S. Skvernelis: kas atsakys už psichologinį smurtą, kurį patyrė mano šeima?

Premjeras Saulius Skvernelis sako besidžiaugiantis Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimu, kuriuo konstatuota, kad nepakanka duomenų nustatyti, jog Vyriausybės vadovas supainiojo interesus dėl finansavimo jo gyvenamosios gatvės finansavimui.

„Aš tikrai džiaugiuosi, kad šitoje istorijoje padarytas galutinis teisinis vertinimas, nuo pat pirmos dienos tuo neabejojau“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė premjeras.

Jis taip pat pridūrė sprendimu neabejojęs, nes tuo, kuo buvo kaltinamas, šmeižiamas, niekada nepadarė jokių veiksmų.

„Džiaugiuosi, kad tas tyrimas, kuris užtruko labai ilgai, pasibaigė ir sprendimas priimtas vienbalsiai“, – teigė S. Skvernelis.

Vyriausybės vadovas taip pat tvirtino, kad jo kaip politiko reputacijai etikos sargų tyrimo metu padaryta žala, menkinta jo gyvenamosios vietos bendruomenė.

„Tik noriu apgailestauti. Tai yra teisinis vertinimas – jis yra atliktas, bet – kokia yra padaryta žala, reputacinė žala kaip politikui, šešis mėnesius nuolatos kartojant šmeižtą, melą tiek Seimo salėje, tiek ir kituose formatuose, vardinant Skvernelio kelią, menkinant tą pačią bendruomenę“, – kalbėjo premjeras.

Pasak jo, psichologinį smurtą patyrė ir jo šeima.

„Kas atsakys už psichologinį smurtą, kurį patyrė mano šeima, kai ponas Razma su savo konservatorių damomis suorganizavo šou, gąsdindamas mano šeimą ir mano šeimos narius prie mano namo“, – teigė S. Skvernelis.

„Turbūt šitie dalykai lieka atviri, neatsakyti, nes nesu aš konservatorių atstovas, matyt, ir teisėsauga nesiims jokių sprendimų, vertinti, kas už to stovi, kas finansavo arba kitokias sąmokslo teorijas kuriant“, – sakė premjeras.

Jo teigimu, konservatorių pirmininkas ir kai kurie partijos nariai elgėsi „šlykščiai ir neteisėtai“.

„Bet kiekvienas turime praeiti vieną ar kitą kelią nepaisant to, aš tik noriu padėkoti tiems žmonėms, kurie palaikė“, – teigė ministras pirmininkas.

S. Skvernelis taip pat pridūrė, kad „tos nuoskaudos niekur nedingsta, jos lieka ir išliks pakankamai ilgai“.

Galimybės užduoti klausimus žurnalistams po šio premjero pasisakymo sudaryta nebuvo.

 

 

R. Karbauskis: sprendimus dėl Upės gatvės priėmė savivaldybė

Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis logišku vadina Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimą nutraukti tyrimą dėl galimo premjero Sauliaus Skvernelio interesų supainiojimo skiriant lėšų asfaltuoti gatvę šalia jo namų.

Jis pabrėžė, kad sprendimą, jog Vyriausybės skirtos lėšos teks Upės gatvei, priėmė Vilniaus rajono savivaldybė.

„Jeigu būtų kitas sprendimas, tikrai būtų labai keista. Džiaugiuosi, kad jis yra toks, nes jis yra logiškas“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė Ramūnas Karbauskis.

„Iš tikrųjų sprendimai dėl tos gatvės priimti savivaldybėje. Kiek žinau, gatvės gyventojai dėl to kreipėsi 2013 metais, tada toli gražu dar nebuvo Seime Sauliaus Skvernelio, ir Vyriausybės posėdyje nebuvo svarstomos gatvės. Sprendimai buvo priimti Vilniaus rajono savivaldybėje. Dėl to buvo aišku, kad S. Skvernelis negali būti susijęs su šituo sprendimu tiesiogiai“, – teigė „valstiečių“ lyderis.

Jis atmetė Seimo opozicijos kaltinimus dėl galimo politinio spaudimo VTEK, kai valdantieji reiškė nepasitikėjimą būsimais šios institucijos sprendimais.

„Mes tuos žodžius sakėme ne sykį, įvairiomis progomis. Tai negali būti spaudimas nepriklausomai institucijai, nes niekaip Seimo nariai nedaro įtakos VTEK darbui ir sprendimams. Mes turime teisę kaip politikai komentuoti vieną ar kitą sprendimą, kurį priima viena ar kita institucija“, – sakė R. Karbauskis.

Ketvirtadienį dar prieš VTEK posėdį valdančiosios koalicijos lyderis teigė, kad šios institucijos sprendimas neturės jokio poveikio. „Mūsų sprendimo tai niekaip nepaveiks, mes žinome, kad nebuvo jokio poveikio. Jeigu VTEK ras pagrindą pateikti kitokį atsakymą, negu mes žinome, tokiu atveju reikės suabejoti VTEK galbūt politiniais požiūriais arba nuotaikomis“, – ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

Ketvirtadienį VTEK pranešė, kad neturi pakankamai duomenų konstatuoti, jog premjeras Saulius Skvernelis  galėjo supainioti viešuosius ir privačius interesus, Vyriausybei priimant sprendimą skirti 300 tūkst. eurų Upės gatvės daliai Vilniaus rajone asfaltuoti.

Šioje gatvėje gyvena premjeras su šeima.

Pusmetį situaciją tyrusi komisija konstatavo, kad nepakanka duomenų, jog premjeras Vyriausybei pernai spalį skiriant lėšas Vilniaus rajono savivaldybės keliams galėjo žinoti apie tai, jog pinigai bus skirti jo gatvei ir taip galėjo pažeisti įstatymus, todėl tyrimą nusprendė nutraukti. 

Pats premjeras neigė žinojęs, kokiai gatvei skiriamos lėšos.NAUJAUSI KOMENTARAI

aš portretas
taigi žadėjo pasamdyti 200 ar kiek ten psichologų, kurie turėtų atseit padėti kažkam ten - tai tegu ir užsiima premjero šeima, visi 200

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Susigraudino premjeras.... desimt metu zmogus atidirbo policijoje, zekai nesugebejo palauzti, o va koncervatoriu damos palauze, niekas Lietuvoje neturi jegos atsispirti ozio myzalu smarvei

Vilkad

Vilkad portretas
Tu prieš visa Lietuva naudoji psikologiny smurtą. O ka tavo šeima dievukai o jūs gal angelas nusileidęs ant lietuvių sprando. Už bardaka ir mirusius žmones kurie nesulaukė pagalbos dėl jūsų išgalvoto karantino sąlygų. Atsakingas tu ir skustagalvis Veryga. Mes jums dar priminsiu.
VISI KOMENTARAI 55
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių