Prezidentas: J. Narkevičius „įdarbino“ 20 savo partiečių susisiekimo sektoriuje

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pareiškė, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius „įdarbino“ mažiausiai 20 savo partiečių ir su jais susijusių žmonių ministerijai pavaldžiose įmonėse.

Interviu LRT radijui šalies vadovas ketvirtadienį sakė, kad J. Narkevičius yra „žmogus, kuris įdarbino jau turbūt mažiausiai 20 savo partijos bičiulių arba žmonių, susijusių su partijos nariais ministerijoje dispozicijoje esančiose įmonėse“.

G. Nausėda ne kartą ragino trauktis Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos deleguotą J. Narkevičių iš pareigų. Valdančioji koalicija ministro ateitį žada svarstyti kitą savaitę.

Prezidentas sakė, kad klausimai dėl ministro atleidimo pirmiausia turi būti adresuojami pačiam premjerui, nes jis yra tiesioginis J. Narkevičiaus vadovas.

„Galima, aišku, prisidengti valdančiąja koalicija, bet turbūt niekas nenušalina ir premjero nuo būtinybės priimti vienokį ar kitokį sprendimą ir tą padaryti kaip galima greičiau“, – tvirtino G. Nausėda.

„Supraskime vieną dalyką – kad šiuo atveju galbūt iš šono norima sudaryti tokį įspūdį, kad čia kovoja prezidentas su valdančiąja koalicija. Na, ponai, jūs apsirinkate. Jūs kovojate su rinkėjais ir man atrodo šitos kovos rezultatas bus labai aiškus po devynių mėnesių“, – teigė jis.

Gali kilti visuomenei klausimų, o kodėl šitas ministras yra taip ginamas, gal jis gali pasakyti kažką daugiau tuo atveju, jei jis bus atleistas?

Šalies vadovas sakė, kad J. Narkevičiaus atvejis pirmiausia moralinės ir politinės atsakomybės klausimas, o jei jis nebus sprendžiamas, tai kels naujų klausimų.

„Gali kilti visuomenei klausimų, o kodėl šitas ministras yra taip ginamas, gal jis gali pasakyti kažką daugiau tuo atveju, jei jis bus atleistas?“, – kalbėjo prezidentas.

„Šie nacionaliniai kelių asfaltavimo ypatumai, šis burbulas gali pūstis, pūstis ir vieną gražią dieną jis susprogs aptaškydamas visus“, – sakė G. Nausėda.

J. Narkevičius per savo darbo pusmetį sulaukė kritikos dėl Lietuvos pašto valdybos atleidimo, gyvenimo Seimo viešbutyje aplinkybių, elgesio per komandiruotę užsienyje, lėšų skirstymo asfaltuoti keliams.

Papildomų pinigų keliams sulaukė J. Narkevičiaus rinkimų apygarda bei gatvė, kurioje gyvena premjeras Saulius Skvernelis.NAUJAUSI KOMENTARAI

kauniete

kauniete portretas
Del to idarbinimo, tai juokingai skamba. Aisku, kad visi idarbina ssau zinomus ir patikimus zmones. Idomu ar Prezidentas patarejais eme sau is gatves, vistiek remesi patikimais zmonemis. Visur tas pats. Narkeviciaus nei nepalaikau nei palaikau, bet sitas klausimas tai tiesiog kabliukas

manau nieko naujo nepasake prezidentas

manau nieko naujo nepasake prezidentas portretas
tai normalu ,idomu prie kitu valdziu nebuvo idarbinami partieciai,?manau buvo ir netik ministerijose bet ir universitetuose ,mokyklu vadovai ,vienu zodziu visose sferose buvo savi partieciai ,kur spjausi ten pataikysi

Nerijus

Nerijus portretas
Turbūt geri specialistai, kad įdarbino.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių