R. Karbauskis apie kaltinimus A. Verygai: opozicija susirūpino savo reitingais

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis teigia, kad opozicijos susirūpinimas sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos kompetencija yra politinis ir nukreiptas į artėjančius rinkimus. Pasak R. Karbauskio, opozicija yra susirūpinusi augančiais valdančiųjų reitingais.

„Skirtingai nei jie, aš spaudos konferencijų nedarysiu, nes manau, kad politikams taip pat turėtų būti ir tiesiogine, ir netiesiogine prasme įvestas karantinas. Tiesiogine prasme, tai kad kalbėti reikėtų profesionalams. Dabar kelti abejones dėl valdžios sprendimų yra noras (opozicijos – ELTA) kenkti valstybei ir institucijoms, kurios atsakingos už situacijos valdymą“, – Eltai sakė R. Karbauskis.

Pasak jo, opozicijos nuogąstavimai dėl A. Verygos kompetencijos – politizuoti.

„Opozicijos pareiškimai yra visiškai politizuoti. Nėra jokio nuoširdaus noro padėti Lietuvai. Esu sakęs, mano giliu įsitikinimu, opozicija nesuinteresuota, kad situacija būtų suvaldyta. Jie tiesiog supranta, kad artėja rinkimai ir jei šita valdžia sugeba tokias situacijas suvaldyti, tai tokiu atveju mūsų valdžios vertinimas pagerės. Todėl dabar tai didžiausias košmaras, kuris gali ištikti opoziciją. Jie yra tokie cinikai su šiais vertinimais ir dabar galvoja tik apie rinkimus, o ne apie situacijos suvaldymą“, – sakė R. Karbauskis.

Opozicijos pareiškimai yra visiškai politizuoti. Nėra jokio nuoširdaus noro padėti Lietuvai.

Pasak jo, ministras ir Vyriausybė daro viską, kas įmanoma, kad situacija dėl koronaviruso Lietuvoje būtų suvaldyta.

„Opozicija rūpinasi ne žmonių sveikata ir ne padėtimi Lietuvoje, o susirūpinusi pati, kaip ji atrodo šioje situacijoje. Juos labai erzina, kad kyla reitingai A. Verygos ir premjero naudai. Kaip ir minėjau, Lietuvos pasirengimas ir galiu pakartoti dar 25 kartus, buvo ir yra vienas geriausių. Jeigu lygintume padėtį Šveicarijoje, Ispanijoje ar toje pačioje Italijoje – padėtis ten žymiai blogesnė. Blogesnė ne todėl, kad virusas plinta žaibišku greičiu, bet todėl, kad ir pačioje Šveicarijoje neturi šalys apsaugos priemonių ir t.t. Šveicarijoje gydytojas plauna savo respiratorių, nes žino, kad kito negaus. Čia Šveicarijoje, ne kokioje Afrikos valstybėje. Niekas nebuvo pasiruošęs tam, kas įvyko ir pasiruošti nebuvo įmanoma. Niekas neprisipirko pilnų sandėlių respiratorių, kam jie būtų reikalingi ir ką mes būtume su jais darę (jei koronavirusas nebūtų išplitęs. – ELTA). Niekas negalėjo žinoti“, – teigė R. Karbauskis.

ELTA primena, kad opozicija ragina prezidentą Gitaną Nausėdą sušaukti Valstybės gynimo tarybos (VGT) posėdį, kuriame būtų įvertinta, kaip būtų galima taisyti jau padarytas klaidas suvaldant situaciją dėl koronaviruso plitimo Lietuvoje. Pasak Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininko Gabrieliaus Landsbergio, opozicija nebemato sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos toliau einančio Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro vadovo pareigas.

„Gynimo taryba gali peržiūrėti krizės valdymo struktūrą, tai keisti vadovą lygiaitaip pat. Mano asmenine nuomone, vadovas turi keistis (...) Vadovas turi būti keičiamas, nes išnaudoti pasitikėjimo likučiai“, – sakė G. Landsbergis.NAUJAUSI KOMENTARAI

N

N portretas
Šaunuolis Ramūnas ,kad sako tiesą žmoniems . Tai vieninteliai R ,Karbauskio valdantieji dirba ,stengiasi vardan Lietuvos žmonių. Jeigu jiems netrukdytų oarazitas Gabrielius ,jie dar daugiau padarytų. Visi geri sprendimai yra ignoruojami ,nebalsuojama išeinama iš seimo . Lipa per gakvas ,tyčiojasi ,šaiposi Landsbergis ir kovoja ,nori vadovauti. Nieko nebus,žmonės nekvaili ir mato. O tie ,kurie prieš valdančiuosius ,tai praradę sveiką protą,gal ir pragėrę.

deinis

deinis portretas
Jo ,Gabrielius parodė savo tikrą veida ,vietoj to ,kad passiūlytų ką nors konkretaus ,jis tik siūlo nuversti VErygą ,žmonės matote ir spreskite per rinkimus

Anonimas

Anonimas portretas
Didžiusias ir blogiausias Lietuvos parazitas ir virusas yra G.Landsbergis. Tokio parazito seimas iki šiol nėra matęs. Kenkėjas visiems. Žmonės supranta ir nėra kvaili ką daro niekšas Landsbergis su savo pakalikais. Per tokius ir yra visas pasaulis baudžiamas.
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių