas, tikrai buvo būtinybė jį pabaigti, bet ekstremalioji situacija išliko ir ji nebuvo pabaigta, nes pandemija kol kas nepasikeitė“, – teigė parlamentaras.

„Sąlygos kitokios, bet tam tikri ribojimai turi likti – absoliučiai nematau čia problemų, nes tai yra minimalu ir tikrai dėl mūsų visų saugumo“, – pridūrė jis.

Jis taip pat pripažino, kad pernai, dar dirbant jo vadovaujamai Vyriausybei, COVID-19 situacija vasarą buvo geresnė.

„Be abejo, ji buvo geresnė. Juo labiau, kad susirgimų skaičius buvo visiškai kitoks“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Nuo pernai lapkričio paskelbtas antrasis karantinas baigė galioti liepos 1 dieną, tačiau dalis ribojimų, tokių kaip kaukių dėvėjimas uždarose erdvėse, išliko. Atsisakyta bendravimo apribojimų bei reikalavimų dėl žmonių skaičiaus ar ploto parduotuvėse ir kitų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas

Jonas portretas
Visiškai sutinku su Skverneliu. Šitą vyriausybė per ilgai uztempe karantina. Reik tikėtis, kad daugiau jo niekada nebus ir, kad jokios deltos nesugadins epidemiologinės situacijos, net kai ateis ruduo. Antraip jei dar bus vienas karantinas aš nusižudysiu, nesiruošiu gyvent dar vienus metus tokiom sąlygom kai viskas uždaryta ir nėra įprasto gyvenimo rėžimo

pensininkė

pensininkė portretas
ko kaltinate vieni kitus nei Veryga nei Skvernelis jūsų nesugos saugokitės patys, ar būtinai turi pasakyti kad neik be kaukės laikykis atstumo, patys prieš Kalėdas varėte po prekybos centrus dėl dovanėlių aukojote sveikatą, negi tokie nesupratingi kad būtinai turi uždrausti, o jei neuždraudė reiškia galima mastykite patys ir protingiau elkitės, koks karantino panaikinimas jei liko apribojimų, tų kaukių niekaip negalime atsikratyti jau baigia uždusinti

jo

jo portretas
tik visi6kas veryga gali galvoti,kad paskelbus karantina ant rytojaus situacija bus puiki...
VISI KOMENTARAI 54
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių