Piliečių delegacija pasivadinę asmenys išvyko į Minską: siekia atkurti santykius su režimu

Grįžti į straipsnį

natalija TO ANONYMAI

natalija TO ANONYMAI portretas
SAKAI DAUG AMSI VATNIKU BET TU JAU 12 SAVO AMSEJIMU KOMENTU PRIRAŠEI IR NIEKS TAVES NEPALAIKO

JURGA to ANONIMAS

JURGA to ANONIMAS portretas
NU JAU TOS TAVO FANTAZIJOS TIKRAI BERIBĖS KAIP RAŠAI TAI NEPASIMESK NES TIEK PRIMALI ŠŪDO KAD NEAIŠKU AR TU TAIS SSSR LAIKAIS GYVENAI AR DABARTINIS LAISVASIS PILIETIS TIK BIŠKI UŽČIPUOTAS GAIDYS IR NARKAŠKA SU PAIRUSEIS NERVAIS RAŠAI IR RAŠAI KAIP PRATRYDES IŠ TAVO KOMENTU AIŠKU KAD UBAGAS ESI PAŠALPINIO ŠEIMOS BET 100% GAIDYS NET DAROSI GAILA IR NIEKS TAVES NEPALAIKO

JONAS TO O

JONAS TO O  portretas
Klausyk O sutinku bet kaip išaiškinti ta 5 kolona kad jin užasislaptino 75 metams

Rasa to lietuvos lenkas

Rasa to lietuvos lenkas portretas
Lenkiškas sekly sakai turi interesu išsiaiškinai tikra ČP bet gal tu varyk savo čp skleisti savo lenkyne gudročiau kam čia i subine lendi bet panašu raskevičiaus chebrantas STUMDAI ŠŪDA I VISAS PUSES

petras to Lietuvos lenkas

petras to Lietuvos lenkas portretas
Taip ir maniau kaip tik lenkas taip ir provokatorius Meluoji kaip šuva daug metu ten gyvena brolis su šeima Žmonės puikiai gyvena turi laisviu daugiau negu tavo šudlenkyne pluša aria ir centus gauna o oligarkai išveža visus pinigus i užsieni Baltarusijoje didelės algos pigus maistas benzinas ir laisviu daugiau negu amerikonu valdomoje europoje DIDELE PAGARBA TAI DELEGACIJAI IR JUMS TAUTIEČIAI Gal kada ir mes gerai gyvensim turėsim nemokama moksla gydima nemokama poilsi sanatorijose mėnesi kad pailsetume Lietuva dar nelaisva partškolos apsorventė su KGBšleifu mus vairuoja i srutu duobe ARrnematot brangieji kaip kitose es šalyse gyvena pas mus ubagynas

natalija TO LIETUVĖ

natalija TO LIETUVĖ portretas
KOKIA TU LIETUVĖ ot kad tu lietuvos gėda tai tikrai gal lezbiukė ar narkašėlė

kauniete

kauniete portretas
Ger ŠVENČIONIENE TŪKSTANČIAI ŽMONIU NORI IR GERBIA BALTARUSUS IR JU IŠSIRINKTA PUIKU PREZIDENTA TIESIOG ŠLYKŠTU KAIP PRISIMENU TO IŠKRYPĖLIO PAVILIONIO INTRIGAS DĖL LUKAŠENKOS O PO TO BUVO IŠAIŠKINTA KAD JI IR JO SUNU NORĖJO NUŠAUTI PASAMDYTI BANDITAI

Lietuve

Lietuve portretas
Lietuvos geda ir isdavikai . Idomu kodel jie dar laisveje???

Kaca

Kaca portretas
Duok durniui kelią, tai tas ir iki Minso nueis ( pamoiki byvajut raznyie) !

Lietuvos lenkas

Lietuvos lenkas portretas
Ši grupelė turi interesu ir bandys eskaluoti nesantaika Lietuvoje.Baltarusijos režimas ir baltarusijos žmonės du skirtingi dalykai.Važinėju darbo reikalai aštuntus metus ir tikrai žmonės yra puikus,ir nereikia sakyti,kad mes pykstames su baltarusais,ir kažka daryti.Režimas yra tragedija.Ka davė žmonėms?ogi nieko,viskas kas valstybinė griūna.valstybinėje imonėje specialistas uždirba 150 €,o kainos parduotuvėje lietuviškos.Taip rupinasi liaudim?Ir manote,kad dėl to žmonės renkasi ta pačia valdžia amžiams?Nesvarbu kokia mes dabar turime valdžia,bet turime vilti,kad ji gali keistis,ten ne.

Violeta

Violeta portretas
Gerai,kad važiuoja ten delegacija. Reikia palaikyti draugiškus ryšius su visomis valstybėmis, kad ir kokios jos bebūtų. Geriau draugauti, nei pyktis. Aš palaikau šį nuostabų veiksmą. VALIO.

>>>Įdomu,įdomu \\\\\.../////

>>>Įdomu,įdomu \\\\\...///// portretas
>>>Įdomu kas kam.Manau Lietuvoje "savi mentai" geriau skaldo galvas ir apsilpusį "pagaivina" dujomis,-(filmuota medžiaga).___Taip,kad Bulbašams yra iš ko mokytis.

Įdomu, įdomu

Įdomu, įdomu portretas
Grupė lietuviškų "patriotų" išvažiavo į Minską pasisemti iš kruvinojo Batios patirties, kaip reikia daužyti kitaip mastančius.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
p.Paleckio frontininkai, p.gandragalviai, p.sovietiniai kolonistai, kolaborantai bei kitos atmatos ir atmatėlės, kodėl jūs tokie kvaili? Negailėkit pastangų, spaudydami Karbauskio pažaliavusią, kvailą vištą ir kruvinasis Batia taps kilniu demokratu. Besmegeniai jūs, besmegeniai ir dar kartą besmegeniai. Iki šiol tik tuzinas idiotų spaudo kvailą vištą ir jūs tikitės sulaukti iš Batios kilnumo. Dėl tokių menkų pastangų jūsų bosą Putiną afrikinis kiaulių maras trenks.

Snieckus

Snieckus portretas
Visa Lietuva laukia kad Putino - Batkos tankai isvaduotu mus nuo jankiu genocido ir sukisto lanzbergo banditus i 9 forta!

Jooo

Jooo portretas
Galėtų ir likti ten, be teisės grįžti į Lietuvą.

Aleksas

Aleksas portretas
Šaunuoliai, kad bandote atkurti gerus santykius su kaimynine šalimi.Vidaus reikalai, jų pačių reikalas,o ne kaimynų.Šitie Lietuvos kiršintojai,nesuprantama ko siekia.Valstybė kaip šeima ir aš nenorėčiau, kad už tvoros gyvenantis kaimynas mane koliotų, juodintų, koštusi į mano šeimos reikalus.Linkiu jiems sėkmės

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas pritariate dėl delegacijos išvykimo kilniems tikslams į Minską,spaudžiame ŽALIĄ.

Tikra tiesa

Tikra tiesa portretas
Stalino gerbėjams ir pakalikams, sovietinių laikų KGB stukačiams ir agentam, stribų palikuonims, sisteminės komūnistinės purvasklaidos dezinformatoriams ir propagandistams nepatinka kad laisvi žmonės išreiškia savo nuomonę nelegitimiai, korumpuotai ir prisivogusiai valdžiai. Dabar valdžios chalopai, kurie už numesta sausainį ar srutų lėkštę gavo užduoti juodinti ir šmeižti, pasinaudojus sovietinę retoriką ir kalėjimo žargoną, kitaip manančius, laisvus žmones. Šaunuoliai!!! kad vykote į Baltarusiją. Visi sąžiningi žmonės jus palaiko.

OPS

OPS portretas
Gal jos atgal nejileisti į LR,tegul pas batka gyvena.))))

pilietis

pilietis portretas
tik raudonkoncerviu [šunyčiai] gerai loja

Anonimas

Anonimas portretas
K A I P VISADA, šitą mėšliną socialistų gaują palaiko karbauskiniai mėšliai. Tiems runkeliams nėra nieko šventa

rašyta

rašyta portretas
JAU NE KARTĄ, KAD BALTARUSIAI TO IŠGAMOS , KURIS SU JAIS SUSIDOROJO,NERINKO. Vyksta su chunta tartis ne laisvi mūsų šalies piliečiai, bet išdaviko, socialisto Paleckio gauja. Juos ne tik pasmerkti, bet ir bausti reikia už šalies išdavimą, už pasakymą , kad atstovauja [ kaip visada tie šūdž...meluoja ] visai tautai, už šmeižimą ir purvo pylimą ant Lietuvos, už.... Gerai būtų uždarytijuos kelis mėnesius su priskyrimu mokytojos, kuri jiems [ kameroje ] kiekvieną dieną skaitytų paskaitas apie mūsų gyvenimą seniau, kai jų tėvai "saulę nešė" ir kaip gyvename dabar, faktus, skaičius....Pasibaigus srokui, jei neišlaiko "egzamino", paliekami dar sėdėti...

Klausimas

Klausimas portretas
Kodėl išvyko tik tokia maža ta Paleckiuko idiotų delegacija? Galėjo visas "liaudies frontas", kartu su pačiu Paleckiuku vykti į Minską nusilenkti jų šlovinamam Tarakonui.

pilietis

pilietis portretas
D Ė M E S I O . Jei žinoma kada jie grįš, PASITIKIME SU PAGEDUSIAIS KIAUŠINIAIS [ beisbolo lazdų prašau neatsinešti, kriminalo nereikia ] ,pasitreniruokime gerai, tiksliai ir toliau APSPJAUTI, išmokime nušvilpti ir sugėdinti [jei tuos šunsnukius galima sugėdinti ] kokiu ūžimu, baubimu... Galima padaryti siaurą išėjimą ir , kaip krepšininkai išbėgdami į aikštelę yra apstumdomi, juos apstumdykime ir apspjaudykime....

jo jo

jo jo portretas
sena KonserVatu - islaptintu rezidentu dainelė. 'Paleckis kremlius' ir t.t.Neduok paėst o leisk palot landzbergines arijas iš Tvartelio skylės

>Daliai [ ar -ei ]

>Daliai [ ar -ei ] portretas
O kodėl neteisti , jei atvirai šūdas mėtosi ? Pirmiausia "protingoji žinove" apie "didelius mokesčius" ,karus, ir gražius santykius su belekuo NE TAU TAUKŠTI...Reikėtų gerai apsišviesti, pakelt išprusimo lygį... gal tada ką protingiau parašytum.

kaunietis

kaunietis portretas
O ko tikėtis iš komunistuojančių paleckinio gaujos , kremlinių subinlaižių. ? Gerai , kad demokratinėje šalyje gyvename. Jei taip žmonės sugalvotų prieš apsišaukėlius diktatorius , iš jų šalies į kokią vakarų valstybę panašų "žygį" daryti, ką tie balvonai padarytų tokiai delegacijai. O šitie ,išdavikai, "saulės nešėjai", žino kad nieko nusikalstamo nedaro . Nebent galima būtų apkaltinti ,kad NAUDOJASI DAUGUMOS GARBINGŲ PILIEČIŲ VARDU, ko tikrai nėra.Tad gauja susijusi su išdaviku Paleckiu, toliau bando kiršinti žmones, remti apsišaukėlį diktatorių ir...spjauti visiems žemiečiams į veidą.

Anonimui

Anonimui portretas
tavo fantazija tikrai beribė:D) Vistik siūlau. Jeigu čia sapalioji litanijas kas buvo, tai lik savo 50'tųjų metų pasaulyje. Gyvenk, nervuokis, prisimink, būk. Nekišk jo mums. Jau seniai viskas pasikeitė ir Putinas visai ne tavo Stalinas. Čia mums varai vėjus akivaizdžiai užlenkdamas lygtai mes nemokam anglu kalbos, negalim tiesiai pasižiūrėt internete kuo ir kaip gyvena Rusija, Amerika ir kitos šalys. Euronews, CNN ir kt tikros žiniasklaidos bei tiesioginių reportažų __Durnas senis tu. Ir daugiau nieko:D)

Juras

Juras portretas
Viskas būtų gerai,tik Lukašenką,kaip ir Landsbergį reikėtų vadinti ne jokiu kitu,o tik fak- tiniu valdovu.

Anonimas

Anonimas portretas
Kur ziuri saugumas? Putinas visus pasodintu i kaliuze ir nubaustu 20metu, uz tevines isdavyste. Rusakalbiai ir stribukai, jus ne visa tauta, jus okupantai, ir ne jums spresti kaip mums gyventi. Lietuviai 50metu gyveno konclageryje. Buvo tremiami, zudami, kankinami, zaginami. Visas pasaulis zino kokia is tikruju yra Rusija. Kad ja negalima pasitiketi. Blogai gyvenome prie rusu, kaip siaubingame sapne. Is varganu atlyginimu atskaiciuodavo 33 procentus. Gyvenom ubagyne. Visa diena laukeme eileje, gal ismes ka nors mesos su kaulais, desreliu. surio ir tt. Ir taip kas diena. Gyvenom deficite. Visur vienos eiles kas diena. Jus norite pakartuoti? Geriau nereikia. Tik komunistams buvo gerai, ir kas dirbo prie maisto galejo pavogti sau ir dar parduoti. Tik tie vagys mitinguoja.

Anonimas

Anonimas portretas
Vyksta pas agrofiurerį pigios degtinės?

kiek daug vatnykų amsi

kiek daug vatnykų amsi portretas
susikraukit čiumadanus ir varykit iš paskos, tik nepamirškite išvykdami išjungti šviesą

Baisiausias rezimas

Baisiausias rezimas portretas
jau 30 metu isitvirtines Lietuvoje! Bet bailiu tautai ir neskirta kitaip...

Kompromatas

Kompromatas portretas
Šaunuoliai,nekreipkit dėmesio į mūsų valdžios sapaliojimus,darykite taip kaip turi būti.

Taigi,

Taigi, portretas
Juozapaičių, kaip ir Jonaičių ant kiekvieno kampo LT prišikta...Atsiprašau...

Daug pragyvenes

Daug pragyvenes portretas
SAunuoliai ..Tureti rysius su kaimynais Nepolitikuoti Stai cia yra Diplomatija.Kaip mes savo teviskelei bendraujam su kaimynais butuose namuose uz tvoros ?Lendam i ju seimu santykius i ju sodus darzus ?Neprasomi mokinam auklejam ?Sustokim kistis i kitu gyvenimus klausyti galingu valstybiu politiku.Saugokim savo tauta tradicijas Nesileiskim pigiu politiku Virazu

Siaubas

Siaubas portretas
Ir V. Juozapaičio duktė ten?!!

TAI TEMAI

TAI TEMAI portretas
KAZIN KURI SALIS TURTINGESNE IR PROTINGESNE IR AIŠKU DIDESNE, KAI VOLIOJIESI PRIE VANDENIO SVETIMOJE ŠALYJE GALI VISOKIU PASAKU PRISEKTI.

Tema

Tema portretas
"jeigu kas" Lukašą pastumtų, tai bulbašai visai faini žmonės. Palangoj, vasarojant,teko 2 metus bendrauti su baltarusių šeima. Labai draugiški, šilti žmonės pasirodė. Labai pavydi mums - viskuo...

ko liaukiame,

ko liaukiame, portretas
Man idomu uz ka gauna algas saugumas,kad nieko nedaro,,del serganciu troliu,ju vieta kalejimas 10 metu,tevynes isdavyste,

MAN ATRODO LIETUVAI

MAN ATRODO LIETUVAI portretas
RUSIJA, BALTARUSIJA IS JUSU NIEKO NENORI. PATYS LENDAT SUGRIAUT NORIT IR MILIJARDUS PASIDALINTI SU AMERIKA, BRIUSELIU, BET KAIP MATOME DIKTATORIUS, PUTINAS NE TOKIE KVAILI, KAIP LIETUVA, KAD FAS IR BEGA KA PASAKE BANDITAS BIDENAS IR KITI BRIUSELIO KENKEJAI. LIETUVAI MOKYTIS IR DAR SYKI MOKYTIS, KAIP PASAKE VLADIMIRAS LENINAS.

O, bet,tačiau,

O, bet,tačiau, portretas
rimtai pagalvojus, jeigu "kas nors" Lukašą pastumtų į šoną, tai mums, LT, būtų žymiai geriau, kad BY būtų mūsų pusėj, negu rusų...A, ne? ...Rimtai pagalvojus...

TAM KAIP PASITIKSIME IS MINSKO GRIZTANCIUS

TAM KAIP PASITIKSIME IS MINSKO GRIZTANCIUS portretas
SU PLOJIMAIS IR GELEMIS. JEI TAU PATINKA LANDSBERGIO, SIMONYTES, LAISVES REZIMAS. PRASOM VELIAVA I RANKAS IR I BRIUSELI, AMERIKA. KELIAI ATVIRI. BUTENT TAVES IŠSIZIOJE LAUKIA.

Kaip pasitiksime iš Minsko grįžtančius ?

Kaip pasitiksime iš Minsko grįžtančius ? portretas
Kyla klausimas - kodėl Lietuvoje leidžiama laisvai vykdyti antivalstybinę veiklą visokiems save pasivadinusiems šeimistams, celofanams ir paleckininkams? Dasigyvenom iki to, kad visai tautai sugadino ir paniekino Sausio 13-os šventę bei žuvusių pagerbimą. Kodėl prie Seimo budėjusi policija buvo abejinga viešosios tverkos pažeidėjams? O, kad paleckininkai , piliečių vardu, ir netrukdomi vyksta į Minską atkurti santykių su režimu - iš vis skandalas. Ką veikia VSD, Teisingumo ir Vidaus reikalų ministerijos?

ŠITIE SEDINTIEJI PRISIDIRBA. PINIGUS AISKU SAU PASIGLEMZDAMI

ŠITIE SEDINTIEJI PRISIDIRBA. PINIGUS AISKU SAU PASIGLEMZDAMI portretas
O PROTINGI ZMONES, KURIEMS RUPI LIETUVA SITA MEŠLA TURI IŠVALYTI.

Komunistu gvardija

Komunistu gvardija portretas
Tuo paciu metu i komunistines Kinija ir Siaures Koreja galetu nulekti apsitarti draugas paleckis ir co. Bo visiskai negeri santykiai su jais.

Draugai komunistai

Draugai komunistai portretas
O kodel draugas Nauseda neprisijunge? Butu tokios mases pridejes prie judejimo!

Dalia

Dalia portretas
neteisk ir nebusi teisiamas, gal baikit zmones vadine visokiais vardais, juk visi nori tik gero, o kaip matau is komentaru , tai kai kas nori dar didesniu mokesciu, karu, nervu gadinimo, apsiraminkit visur gyvena zmones , ne tik ,,visagalej,,Lietuvoj

Anonimas

Anonimas portretas
Sveikintinas dalykas, jeigu Vokietija bendrauja ,JAV taip pat ir kitos salys tą oati daro o Šitie konservai ,išsigimėliai nemoka bendradarbiauti. Nemokama ir nesugeba būti diplomatištais šalies atstovais. Tada reikia kažkam imtis iniciatyvos. Šaunuoliai, ne kuprius muzikantas vadovauja Lietuvai .Pagaliau atsirado žmonių kurie nori kad Lietuvoje būtų gera viseim gyventi o ne tik saujeliai.

Jie

Jie portretas
Neturėtų būti įleisti atgal į Lietuvą !

TAI DZIAUKITES AMERIKOS, BRIUSELIO SAULE

TAI DZIAUKITES AMERIKOS, BRIUSELIO SAULE portretas
SUSIPYKTI LIEPE SU KAIMYNAIS, PROSTITUCIJOS, KAZINO, LGBT COVIDA ATVEZE. MARINIMAS ZMONIU, TAI VAKARU SAULE. PRIE PUTINO, TAIP NEBUVO. IR NEMAISYKIT SIBIRO IR KARO, NES KARAS VYKO VISAME PASAULYJE, KURI SUKELE VOKIECIAI. NEAISKU KA MOKINA MOKYKLOJE. TURBUT VIENA MELA.

lkl

lkl portretas
Kokia čia po velnių delegacija, tai vien Paleckio pastumdėliai,ir kokį šūdą jie gali malti"tautos vardu",negi Lukašenka nusiris tiek žemai kad visokias padugnes priimtų.

Petras

Petras portretas
Gal pasiliks pas batia-mažiau raudonskūrių liks Lietuvoje.

Kolaborantai

Kolaborantai portretas
Vel varo i ryrus, Putino saules parvezti. O mes stebumes is kur tie KALOborantai imasi….visuomenes padugnes, be sazines, bes proto, be garbes. Zombiai valdo!

nuomonė

nuomonė portretas
Važiuoja prašyti prieglobščio. Rusijos Dūmos deputatas Žirinovskis neseniai pagrasino, kad sunaikins Ukrainą, Lenkiją, Pabaltijį, tai anie išsigando, galvoja, kad Baltarusija juos išgelbės.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Šaunuoliai žmonės, tikri LIETUVIAI, kad vyksta kalbėtis su kaimynais BALTARUSAIS, kurie yra seni mūsų draugai. Visą draugystę sudrumstė lansbergistų gauja, kuri kaimynus padarė priešais. VYKSTANTIEMS I BALTARUSIJĄ LIETUVIAMS LINKIU SĖKMĖS.

21

21 portretas
Kieno tas vytis jurkonis šuo?

Anonimas

Anonimas portretas
Teisingai daro;jeigu Lietuvos valdžia nežino kas yra diplomatija,tai tauta tą žino,ir parodys kokie ryšiai privalo būti su kaimynais.

onute TO PILIETĖ

onute TO PILIETĖ portretas
ŠIUKŠLIETE ŠUDMALE KONSERVINE VIS DAR RUSAI PUOLA NEPAMIRŠK 16 PO BALKONĖLIU PAKLAUSYTI KGBisto SENIO KALBOS

je

je portretas
turi kazkas ir Lietuveles gerove pasirupinti....

kauniete

kauniete portretas
KAS UŽ TAI KAD ATSIPRAŠYTI KAIMYNU KURIUOS APDERGĖ LINKEVIČIUS LANSBERGYS SU PAVILIONIU SPAUSKITE ŽALIA

Pilietė

Pilietė portretas
Vėl važiuoja "saulės" parvežti.Viena kartą jau parvežė,tai krauju springom Čia viskas susiję,Putinas su savo agresiją ir tie "piliečiai" diversantai ,ne kitaip.Negslima jų išleisti,tai dar pagalbos paprašys,kaip Kazachstanas.

Anonimas

Anonimas portretas
Koks subinlaižys tas Jurkonis ...

JONAS

JONAS portretas
Palaikau 100% jusu delegacija tai tautos noras gerbti savo kaimynus Susitikit su prezidentu ir su baltarusais perduokit jiems kad mes juos gerbiam

Rasa

Rasa portretas
Tai tautos palaikoma delegacija AČIU JUMS BRANGIEJI KALBĖKIT TAUTOS VARDU NES LUKAŠENKA YRA TIKRAS TAUTOS PREZIDENTAS

Juozas

Juozas portretas
Piliečiai pas lukašistus?

lytwos rezimas

lytwos rezimas portretas
nepatenkintas kad lietuvos pilieciai nuvyko i draugiška ,ir laisva Baltarusija parodyti kad tauta ,ir lanzberg-iškrypeliai tai dvi skirtingos lietuvos

Anonimas

Anonimas portretas
vėl išvažiavo saulės iš rytų ar pigių cigarečių parsivežt?

natalija to anonimas

natalija to anonimas portretas
Anonimai tu tautos žinomas pederastėlis eini per spauda už bambali dergi tautos dorus žmones

Pata

Pata portretas
Ta mūsu delegacija šaunuoliai, reikia gerinti santykius u Baltarusija. Pabandykite, gal pavyks. Pakalbėkite su baltarusiais ir nuspręsite ar tikrai taip yra kaip mūsų valdžiai deklaruoja.

onute

onute portretas
Gal tu Jurkoni atsisėsk ant savo subinės ir nemalk tautai šudo Delegacija priims ger Lukašenka nes jis tikrai žino ka mums reiškia tas Lansbergiuko bepročio lojimas

prarade zmogiskumo principus,

prarade zmogiskumo principus, portretas
Idomu kiek ta lietuva ziures i tuos valkatus,nusikaltelius,tiuremcikus,ka veikia tas grazus,aukstas,tik sip-vipt,ir visa nauda lietuvai,jis turejo galimybe sutramdyti ta saika,deja ,deja TIK VAIZDELIS lietuvai,

Tam-vel istorija kartojas

Tam-vel istorija kartojas portretas
Suprantu tavę. Pasiilgai stalino laikų. Gal tavo tėveliai ar tu buvai KGB stukačiai. Kažką pamates ne tai, kas partijos "nubrėžta" linija, vis šaukdavotės saugumo. Dabar tau vaidenasi košmarai, kad laisvi ir nepriklausomi žmonės turi savo nuomonę. Pamanykit išvažiavo į Baltarusiją. Norėjai šaukti-kur žiūri komūnistų partija ir KGB. Prisiminei, kad jų kaip ir nėra. Instinktai KGB stukačiaus liko.

Tam istorija ....

Tam istorija .... portretas
Tu provokatoriau eik prasivėdinti . Galvoti vistiek neturi kuo . ATVIRAI kiršinama tauta , grasinama privačių Lietuvos piliečių kelionei ? Alio , virtualus patrulis ?

Tikra

Tikra portretas
Trašas pirkime iš kitų šalių, baltarusiškos netinka. .Kainos astronominės, pigesnių nereikia. Valdžia mūsų visai nesusitvarko. Tik pykstasi net ir su Kinija. . Kur matyta. Baltarusiai normalūs žmonės, Lukašenka dėl savo žmonių gerovės rūpinasi, todėl dauguma jį palaiko.

kauniete

kauniete portretas
Pagarba jums brangieji Taisykite to parsidavėlio lansbergiuko šudmalos kenkėjiškus veiksmus

kauniete

kauniete portretas
PAGARBA JUMS KAD TAISOTE TU VAGIU NEVYKĖLIU LANSBERGIUKO PAVILIONIO PRIDERGTA ŠUNYBE KAIMYNAM TAI IR PARODO KAD VIENAS JAU IŠVYTAS PAVILIONIS IŠ PAREIGU O KITAS DAR VIS SENIO PALAIKOMAS SPARDOSI BET TURBUT JAU NEILGAI

Dr

Dr portretas
Kas per mūsų valdžia? Su visais susipykime, o Europa šikną parodys ir niekada negins mus NATO. Per daug pasitikime Europa. Labai su kaimynais reikia draugauti. Druską vežame iš Egipto, kai galima gauti iš Baltarusijos. Trąas vėl pirks brangiau, nes Baltarusiškų nereikia. Absurdas. Šaunuoliai važiuoja gerinti santykius su kaimynais.. Baltarusiai patys nuspręs savo tautos likimą.. .

NUOMONĖ

NUOMONĖ portretas
Baltarusija - režimas, Lietuva - KONCLAGERIS.....

Už portretas
Teisingai, reikia draugauti su kaimynais. Elektra būtų daug pigesnė, o Lukašenką palaiko liaudis, tai kaip galima ant jo varyti. Kai mes gavome nepriklausomybę jie tada nelindo prie mūsų.. Tai koks kitos valstybės reikalas,t. y. baltarusių reikalas, jų pasirinkimas.. ą dabar pridarė mūsų valdžia su visais susipyko, tai negalima daryti.

vel istorija kartojas

vel istorija kartojas portretas
Kur saugumas,kur teismai,kad tokie parsidaveliai vazinejes po svetimas valstybes,tikriausiai nebera jokio saugumas,ka nori ta isdaryneja visokio plauko nusikalteliai,ju vienas kelias atimti pilietybe,isvaryti,

Lietuva turi klestėti !

Lietuva turi klestėti ! portretas
Todėl turėti prekybinius santykius su kaimynais , privalome ! Negalima taip kiršinti žmonių , liberkonservatoriai ir patriarchai . Bjauru ir žiūrėti ir klausytis . O mūsų išorės priešai , jei tokių yra , po tokio tautos sukiršinimo tik džiūgauja . Savo rankomis griauname Lietuvą ir pagarbą jai .

Lanzb'šteinas \\\\\.../////

Lanzb'šteinas \\\\\...///// portretas
Jų devizas:-kuo šunaujai blogiau,tuo ožynui geriau,tą kol kas sėkmingai ir daro su saujale nevispročių apkvailintų išdavikų

Ypatingai bukiems

Ypatingai bukiems portretas
Rėkiate dėl privačios kelionės , o nematote kas vyksta Lietuvoje ? Nesuvokiate iš kur tokios iniciatyvos kyla ? Štai ir šiandien PIŠ vyriausybė svarstys " kaip sumažinti gydymą stacionare " !!! Kretinams aiškinu ant pirštų - ligonių optimizavimas , reiškia MAŽINS LOVŲ SKAIČIŲ !!! Švieskitės !!! Gydysitės namie arba tikrai važiuosite į Baltarusiją ar ....:))) Kretinai , po tokios vyriausybės valdymo , paleckininkų partija narių skaičiumi gali nunešti liberkonservatas :)

Ypatingai bukiems

Ypatingai bukiems portretas
Sensaciją ir REKLAMĄ padarė liberkonservatų rėksniai ! :) Jūs , privačių žmonių kelionei , padarėte reklamą !!! Tik jų bukumas to nesuvokia :) Kiti ydyjotai patryjotai rėkia komentaruose :)) ŠTAI DABAR , apie tai kokius grasinimus patiria Lietuvos piliečiai , manau sužinos visas pasaulis ! O būtų važiavę , parvažiavę ir nieko . Tylu .Tik buki patryjotai patys padarė cirką . Kretinai .

,jonas

,jonas portretas
Su kaimynu palaikyti gerus santykius privalu .Tik neprotingas zmogus susipyksta su kaimynu ir perka druska egipte ....ir ner ko kelius barstyti .

Tu kokios šalies pilietis ?

Tu kokios šalies pilietis ? portretas
Š.Korėjos ? Ar kitos diktatūros ? Kuo skiriesi nuo baltarusiško diktatoriaus ? Atmatos . Patys muša patys rėkia .

Pilietis

Pilietis portretas
Padleckio 5kolona veikia! Kodėl jis pats dar ne ant narų , kas galėtų atsakyti? VSD -kur?

Kokio reikia sąrašo ?

Kokio reikia sąrašo ? portretas
Tų , kurie stumia narkotikų dekriminilizavimą , gėralo palaidą pardavimą jaunimui nuo 18 m ? Tų , kurie naikins ar ne šiandien seime Lietuvių klb abėcėlę ? Tų , kurie sako , kad seime gali dirbti , valdyti valstybę , gali nuo 21 m , bet spręsti dėl savo ar vaikų sveikatos negali , net suaugusiu būdamas ? Tų , kurie išskirstė tautą pagal " nuolankumo pasą " , nes GP nuo viruso nesaugo ar tų , kurie kiršina ir niekina tautą ? Kokio nori sąrašo ?

Manau parsidaveliams turetu atimti pilietybe,

Manau parsidaveliams turetu atimti pilietybe, portretas
Ir uzdaryti i kaliuze??

Teklė Marčiulienė

Teklė Marčiulienė portretas
Tai kad ne su režimu siekia atkurti santykius, neklaidinkit žmonių, propagandonai iš Kauno tiesos.

Kokio nori sąrašo ? Tų

Kokio nori sąrašo ? Tų portretas
Kurių dėka šalia turime ne Baltarusijos , o panašu Rusijos sieną ? Tų , kurie žlugdo Lietuvą , jos ūkį ? Kurie praskolino Lietuvą ? Tų kurie vėl paskatins emigraciją ? Ar tų , kurie leis lietuvaičiams dėl nepakeliamų mokesčių prasiskolinti ?

......

...... portretas
Užtenka pareikšti kad Lietuvos institucijos nesiuntė jokios delegacijos, o kažkokia apsišaukėlė yra niekas ir jos sprendimai ir pareiškimai yra niekiniai. Gali būti svarstomas tokių "piliečių" pilietybės klausimas - jei jau pripažįsti Baltarusios apsišaukėlį, tai atiduok Lietuvos piliečio pilietybę ir prisiimk gudų pilietybę. Mums tokie nereikalingi.

Arvydas

Arvydas portretas
Kokių piliečių? Tegu pilną sarašą paskelbia.

reikia Smetonos

reikia Smetonos portretas
ir aktyvesnio Valinsko; nušauti kasmet bent po keturis komisarus.

Vi

Vi portretas
Lietuvos išdavikai. Tegul lieka ten, nepasiilgsim.

TIKSLAS - AKIŲ DŪMIMUI

TIKSLAS - AKIŲ DŪMIMUI portretas
Jeigu Lietuvoje nebūtų LANDSBERGINIO REŽIMO - ta delegacija gal ką ir pasiektų. Tai viena. O antra. Kokią kalbą tie "didvyriai" suras Baltarusijoje, jeigu jie atvyko ne kalbėtis, o vos ne kovoti su Baltarusijos "REŽIMU"...Gaus spyrį į užpakalį ir sugrįš paspraudę uodegas.

Anonimas

Anonimas portretas
O kad sukilo briuselo agentai Liaudies ismintis sako niekada nesipyk su kaimynais Saunuoliai ir i rusija laikas siusti delegacija atkurti santykius uzteks tos rusofobu propagandos

Tunaitis Albertas

Tunaitis Albertas portretas
Siaip tai teisingai,nes nuo kaimynu niekur nedingsim ir reikia kalbetis ir tik kalbantis viska isspresim o erika jau vienasyki parode kaip padejo

CIA VADINAMA PADLAIZIAVIMAS

CIA VADINAMA PADLAIZIAVIMAS portretas
Jo geras.... Pirma, ,,apsiko" Baltarusija (taip pat Iraka, kai Lietuva buvo amerikieciu sajunginikai) , o po to vaziuoja deretis... Vos tik Lietuvos delegacija nusileidzia Baltarusiu zemeje, Lukasenka turi juos siusti atgal velniop i Lietuva....

Romas

Romas portretas
Nesuprantu, Paleckis nuteistas bet nesėdi kalėjime. Galvoj netelpa kaip ji išviso išleido, kalinį.?

Anonimui ,

Anonimui , portretas
tu galėsi nuvežti , turi pasislėpęs ?

Anonimas

Anonimas portretas
Tikesimes, kad nepamirso tarybines lietuvos veliava nusivezti.

Nuna

Nuna portretas
Hahaha, visi Rusija/Kinija mylintys socialistai-komunistai;))))))) Greiciausiai Baltarusijos ir Rusijos diktatoriai juos istatytu, jei taip iseitu, jei Kremlius nuverstu valdzia Lietuvoje. Malaciai, ka jau ir bepasakyti. Visiski beprociai.

Ko \\\\\.../////

Ko \\\\\...///// portretas
koncervinės padugnės klykiat,kad delegacija išvyko į Minską.Tai siūskit savo bukagalvį URM'o "ministrą",bijote,nes žinote Batia jį ant pirmos šakos pakars už valstybinio perversmo organizavimą Baltarusijoje.Tik idijotas,Lietuvos priešas taip gali elgtis.

O

O portretas
Būtų tikri lietuviai, patriotai, tai važiuotų į garbingas Jungtines Amerikos Valstijas, ten mūsų draugai ir sąjungininkai. O dabar važiuija pas kruvinąjį diktatorių, kuris fašistiniu režimu prisoaudęs baltarusių tautą muša ir žudo žmones. Aiškiai nupirkti, ruskynas sumokėjo, kad padarytų propagandinį šou, vienas jau teistas už šnipinėjimą rusijai, greitai vėl bus bylų už antivalstybinę veiklą

Tu atmata

Tu atmata portretas
savo utėlėms gali skatertju darogos linkėti . Eik išsigaudyk ir , kad negrįžtų .

skatertju daroga

skatertju daroga portretas
tikiuosi jie negrįš

TAM ANONIMUI IR KITIEMS, KAM NETINKA BALTARUSIJA

TAM ANONIMUI IR KITIEMS, KAM NETINKA BALTARUSIJA portretas
TAI LEKIT I AMERIKA, BRIUSELI, VOKIETIJA, KINIJA, JEI KAIMYNAI BLOGI. TOLIAU BUCIUOKIT UZJURIO PRINCAMS UZPAKALI. KAM NARKOTIKU, KAM LGBT, KAM PROSTITUCIJA TINKA. CIA LAISVE, DEMOKRATIJA.

Mindaugas

Mindaugas portretas
Drąsūs , išsilavinę žmonės , tikras Lietuvos ELITAS išvyko pas kaimynus - vardan taikos . Niekada Baltarusija nepuolė Lietuvos žmonių , beje ir kitų tautų , o Lietuvai nedarė blogo . Nesuprantama iš kur tiek neapykantos , pagiežos kaimynams , beje , skirtos tiems kuriuos Lietuvos turtingieji "melžia". Apgalėtinai atrodo pagieža apie baltarusius , -kaip lietuviškame anekdote : " kaip gerai , kad kaimyno namas dega". Kaip apgalėtinai atrodo vyriškis , Seimo narys, prisiklijavęs moteriškas krūtis , apsivilkęs mini suknele ,apsiavęs aukštakulnius , išsimaliavojęs veidą - štai čia NE VATNIKAI

O

O portretas
Su baltarusia draugausim, kai baltarusiis tauta taps laisva ir nepriklausoma. Baltarusios tauta pasirinko Europos kelią.

Delegacijai

Delegacijai portretas
Prašau perduoti sveikinimus broliškai gudų tautai. Ilgus amžius gyvenome greta ir labiau nei su kuo nors turėjome bendrą istoriją su karais, vargais ir pasiekimais. Šiuo metu mūsų tautos, kaip ir daugelis aplinkui, esame pavargę nuo epochos melo, valdančiųjų gobšumo, nesuvokiamų ideologijų veržimosi... Linkiu kuo geriausios kloties Jūsų šaliai - taikos ir klestėjimo. Tegu skamba abiejų tautų senojo Nemuno krantuose laimingų žmonių dainos.

Kvaiša !!!

Kvaiša !!! portretas
Kokį rėžimą nori liberkonservatos įvesti ? Š.Korėjos ? Ar privatūs asmenys jau turi , kaip sovietmetyje , gauti kgbbb- patryjotų leidimą ? Nusmurgėliai ir nukvakėliai esate jūs , liberkyber patryjotai -idyjotai . Ir dar atmatos žmonėms , PRIVATIEMS žmonėms , grasina ? Suįžūlėjote atmatos .

Pilietis

Pilietis portretas
Politikos ekspertas V. Jurkonis, gyvenantis iš viešų valstybės finansų, pristato tik savo nuomonę ir gieda savo dainą, tačiau realus gyvenimas rodo jog jis neteisus. Kai valdantieji nesusitvarko nes nenori taikos ir ramybės, tada ir atsiranda įvairios alternatyvios delegacijos. Sunku net prognozuoti kas toliau mūsų laukia.

Kvaiša !!!

Kvaiša !!! portretas
Skiriu bukiems . Tame ir reikalas - privačių žmonių kelionė , o liberkonservatos apsiverkė :) ! PRIVAČIŲ , kurie nei nuveš , nei jokios saulės parveš :) Idiotizmas klesti . Darotės šlykštūs savo bukumu . Tai gal ir turistus pradėsite " skaičiuoti " ?

Anonimas

Anonimas portretas
Tiems,kam netinka Nepriklausomos Lietuvos demokratine santvarka ---laisvi !! kuti,kuti i Bialorusieja,,ar toliau i rytus;. nereikes stumdytis-- i ten ir dar --atgal. Zinoma dauguma lietuviu 99,9% dekingi tiems ,kurie kovojo uz Atkuriama Laisva Lietuva,,,O ta neshvariu aviu banda tai klounai -piktadariai be teatro,. Kodel nepasinaudoti konstitucija ir apsishaukelius "pastatyti i vieta" . Nors jei tas uzurpatorius priglaustu ta aviu banda,tai butu tautai ramiau,,ir 50/50.//// Mano nuomone tai netinkamas Lietuvos URMinistras,,ir jo liguista politika,,yra didysis kaltininkas tos situacijos,kurioje esame. Jis turetu ishnykti is politines "ARENOS"

judas \\\\\.../////

judas  \\\\\...///// portretas
Kai paskaitai komentarus,vis dėl to dar ne mažai yra ožio smarvės prisigėrę per 30 "laisvės" metų.Anksčiau reikėjo tą parfumą vėdinti,užsisenėjo.Bet skaitau dar ne vėlu.Sunkiau,bet tą ožinę smarvę panaikinsim.

Kur nori ten keliauja

Kur nori ten keliauja portretas
Bet jų vizitas neturi jokios reikšmės, ta prasme ABSOLIUČIAI jokios. Nei Baltarusijos politikai nei Lietuvos politikai.

Skiriu Kvaišai!!!

Skiriu  Kvaišai!!! portretas
Merkel atstovauja valstybei. O kam atstovauja šie nusmukėliai?..

Z

Z portretas
Paskelbti visus persona non grata ir tegu lieka ten

vėl

vėl portretas
raudoni tarakonai vėl lenda iš plyšių?

Nėr bėdos

Nėr bėdos portretas
atimi pilietybę ir lai lieka Minske,

Cha

Cha portretas
Komuniagos ir valstybes priesai sedi valdzioje salia jusu ir dainuoja jums lopsines apie geroves valstybe tik nesako kam bus ta geros valstybe pajusit kaip atsidursit internetiniame lageryje ir jau kelis zingsnius i ji izengete

Pagarba

Pagarba portretas
Pagarba tai delegacijai liaudies ismintis sako niekada nesipyk su kaimynais ir ji pasteisino pridirbta tiek kad reiks desimtmeciu ta valdziu mesla ismesti

>klp

>klp portretas
O kam tarnauja tokia "valstybe'', Vašingtonui? Komuniagos nors Vilniu su Klaipeda gražino. O ka padare gero ta pati USA?

Europa laaabai toli

Europa laaabai toli portretas
Konservu ir Co ritorika jau pranoko Stalino. 30 metu bandoma sukurti tipo "europine valstybe" o gavosi Siaures Koreja. "Susaudyti, neilesti atgal, tegul ten ir lieka, valstybes priesai, kas ne su mumis tas pries". Nuolatinis etikeciu klijavimas..... A girdite, toks zodis "nuomoniu pliuralizmas" jums zinomas? KOdel visi turi galvoti kaip uzsibarikadaves okope senas marazmatikas ir pi-ndosu su-bin=laiziai????????

Darius

Darius portretas
Reiškia dar yra normalių žmonių Lietuvoje, ne kosmonautų ir jų mišrūnų, o likę nesupranta, kad gyvena koncentracijos stovykloje, kuriai vadovauja neligitiminė vyriausybė. PRIE NEMUNO JAU AUŠTA NAUJAS RYTAS!!!

klp

klp portretas
komuniagos ir valstybes priesai kelia galvas

Jo

Jo portretas
Jau vieni vežė fašistinę saulę iš rytų

keista antraste

keista antraste portretas
o kodel lietuviai ir baltarusai negali draugauti? nurodykit priezasti. kur didesnis rezimas , lietuvoje ar baltarusijoje?

Šūdvabaliams

Šūdvabaliams portretas
Kaip čia širinskienė su karbauckiu neišvažiavo?

Jau ryt

Jau ryt portretas
pervesiu 2% nuo GPM Paleckio organizacijai.

Jeigu

Jeigu portretas
LT nepriglaus BY, tai priglaus motina RU. Geriau pirminis variantas...

Gal nors po

Gal nors po portretas
30 metu si tylinciu bailiu tauta ima atsikvoseti!? Duok,Dieve! Tik dabar jau bus labai sunku kovoti pries Lietuva uzvaldziusia mafija.

Cirkas idiotų.....

Cirkas idiotų..... portretas
Paskaičius komentarus prasidėjo konservatorių psichozė.....jau rusas puola......

Kauietis

Kauietis portretas
Jie 100% teisus mums reikia valstybės geroves, o jie tegul savo problemas aiškinasi patys. Šaunuoliai galėtu dar i kinija nuvažiuoti

Iš tikrųju,

Iš tikrųju, portretas
tai su bulbašu reiktų geriau sugyvent..Tikras ūkinykas...Panašus į mūsų...

Gi

Gi portretas
Su baltarusia draugausim, kai baltarusiis tauta taps laisva ir nepriklausoma. Baltarusios tauta pasirinko Europos kelią

O

O portretas
Ne pirmą kartą Lietuva susiduria su jedinstvo gauja. Ne pirmą kartą išdavikai važiuoja saulės parvežti

To Dimitravas

To Dimitravas portretas
iš tikrujų, o kas delegavo tuos "veikėjus" Lietuvos vardu BY reikšti ten savo nuomonę??? Juos reikia teisti, pagal LT įstatymus .Gal švelniau, nes juos įtakoja dideli LIETUVOS priešai, vietiniai banginiai (patys žinot) kokie...

Visumoj,

Visumoj, portretas
su kaimynais, geriau draugiškai gyventi verta, negu pyktis...

Taigi

Taigi portretas
paprasta,- panaikinai vizą į LT ir kukuok pas bulbašius. Nieks neįleis, tiesa, tie pridurkai turi EU pilietybe (deja)...Sutiksim su ...

Tu toks bukas

Tu toks bukas portretas
net nežinai , kad Lietuvos piliečius net parveža !!! Idyjotų patryjotų sambūris ? :))) Seniai sakau , vieninteliai bemoksliai zombiai - liberkonservatų elektoraaaaatas :)))

Petrutis

Petrutis portretas
Linkiu Švenčionienei užsikrėsti Covid-u, ir 7-niems išdavikams taip pat, kad grižtant po testavimo nebūtų įleisti į Lietuvą, kaipo grėsmė mūsu nacionaliniui saugumui.

Ne

Ne portretas
LGBt Lietuva tai ne visa Lietuva.

Ahq

Ahq portretas
Jau vieni važiavo saulės parvežti. Lietuvių niekas nenugalės, amžinai būsim antirusišii, o kremliaus klapčiukai tik tėvynės išdavikai

O kas Baltarusiją

O kas Baltarusiją portretas
įstūmė į " kremliaus glėbį " ? :)) Bukumas įgimtas ? Ką tu iškovojai ? :))) Ir ką tu prarandi ? :))) Liberkonservatų zombis ? :)))

Pasimetęs,

Pasimetęs, portretas
nežinau ką klausyt...visur lyg Lietuviai, bet šneka ne LIETUVIŠKOM temom.Norima sužlugdyti ką iškovojom Einama Kremliaus kryptimi...Ura Tovarišči....Uraaaaaaaaa. ATSIPEIKĖKIT...!!!

Svarbu !

Svarbu ! portretas
Kas tu toks , kad gali Lietuvos piliečių neįleisti į Lietuvą ? !!!! Tu net TEISĖS neturi taip nei galvoti nei rašyti !!! Atmata ! Eik pampersą pasikeisti . Ir Konstituciją paskaityk , idyjote - patryjote . Bloga jau nuo liberkonservatų idiotizmo . Jūsų komentarai yra puiki reklama PRIVAČIŲ ŽMONIŲ KELIONEI ir paskatins daugiau žmonių , sąmoningų žmonių , kuriems nusibodo liberkonservatų kvailystės valdyme , įžeidinėjimai , JUNGTIS PRIE JŲ . Reklamuokite ir toliau , bukenos :)

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių