Premjerė sako neatmetanti galimybės dėl trąšų tranzito atsistatydinti visai Vyriausybei

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pirmadienį pareiškė neatmetanti galimybės visai Vyriausybei atsistatydinti dėl tebesitęsiančio „Belaruskalij“ trąšų tranzito per Lietuvą.

„Neatmetu šitos galimybės, tą aš galiu labai tiesiai pasakyti“, – nacionalinio transliuotojo LRT laidai „Dienos tema“ sakė I. Šimonytė. Premjerės interviu ištrauka transliuota per LRT laidą „Svarbi valanda“.

„Jeigu dėl Vyriausybės veiklos yra keliama tiek daug klausimų, tai galbūt Vyriausybė, jeigu nesugeba į tuos klausimus atsakyti, turėtų savo įgaliojimus pabaigti ir kažkokia kita Vyriausybė galėtų nuo nulio tą darbą pratęsti“, – teigė ji.

Pasak premjerės, sprendimą dėl Vyriausybės ateities lems tai, kaip ji pati vertins situaciją.

Neatmetu šitos galimybės, tą aš galiu labai tiesiai pasakyti.

„Politikoje labai daug dalykų priklauso nuo to, kaip tu pats vertini save konkrečiomis aplinkybėmis ir konkrečioje vietoje, – kalbėjo I. Šimonytė. – Tai iš esmės mano sprendimas vertinant, kaip man atrodo mano galėjimas užtikrinti ilgalaikius valstybės interesus, labiausiai ir turės įtakos mano pasirinkimui“.

„Belaruskalij“ trąšų tranzitas per Lietuvą tęsiasi nepaisant praėjusią savaitę įsigaliojusių JAV sankcijų šiai įmonei. Baltarusijos įmonė prieš įsigaliojant sankcijoms pervedė avansą krovinių pervežimą vykdantiems „Lietuvos geležinkeliams“ už kelis mėnesius į priekį.

Dėl šios situacijos užsienio reikalų ir susisiekimo ministrai Gabrielius Landsbergis ir Marius Skuodis pateikė premjerei atsistatydinimo pareiškimus.

Vyriausybė jau įsigaliojus sankcijoms paskelbė siekianti nutraukti „Lietuvos geležinkelių“ sutartį su „Belaruskalij“, nors teigia, kad JAV sankcijos trąšų tranzitui Lietuvoje tiesiogiai nėra taikomos.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Da

Da portretas
aš tik tiesa galiu išsakyti, apie šita mūsų dabartinę viriausybę ,kuri yra surinkta visai netikusi tam darbui paskubomis juk užderėjo nuopelnas kaip iškylo per rinkimus šitie ištroškes tiek meteliu drumsdami vandeni tupėdami užpečki o čia tie tau ir išlindo juk negalėjo atsidžiaugti, net ponia dalia atbėgusi pas prezidenta į kabineta ir išsakė savo batalijas o kaip yra šaunu sugrižo tie kuriu laukiau, taip ar neaišku ka ta poniutė layžukė kokiu partijos demagogu, o kas toliau juk tas mūsų bebenčiukas banko tarnautojas tampa prezidentu juk ponas adamkus ir laukia šito pono nausedos ir ne vienus metus juk nuo 2006m, berods ir tesė savo žodžio pamoksla nausedai žiūrėk neperženk raudonu linijos, bet bet ar nėra buve šitas dramaturgu kozirius tuzas, kortu kalades suformavome kortu namelio stova ir žiūrim ka turim šiandiena, ir matomi rodikliai, vieno blogio pragyvenimas blogin eina ir jau dugna siekia, o šitos merguželes juk nesusitvarko juodai, o mes kentėsim ilgai,

Regina

Regina portretas
Simonyte gerai dirba.ir laisves partija tai pat.matosi kokie zmones premjere puola ir laisves partija.o laikmetis sunkus.daug meslo palikta is anksciau valdziusiu.taip rekia tie,kurie nori politikos tam,kad valstybines imones savarankiskai privatizuotu ir lobtu.ir prie ju besisliejantys politikai.didelis pasipriesinimas rodo teisingus zingsnius.taip kai kur reikia prisiminti ,kad maza salis esame ir rimtus pareiskimus kinijos baltarusijos salims turetume bendrai su visa europa daryti.arba gero politinio lankstumo ismokti

tai

tai portretas
BLEFAS - MELAGĖ.
VISI KOMENTARAI 114
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių