R. Karbauskis nežino, kas įgyvendins Lukiškių aikštės įstatymą ir išveš smėlį

Kolukio pirmininko klases draugas

Kolukio pirmininko klases draugas portretas
Kolukio pirmininkas Karbauskis savo kaime turi kolukines technikos ir mielai sutvarkytu nemokamai Lenino aikste kaip ir su malonumu emesi pliazo Vioniuje nuteaukimo.

Anonimas

Anonimas portretas
gales is kolchozo dt traktoriu atsiust ir surinks

Meras is bitch on the beach

Meras is bitch on the beach portretas
Nu va jei bus stiprus vejas tai ta smeli issijos per visa gediminio prospekta bus tiesiog purvinas vilnius, o uz ta tvarka kuria reiks daryti susimokes pats simasiukas is savo algos. Arba ji uz tokias nesamones iskart vyti is savivaldybes.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
B--l. koks apgailetinas n-u-o-p-i-s-a ir nuokrusa tas karbauskis , paskutinis sudo gabalas. Galvoja cia mes dabar su seimu pavarysime, ivesime sostines aiksteje rimti. daunu k--u-r-v-a daunas paskutinis

O

O portretas
kam priklauso Pakaunės pramogų parkas, kur žalieji dirbo išvažiuodami, užuot Seimo salėje? Fotkinosi ten, kavinosi, kažkuris ant fontano krašto buvo apzergtas mergos. Jie gi viešinosi internete, matė tauta. Va čia tai nedora, ar ne ponai žalioji frakcija??? Sorry.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Nekenciu sito debilo Simasiaus, bet dabar nueisiu ir prabasuosiu uz Simasiu

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
KARBAUSKI - DIAGNOZE, ciulpk per rinkimus mano b--y-b-y-

Manau

Manau portretas
Kad Vilnius yra visų Lietuvos žmonių sostinė.Todėl turi šis meras skaitytis su žmonėmis.Ir taip jau jam leista daug reikštis,tos gėjų eitynės,paminklų griovimas,įžymių žmonių lentelių nukabinėjimas.O ką dar jis sugalvos? Tai tikrai reikia pagalvoti apie jo darbą.Ir ar jis sveikas?

Kolukio pirmininkas skelbia pergale pries Vilniu

Kolukio pirmininkas skelbia pergale pries Vilniu portretas
S u s i k t a s kaimietis! Vaziuotu, pas savo p r o s t i t u t e Kildisiene.

KAS ?! Kas ?! Ogi buratinas jei jam taip rupi ....

KAS ?! Kas ?! Ogi buratinas jei jam taip rupi .... portretas
Niekam kitam taip netinka smėlyje kuistis , kaip medinukui su medinėm smegenėlėm....

tt

tt portretas
Fiureris

Visus

Visus portretas
Seimunus nufotografuoti tame pliaže! Tauta žinotų kas smėlį prinešė!!!!!!

Inž.dr. Jonas Pakutinskas.

Inž.dr. Jonas Pakutinskas. portretas
LR Seimas 2020 06 29 priėmė TEISINGĄ įstatymą dėl pliažo panaikinimo Vilniaus miesto Lukiškių aikštėje.Kitaip negalėjo ir būti.Sveikinu gerb.RAMŪNĄ KARBAUSKĮ parengusį atitinkamo įstatymo projektą.Šaunuolis!!! Vilniaus miesto savivaldybė turėtų nedelsdama apsvarstyti šį priimtą įstatymą ir įpareigoti merą R.Šimašių savo NUOSAVŲ lėšų sąskaita išvežti iš Lukiškių aikštės supiltą smėlį ir aikštę sutvarkyti taip,kokiame stovyje ji buvo.Taip padaryti rekomenduoju dėl to,kad meras R.Šimašius tuos darbus atliko savavališkai ir jų atlikimas nebuvo apsvarstytas Vilniaus miesto savivaldybės taryboje."Liberalai" negali Vilniaus miesto pavyzdžiu diktuoti visai Lietuvos politikai.Tai bus gera pamoka ir kitiems LR savivaldybių merams,kad negalima savivaliauti.Šį įstatymą turi įgyvendinti LR Vyriausybė per LR vidaus reikalų ministeriją.Tai turi būti padaryta nedelsiant po to,kai šį įstatymą pasirašys LR Prezidentas Gitanas Nausėda.

...

... portretas
Užsiundykit ve'Rygą, kad ten virusų VEISYKLA.

kas

kas portretas
apsiko aikste?...tai sikalius tai tegul dabar is savo kisenes atstato ir grazina nuostolius nes ciniskai su niekuo nesuderines savivaliauja nes seimininkai tai tauta o jis 0?...

Mikas

Mikas portretas
Išsispardys tas smėlis, katinai bei paukščiai pridergs, nes meras gi apie higieną nepagalvojo:) Nesubrendęs vaikigalis tas mūsų meras. Tas pasimatė jau su memorialinių lentų nuiminėjimu, bei gatvių pervadinimu. O kam reikėjo žeminti patriotiškai nusiteikusius žmones? Jie ką - ne piliečiai? Panoro ponas meras atkartoti batiuškos vienvaldystę - ką noriu tą darau, o jūs ten tylėkit... ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių