I. Šimonytė: veiklų atvėrimas vyks etapais per dvi savaites

Vyriausybės svarstomi veiklų atvėrimai vyks etapais per dvi savaites, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

„Tikrai visi pakeitimai neįsigalios pirmadienį, nes tam yra objektyvių kliūčių. Tai yra gana daug veiklų, šį kartą Vyriausybė siekė šiek tiek pakeisti veiklos būdą. (...) Šį kartą nusprendėme priimti sprendimus dėl tų veiklų, kurių nesiejame su galimybių pasu ir išdėlioti per dvi savaites etapais tų veiklų atsivėrimą“, – per spaudos konferenciją trečiadienį sakė ministrė pirmininkė.

Pasak jos, išdėliojimas etapais yra susijęs su testavimo pajėgumais, nes veiklą atnaujinančių sričių darbuotojai privalės išsitirti, ar neserga COVID-19.

Tikrai visi pakeitimai neįsigalios pirmadienį, nes tam yra objektyvių kliūčių. Tai yra gana daug veiklų, šį kartą Vyriausybė siekė šiek tiek pakeisti veiklos būdą.

„Dabar testuojame kiekvieną dieną apie 20 tūkstančių – daug testų atliekama daug žmonių ir didelis apkrovimas yra mobiliųjų punktų, todėl dar didelį srautą pradedančių dirbti žmonių sugrūdus į tą patį laiko tašką tikrai būtų ir sumaišties, ir labai sudėtinga tai išdėlioti“, – sakė I. Šimonytė.

Pirmadienį, pasak jos, galėtų pradėti veikti prekybos centruose esančios parduotuvės, prieš savaitgalį – lauko kavinės. Dar kitą savaitę svarstoma leisti atidaryti sporto klubus, nuo gegužės 3-iosios – likusias turgavietes.

Kultūros ir sporto renginių atsivėrimas lankytojams įsigalios nuo pirmadienio.

Vyriausybė trečiadienį apsvarstė siūlomus atlaisvinimus, galutinį sprendimą dėl jų planuojama priimti ketvirtadienį.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Senis

Senis portretas
Vieni vejai iš valdžios pažadu, taip kad jie jokio pasitikejimo neturi, juk jiem rūpi subininiai o ne liaudis.

o

o portretas
kas valdo dulky? tu ar fonderliben su PSO juodsikniais ir kas atsakys uz zmoniu mirtis ju negydant paklausk dulkio /pseudofarmacininke/? arba atsistatydink prf Vaitkus ar NVenskiene geriau susitvarkys ir atstatydink visas tas libmergas kurias neteisetai VRK praleido kartu ir ja pacia tegul varmo i euroturgeli iskur ir atejo su s tambulo konvencijom ir kt durnystem kaip narkotiku iteisinimas iki kokio antimoralygio nusirytom kad stebedami tas nesamones dar turim tylet reikia staugt...... senjoras......

nieko ta PIŠ

nieko ta PIŠ portretas
nesprendžia. Yra instrukcijos iš šono...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių