Prezidento patarėjas: premjeras žemai puolė, formuluoja nepagrįstus kaltinimus

Prezidento Gitano Nausėdos patarėjas pareiškė, kad premjero Sauliaus Skvernelio kaltinimai dėl diskriminacijos tautiniu pagrindu yra nepagrįsti, o ministras pirmininkas žemai puolė.

„Visų pirma, kai aš skaičiau interviu ministro pirmininko, tai prisipažinsiu, man buvo labai liūdna. Man buvo labai liūdna, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės ministras pirmininkas taip žemai nukrito ir tokius kaltinimus nepagrįstus formuluoja“, – antradienį Žinių radijui sakė G. Nausėdos vyriausiasis patarėjas aplinkos ir infrastruktūros klausimais Jaroslavas Neverovičius.

Premjeras pirmadienį interviu portalui delfi.lt pareiškė, kad diskusijų dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus „fonas panašėja į diskriminaciją tautiniu pagrindu“, nors pabrėžė tiesiogiai prezidento nekaltinantis.

„Aš nekaltinu ministro pirmininko, bet aš manau, kad tai panašu į bandymą tautinių mažumų klausimą išnaudoti jo problemų uždengimui“, – tvirtino prezidento patarėjas.

Jis taip pat pareiškė, kad Lenkijoje S. Skvernelio pasisakymas neturėtų būti vertinamas rimtai: „Čia yra absoliuti nesąmonė, čia yra nusišnekėjimas, žemas lygis“.

„Reikia kuo greičiau baigti tokias nesąmones, susikaupti ties tais darbais, kur visi piliečiai laukia, kad Vyriausybė juos dirbtų“, – kalbėjo J. Neverovičius.

Valdančioji Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga pirmadienį taip pat pareiškė, kad Prezidentūra bando priešiškai nuteikti visuomenę tautinių mažumų atžvilgiu.

Tokiais pareiškimais premjeras ir partija dalijosi tęsiantis diskusijoms dėl G. Nausėdos paskelbtos informacijos, kad Lenkų rinkimų akcijos narys ministras J. Narkevičius įdarbino mažiausiai 20 savo partiečių ir su jais susijusių žmonių ministerijai pavaldžiose įmonėse.

Manau, kad tai panašu į bandymą tautinių mažumų klausimą išnaudoti jo problemų uždengimui.

G. Nausėdos patarėjas tvirtino, kad jam nekilo nė menkiausios abejonės dėl prezidento vertybių, šalies vadovas netaiko diskriminacinių kriterijų ir reikalauja tik profesionalumo, politinės atsakomybės ir moralės.

„Prezidentas savo pasisakyme kalbėjo tik apie partijos bičiulius, jokiu būdu tautinio klausimo prezidentas neiškėlė. Tai buvo ministras pirmininkas, kuris pradėjo rinkti medžiagą, rinkti kažkokias pažymas apie tai, kokia ten yra nacionalinė sudėtis. Tai nebuvo prezidentas, kuris ta klausimą taip suformulavo“, – sakė J. Neverovičius.

„Ponas Tomaševskis visų pirma turėtų kreiptis kitu adresu, jeigu turi tokias pretenzijas“, – teigė jis.

Prezidentas ne kartą ragino atleisti susisiekimo ministrą, sulaukusį kritikos dėl Lietuvos pašto valdybos atleidimo, gyvenimo Seimo viešbutyje aplinkybių ir lėšų skirstymo keliams asfaltuoti, tačiau valdantieji pareiškė pasitikėjimą J. Narkevičiumi.NAUJAUSI KOMENTARAI

M

M portretas
Lietuva neturi vado

Anonimas

Anonimas portretas
Kažkas ne taip su tuo patarėju ,kuris drįsta šmeižšti Skvernelį. Prezidente geriau pasižiūrėkite į save ir savo patarėjus, kam jie išties tarnauja. Skvernelis pasakė tik savo nuomonę ir kad Narkevičiaus situaciją įvertins teisėsauga.Tačiau kaltinimai vistiek verčiami ant Skvernelio. Keista ,kad taip tvirtai pasitikima šmeižikais.....

čempionas ,

čempionas , portretas
nėra nieko gero iš komandos atėjusio gitano ,pono, kur nesibelsi visur aplinkui, tuštuma, puodas tuščias ,skamba, o dėl graužaties kad žmonės rinko bėgo, ir vis žiūrėjo bet paleido banko sebo pona užbėgti tems kuriu juk buvo ir galėjo būti išrinktas tikro veido ir darbo kurėjas, bet ne guodusis ponas kuris pinigo o kiek ištaškė, lakstydamas, po kaimukus , ir melavo, o iš tikro kito ir negalėjo nešti per lietuvos apilinkes, tik opopėjas fokuso, juk yra pasakyti žodžiai, kaip vyras niekas o kaip vadas yra tuščia vieta, ar neprisimename, išsakytas mintys , o juk yra ir dar gražiau pasakyta, minkšta k vyras, tripia stovėdamas vietoj, buvo duota meškerė, mums tada reikėjo žiūrėti, kas kom kviepia, o dabar 5 m, kentėsim, ir stenėsim, garai tik tiems kurie jo , nerinko,
VISI KOMENTARAI 35
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių