R. Karbauskis: V. Pranckietis kalba visiškas nesąmones

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis teigia, kad Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio teiginiai, esą jis daro spaudimą premjerui Sauliui Skverneliui bei pačiam parlamento vadovui, yra fantazijos ir visiškos nesąmonės. LVŽS pirmininko teigimu, Seimo vadovas tokiais pareiškimais tik siekia sukelti jo reakcijas, nes spaudimo, tvirtina jis, V. Pranckiečiui daryti apskritai nėra dėl ko.

„Aš net nekomentuosiu, nes tai visiška nesąmonė. Absoliuti nesąmonė, ir atitinkamai jūs galite to klausti premjero, jis patvirtins, kad tai - netiesa. Lygiai taip pat ir dėl spaudimo Seimo pirmininkui. Nėra dėl ko man spaudimą daryti nė vienu klausimu - Seimo pirmininkas nėra sprendimų priėmėjas. Seimas priiminėja sprendimus, aš net nesuprantu, ką jis turi galvoje. Darau ar dariau spaudimą – visiška nesąmonė, daugiau komentarų neturiu“, – Eltai komentavo R. Karbauskis.

R. Karbauskis taip pat nepanoro komentuoti ir V. Pranckiečio interviu LRT televizijai metu pasakyto teiginio, kad per jo kadenciją jau du kartus buvo bandoma jį pašalinti iš Seimo pirmininko posto.

„Toks pats atsakymas. Tai yra nesąmonė, tokių bandymų nebuvo, ir jūs tą puikiai žinote. Aš nesuprantu, kodėl šitas žmogus apskritai tokius dalykus teigia. Jis tikriausiai ir nori, kad aš pradėčiau kažkaip tai komentuoti, vertinti. Bet tai yra nesąmonė, žmogus sako nesąmones“, – teigė R. Karbauskis.

Nacionaliniam transliuotojui V. Pranckietis taip pat teigė, kad Seimo pirmininko posto vykstančiose derybose dėl koalicijos Gediminas Kirkilas net neprašė. Pasak jo, reikalauti Seimo vadovo posto G. Kirkilą įtikino pats „valstiečių“ lyderis. Šio V. Pranckiečio išsakyto teiginio R. Karbauskis taip pat nepanoro komentuoti. Pasak politiko, jis apskirtai nesuprato V. Pranckiečio interviu LRT televizijai.

„Aš fantazijų nenoriu komentuoti. Tai yra nesąmonė, jūs to klauskite ne manęs, o G. Kirkilo. Man nereikia nieko neiginėti – nesąmonė. Tas tekstas, tie pasisakymai – visiškos nesąmonės. Yra žmonės, kurie gali patvirtinti, kad tai yra nesąmonės. Paskambinkite G. Kirkilui, paskambinkite premjerui ir gausite tokius pačius atsakymus – nesąmonė (...) Aš to interviu (Seimo pirmininko. – ELTA) tiesiog nesuprantu. Tiesiog visiškos nesąmonės“, – Eltai sakė R. Karbauskis.

V. Pranckietis LRT televizijos laidoje „Savaitė“ duotame interviu teigė, kad R. Karbauskis daro spaudimą tiek jam, tiek premjerui S. Skverneliui.

„Kad nuo vieno žmogaus įnorių nepriklausytų valstybės pareigūnai: dar, duok, Dieve, nesigirdi įtakos prezidentui, bet įtaka premjerui aiški, Seimo pirmininkui - aiški. Vienas žmogus nori viską spręsti. Taip neturi būti ir taip negali būti valstybėje“, – teigė jis.

V. Pranckietis taip pat teigė, kad jau du kartus buvo bandoma jį pašalinti iš Seimo pirmininko posto - 2017 m. ir 2018 m. birželio mėnesiais.

„Tik pirmi du kartai buvo labai nevieši, ir niekas to negirdėjo, ir visada vyksta birželio mėnesį – 2017, 2018 ir dabar 2019 metais taip pat birželio mėnesį", - teigė Seimo vadovas.

Pasak V. Pranckiečio, Seimo pirmininko posto koalicijos derybose G. Kirkilas net neprašė, o jam postas buvo pasiūlytas paties R. Karbauskio.

„Žinoma, neabejoju (...) aš tai žinau iš jų vidaus“, – teigė parlamento vadovas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aktualu

Aktualu portretas
Ramūnai, tu jau pralaimėjęs, nepyk! Kitą kartą, pamatęs kito trūkumą - pirmiausia ištaisyk savąjį. Bus tada ir tau geriau ir valstiečiams bendrauti su tavimi padoriau.

Kaip suprantu

Kaip suprantu portretas
nesuprantate kas vyksta ? Pakartokite ką Karbauskis blogo pasakė Pranckiečiui arba kaip jį šmeižia ? Aš girdėjau kaip Karbauskis sakė , kad neturi priekaištų Pranckiečiui dėl darbo ir t.t. Duokit nuorodą konkrečiai - paskaitysiu , o ne pletkinkite . Aš kiek girdžiu tai ponas Pranckietis per visas TV ,, deda,, ant Karbauskio ...galiu pacituoti ...matyt Pranckiečiui reikia grįžti auginti medelių , kur jis ,,profesorius,, o ne lįsti į politiką kurioje pasirodė kaip ,,pirmokas,, .

pasirodo karbauskis

pasirodo karbauskis portretas
Profesoriaus mokinys,idomu kaip jis mokesi,kad dabar visaip smeizia V.Pranskieti,Karbauskis eilinis agronomelis,padares bizni is trasu,kolukio direktoriaus vaikelis ,kaimietis,neisaukletas.Verslininku tarpe jis yra ir bus kaimo jurgis
VISI KOMENTARAI 30
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių