Prezidentas su arkivyskupu G. Grušu aptarė pasirengimą švęsti Velykas

Prezidentas Gitanas Nausėda su Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininku, arkivyskupu Gintaru Grušu ketvirtadienį aptarė pasirengimą švęsti Velykas, taip pat priemones, skirtas vargstančių bei pažeidžiamų asmenų padėčiai palengvinti.

Pasak šalies vadovo, jam įsiminė arkivyskupo G. Grušo išsakyta mintis, kad žmogus gali trejopai elgtis kančios atžvilgiu – ją atstumti, ignoruoti arba apsikabinti.

„Kiekvienas galime pasirinkti, kuriuo keliu einame“, – Prezidentūros pranešime teigė G. Nausėda.

„Mūsų dvasinis gyvenimas pastaruoju metu tapo kur kas intensyvesnis – beveik kasdien darome vertybinius pasirinkimus: imtis prasmingos savanorystės veiklos ar užsidaryti savo kiaute, teikti konstruktyvius pasiūlymus ar stovėti nuošalyje ir kaltinti, demonstruoti atsakingą požiūrį į karantino reikalavimus ar juos atsainiai ignoruoti“, – sakė prezidentas.

„Svarbiausia, kad Lietuva nepalūžo pajutusi pandemijos protrūkio naštą. Atvirkščiai, žmonių santykiai ir vertybės išsigrynino, valdžios atsakomybė tapo labiau apčiuopiama ir kontroliuojama. Tai rodo, kad iš šio išmėginimų ruožo išeisime tvirtesni – tiesą sakant, jau dabar esame daug stipresni“, – tvirtino jis.

Šalies vadovas taip pat padėkojo Bažnyčiai už atsakingą požiūrį į tikinčiųjų ir visos visuomenės sveikatą, paramą labiausiai jos stokojančiam žmogui.

„Labai vertinu Bažnyčios labdaringą veiklą, prie kurios galime prisidėti ir mes su Diana. Šis darbas visada buvo nukreiptas į labiausiai paramos stokojantį žmogų, laisvas nuo politinių aspiracijų ir deklaratyvumo“, – sakė prezidentas.

Siekiant sumažinti koronaviruso plitimą, šalies valdžia ragina gyventojus per Velykas likti namuose, taip pat savaitgalį bus ribojamas įvažiavimas į visus Lietuvos miestus ir miestelius.

Šalyje dėl koronaviruso grėsmės paskelbtas karantinas, jis pratęstas iki balandžio 27 dienos vidurnakčio.NAUJAUSI KOMENTARAI

Da

Da portretas
o kokie pilni ponu elito norai, imti atimti, nusmugdyti, išgastin paleisti, ir kūrinius kurti, kuo daugiau juk ne švetieji puodus lipino, o liaudis amatininkai, be kaukiu dėl kuo slėptis po kauke savo veido atvaizda ranku pirštiniu poniu damu romuvos karininku bendroves šokiu rate, juk atėjo į kabineta ir žiūrim ka turim, tartis kaip nutekėjo žemin ūpę užspaudė arkiviskupui burna juosle kad nedarytu to ko negalima ponams išgalvotom dokrtinomis pavogtos šv, vėlykos turiu 80m, bet tokio elgesio normu nemačiau net sovietinio laiko epohoj, savi savu skriaudžia ir tylos reikalauja, o baltarusijoj prezidentas leido spresti kunigams kurie tarnauja prie altoriaus va jums skirtumas, yra kokio molio, o grušas ką už tai ponas jums pažadėjo, posle draki kulakami ne mašut,

Yra kaip yra

Yra kaip yra portretas
Labai vertinu Bažnyčios labdaringą veiklą, prie kurios galime prisidėti ir mes su Diana. Baznycia daro versla? Is kur ji ima pinigus labdarai? Alioo!!! Nors is kitos puses ziurint, galetu visai nieko neduot. Surenki aukas ir majamin, naxren tos avys ir avinai.

ogi

ogi portretas
Tuštybės mugė ...
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių