Prezidentas teigiamai įvertinto A. Anušauską: išskyrė patirtį ir patriotizmą

Šalies vadovas Gitanas Nausėda labai teigiamai įvertino konservatorių deleguoto kandidato į krašto apsaugos ministrus Arvydo Anušausko patirtį ir patriotines nuostatas, sako prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Ketvirtadienį su prezidentu susitiko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) deleguotas kandidatas į krašto apsaugos ministrus A. Anušauskas.

Po susitikimo su kandidatu į ministrus G. Nausėdos atstovas spaudai teigė, kad Prezidentūroje buvo aptarti strateginiai prioritetai krašto apsaugos srityje.

„Tai nuoseklus gynybos biudžeto didinimas iki 2,5 proc. nuo BVP iki 2030 m. Valstybės gynybos parengtis, taip pat gynybinių pajėgumų didinimas, personalo ir infrastruktūros klausimai“, – po susitikimo surengtoje spaudos konferencijoje teigė A. Bubnelis, pridurdamas, kad dėmesys buvo skirtas ir kibernetiniam saugumui.

„Visais šiais klausimais prezidento ir kandidato į ministrus prioritetai sutampa“, – akcentavo jis. Galiausiai A. Bubnelis pažymėjo, kad A. Anušauskas paliko labai gerą įspūdį prezidentui.

„Po susitikimo prezidentas labai solidžiai įvertino ilgametę kandidato patirtį dirbant nacionalinio saugumo srityje, taip pat jo patriotines nuostatas“, – sakė A. Bubnelis.  

Teigiamai apie susitikimą atsiliepė ir pats A. Anušauskas.

„Susitikimas buvo šiltas, konstruktyvus. Mes kalbėjome apie pagrindinius dalykus, kurie būtini, kai mes kalbame apie krašto apsaugą“, – susitikimą įvertino kandidatas į krašto apsaugos ministrus.

Žmonės, kurie eina tam tikras pareigas, turi nuolatos tobulėti. Aš savęs nelaikau išimtimi ir tie įpareigojimai bus vykdomi.

Pasak A. Anušausko, šiuo metu krašto gynybos sistema juda teisinga linkme, tačiau iššūkių vis dar kyla modernizuojant kariuomenę.

„Mano vertinimu, krašto apsaugos sistema juda teisinga linkme, tačiau iššūkiai išlieka, kai kalbame apie infrastruktūrinius projektus, kai kalbame apie kariuomenės modernizavimą“, – sakė A. Anušauskas.

Kaip pažymėjo konservatorius, susitikimo metu buvo aptarti ir jo anglų kalbos įgūdžiai. A. Anušauskas tikino, kad bandys toliau tobulinti savo anglų kalbos žinias.

„Aš tikiuosi, kad tie klausimai buvo užduoti visiems kandidatams, nes aš vertinu tas žinias pagal save. Žmonės, kurie eina tam tikras pareigas, turi nuolatos tobulėti. Aš savęs nelaikau išimtimi ir tie įpareigojimai bus vykdomi“, – teigė A. Anušauskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

ANUŠAUSKO "PATRIOTIZMAS"....

ANUŠAUSKO "PATRIOTIZMAS".... portretas
Jo "patriotizmas" paremtas Lietuvos piliečių tolimesnis emigravimas iš Lietuvos. Šiandien Lietuva nepirks "nesaugios" elektros iš Baltarusijos. Gink dieve - pigios vakcinos, dujų, naftos produktų iš Rusijos. Visą tai Lietuvai "pigiai" arba nemokamai duos vadinami partneriai iš už Atlanto. O Lietuva tiems banditams dar padovanos banditams 20 tūkstančių hektarų Lietuvos žemės...naujam kariniam poligonui statyti...Štai toks yra mūsų "patriotas" Anušauskas su visa savo landsbergine šutve.

jefreitorius

jefreitorius portretas
Ar patriotizmas, ar idiotizmas?

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Juokingas sovietiniais laikais istorikas buvo net gėda žiurėt
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių