Prezidentė perka sklypą namui Vilniaus pakraštyje

 • Teksto dydis:

Prieš kelis mėnesius pardavusi sklypą Pašilių kaime prezidentė Dalia Grybauskaitė ketina įsigyti naują žemės sklypą Vilniaus pakraštyje, Bajoruose.

„Prezidentė atliko avansinį (10,5 tūkst. eurų) mokėjimą UAB „Apyvarta“ dėl ketinimo įsigyti sklypą „Bajorų parko“ projekte“, - rašoma prezidentės spaudos tarnybos BNS pirmadienį pateiktame atsakyme.

Galutinai įsigyti sklypą prezidentė numato atlikus būtinus infrastruktūros darbus, tai greičiausiai įvyks 2017 metais.

Prezidentės spaudos tarnyba pažymi, kad šalies vadovės pozicija nesikeičia – pabaigusi kadenciją ji neliks gyventi Turniškėse, o gyvenamosiomis patalpomis ir jų išlaikymu rūpinsis pati.

„Bajorų parko“ projektas vykdomas trimis etapais, jų metu iš viso bus parduodama 60 namų valdos sklypų. Jų plotai siekia nuo maždaug 10 iki daugiau nei 18 arų.

Šių metų pavasarį prezidentė buvo įsigijusi Pašilių kaime esantį 16 arų žemės sklypą už 50 tūkst. eurų, tačiau pardavė jį už tą pačią kainą, už kurią ir nusipirko.

Dienraštis „Lietuvos rytas“ gegužės pradžioje rašė, kad tame sklype namo statyba gali būti draudžiama, nes sklypas patenka į žvyro telkinio parengtinai išžvalgytų išteklių plotą, esantį tiesiogiai prie detaliai išžvalgytų išteklių ploto. Vyriausybės nutarimas numato, kad tokiuose telkiniuose, kurių ištekliai jau patvirtinti, ir prie jų esančiuose perspektyviuose naudingųjų iškasenų plotuose draudžiama statyti gyvenamuosius namus, gamybinius statinius ir įrenginius, taip pat kasti naudingąsias iškasenas, išskyrus savo reikmėms.

Žemės sklypus Pašiliuose pardavinėjusios bendrovės „Forteka“ direktorė Lina Kirkliauskaitė pripažino, jog buvo nustatyta, kad toje teritorijoje yra naudingų iškasenų, tačiau aiškino, jog nebuvo jokių teisinių sprendimų, kad toje vietoje bus karjeras ar kad ten negalima formuoti žemės sklypų. Be to, anot bendrovės vadovės, sklypai buvo suformuoti dar 2006 metais ir nepatenka į galbūt neteisėtai ketinamo kurti 16,5 hektaro ploto karjero teritoriją.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tam o-o-o,

Tam o-o-o, portretas
Vyruti, nepavydėk. Dažniausiai kitų pinigais rūpinasi tie, kurie dirbti tingi. Be to prezidentė yra prezidentė, o tau teks apsieiti be šuns ir kameros. Aš žinojau vieną tokį bėdžių, kuriam visi kliuvo, nes jie nemažai pasiekė gyvenime. Gi jis buvo visiškas nevykėlis.

Pinokis

Pinokis portretas
Ji turės valdiška apsauga kaip turi Adamkus ir Landsbergis. Geriau savo problemomis rūpintis nei kitų.

o

o portretas
kodel neraso kiek kainuos asmens sargyba? nejaugi tik suns ir kameros uzteks?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių