P. Gražuliui teismo posėdis – dzin: advokatui tai yra sportinis interesas

  • Teksto dydis:

Aukščiausiasis Teismas atvertė už piktnaudžiavimą nuteisto Seimo nario Petro Gražulio skundą. Tiesa, apie teismo posėdį pats Seimo narys pamiršo ir viešai paskelbė, kad jam visa tai nerūpi. Kad tai – sportinis azartas jo advokatui. Tačiau Seimo nario juokelius nutraukė komikas Olegas Šurajevas, kuris pasiūlė pasibučiuoti, pasakojama LNK reportaže.

Aukščiausiasis Teismas imasi P. Gražulio skundo. Pasirodo advokatas. Jis įvardija, ko prašo už piktnaudžiavimą nuteistas Seimo narys.

„Panaikinti apkaltinamąjį nuosprendį“, – konstatavo P. Gražulio advokatas.

Skundą teismas pradeda nagrinėti be P. Gražulio. Jis į teismą taip ir neatvyko. 

„Atvirai galiu pasakyti, kad pamiršau, tikrai pamiršau, kadangi man nelabai rūpėjo“, – šypsodamasis kalbėjo P. Gražulis.

P. Gražulis nuteistas už tai, kad 2015–2017 metais, vykdamas bendrovės „Judex“ interesais, neleistinai kišosi į Lietuvos ir Rusijos valstybės tarnautojų veiklą. Taip pat naudojosi bendrovės pinigais, kuro kortelėmis, pirko skrydžių bilietus.

„Na, taip, bet aš viską grąžinau“, – paaiškino P. Gražulis.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

Seimo narys pirmąjį teismo sprendimą apskundė, bet pernai, birželį, Lietuvos apeliacinis teismas skundą atmetė. Paskelbta, jog P. Gražulis piktnaudžiavo Seimo nario tarnybine padėtimi ir dėl to padarė didelę neturtinę žalą valstybei. P. Gražulis sulaukė 15 tūkst. eurų baudos.

Jį išrinko. Vadinasi, rinkėjams pono Petro įvykiai ir nuotykiai įspūdžio nepadarė. Kadangi jį išrinko, tikėtina, kad žalos nebuvo. Jeigu nėra didelės žalos, vadinasi nėra baudžiamosios atsakomybės.

 

„Yra du dalykai, kurie pakankamai įdomūs. Pirmiausia – ar buvo, ar nebuvo padaryta didelė žala“, – komentavo advokatas Rolandas Tilindis.

Pats P. Gražulis yra atviras. Sako, kad nėra suinteresuotas išsivalyti biografinę dėmę.

„Advokatas taip sumanė, kad reikia skųsti Aukščiausiajam Teismui, o aš atsakiau, kad – jo reikalas. Jam tai – sportinis interesas, jam labai įdomu. Jo manymu, turėtų išteisinti“, – žurnalistams sakė P. Gražulis.

Prokuratūra prašo skundą atmesti. P. Gražulis sako, kad su sprendimu yra susitaikęs, o pats jaučiasi nekaltas.

„Jį išrinko. Vadinasi, rinkėjams pono Petro įvykiai ir nuotykiai įspūdžio nepadarė. Kadangi jį išrinko, tikėtina, kad žalos nebuvo. Jeigu nėra didelės žalos, vadinasi nėra baudžiamosios atsakomybės“, – teigė P. Gražulio advokatas R. Tilindis.

P. Gražulis galvoja, kad teisiamųjų suolas reputacijai nepakenkė.

P. Gražuliui atsakinėjant į žurnalisto klausimus, netikėtai Seime pasirodo komikas Olegas Šurajevas ir prie politiko veido iškelia telefoną su LGBT vėliava.  

Ir kas tave įleido – „Baltosios pirštinės“ ar konservatoriai Seime?

 

„Man atsiuntė jūsų nuotrauką iš vakarėlio“, – kreipėsi į P. Gražulį Olegas.

„Ponas, pasitraukite nuo manęs. Ir kas tave įleido – „Baltosios pirštinės“ ar konservatoriai Seime?“ – pasipiktino P. Gražulis.

„Gėjų klanas, kuriam jūs irgi priklausote“, – atkirto O. Šurajevas.

„Pasilaižom?“ – nesiliovė komikas.

O. Šurajevo dėmesio sulaukė ir daugiau politikų. Kai kuriuos jų išvadino necenzūriniais žodžiais ir pedofilais.

„Galime pasibučiuoti?“, – neatstojo komikas nuo P. Gražulio.

Galime pasibučiuoti?

 

„Žinote, aš noriu paklausti, kas jį įleido į salę?! Eik geriau patarinėti Ingridai Šimonytei“, – šiek tiek iš vėžių išmuštas kalbėjo P. Gražulis.

Seimo pirmininkės pavaduotojo konservatoriaus Jurgio Razmos prašymu iškviesta apsauga. Komikas iš Parlamento išprašytas.

„Aš laimėjau šią dvikovą ar ne? Laimėjau. Ačiū“, – atsisveikindamas sakė Olegas.

Aukščiausiasis Teismas verdiktą P. Gražuliui skelbs balandį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Senis

Senis portretas
O kas ta auskaruota boba prie Gražulio?

Vaje

Vaje portretas
Tiek prisijuokem iš komentarų iki ašarų super

to onute-berašte

to onute-berašte portretas
Neturi iš ko jau taviškis teroristas, net saviškius degina sąvartynuose,o skelbia be žinios dingusiais
VISI KOMENTARAI 34

Galerijos

Daugiau straipsnių