R. Karbauskis: prezidento nuomonę gerbiame, bet turime kitą nuomonę

Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis sako, jog bendravimas su prezidentu Gitanu Nausėda yra konstruktyvus ir leidžia drauge spręsti problemas nepaisant išsiskiriančių nuomonių dėl, pavyzdžiui, susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus.

„Tos temos neiššaukė kažkokio konflikto, tiesiog visos pusės liko su savo nuomone, bet tai nemaišo toliau spręsti kitus klausimus ir tikrai labai draugiškai šnekėtis apie kitas problemas“, – LRT radijui penktadienį sakė R. Karbauskis.

Jis teigė, kad G. Nausėda formuoja kitokį institucijų bendravimą nei tas, kuris buvo Dalios Grybauskaitės prezidentavimo laikotarpiu.

„Aš net neįsivaizduoju, tokia situacija, kokia susiklostė, pavyzdžiui, dėl ministro Narkevičiaus, nuomonių skirtumas, kad tokioje situacijoje buvusi prezidentė būtų toliau kažkaip tai konstruktyviai bendravusi. Ji tiesiog nebūtų bendravusi daugiau iš viso, būtų visiems uždarytas kelias į Prezidentūrą, būtų pareiškimai buvę visokiausi, ir taip toliau, žinant jos charakterį, jos būdą. O dabartinis prezidentas, jis pakartoja savo nuomonę, mes tą nuomonę gerbiame, mes turime kitą nuomonę“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis.

Tos temos neiššaukė kažkokio konflikto, tiesiog visos pusės liko su savo nuomone, bet tai nemaišo toliau spręsti kitus klausimus ir tikrai labai draugiškai šnekėtis apie kitas problemas.

Pasak R. Karbauskio, parlamentarai ir Prezidentūra bendradarbiauja, kad kuo mažiau įstatymų tektų vetuoti ir teigia, jog kritika, kurią valdantieji išsako prezidento patarėjams, nėra skirta G. Nausėdai asmeniškai.

Jis taip pat mano, jog teigti, kad prezidentas esantis silpnas, nėra teisinga.

„Jeigu prezidentas bando ieškoti kompromiso, sutarimo diskusijoje, tai jis ne silpnas, jis kaip tik stiprus. Aš manau, kad silpnumas yra tame, kai daužoma per stalą ar įžeidinėjama kokia nors kita valdžios institucija, tai yra silpnumas, o ieškojimas kompromiso, galėjimas nusileisti tai nėra kažkoks silpnumas“, – kalbėjo R. Karbauskis.

G. Nausėda ne kartą išreiškė nepasitikėjimą ministru J. Narkevičiumi ir ragino jį trauktis, tačiau ministras, sulaukęs valdančiųjų palaikymo, liko pareigose.

Kalbėdamas apie paskutinę istoriją dėl ministro namo rekonstrukcijos aplinkybių, prezidentas teigė paliekantis šią situaciją įvertinti teisėsaugai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Brone

Brone portretas
Šudo kruva tas pinokis su tuo kitu pinokiu

onute

onute portretas
Tiesiog valstiečiai dirba tautai ir žmonės šita mato Pagarba gerbemui Karbauskiui vyriausybei kad turi savo nuomone kad atsigrežė i tauta

Jiulius

Jiulius portretas
Aciū abiem pusėm! Pavargom nuo amžino karo!
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių