Naujas amplua: tokio A. Verygos dar nematėte

  • Teksto dydis:

Savaitgalį Klaipėdos-Liepojos krašte įvyko paskutinis šių metų „Ladies Go“ etapas. Dažniausiai orientacinio-pramoginio formato varžybas organizuojantis vairuojančių moterų judėjimas, šį kartą pakvietė išbandyti nestandartines lenktynes su interaktyvia programėle ir pasipuošti baisiausiais kostiumais. Kartu buvo paminėta ir vis labiau populiarėjanti Lietuvoje Helovino šventė.

Nuo pat ryto į Klaipėdoje neseniai atsidariusio viešbučio „Victoria“ erdves pradėjo rinktis monstrai, raganos, vampyrai, mirusios nuotakos ir juodosios našlės, Adamsų šeimynėlė ir įvairių kitų siaubo filmų herojai.

Paskelbus startą, „Roadgames“ programoje dalyviai pamatė žemėlapį, jiems reikėjo pasirinkti tinkamą kryptį, kur važiuoti ir vykdyti užduotis. Net septynios komandos iki lenktynių pradžios jau buvo pasiekusios Liepoją ir pradėjo vykdyti užduotis: reikėjo surasti nuotrauką tinkamą lokacijai, atsakyti į klausimus, susijusius su tam tikra vieta, surasti karštąjį G tašką, atsakyti į detektyvo mįslę ir rasti lobį, pagal duotas užuominas, vykdyti komandines užduotis – padaryti baisiausią savo ekipažo nuotrauką miške ar nufilmuoti baisiausio komandos juoko vaizdo įrašą.

Lenktynės truko net septynias valandas, dalyvės nuvažiavo daugiau kaip 200 km. Didžiausią įtaką geriems rezultatams šį kartą turėjo strateginis mąstymas ir komandos nuoseklumas.

Pradedančiųjų (Green) įskaita pateikė staigmenų, nes nugalėtojomis tapo klaipėdiečių „Selenių“ komanda, kurios pirmą kartą savo jėgas išbandė „Ladies Go“ varžybose ir aplenkė šiek tiek daugiau patyrusias „Plienines kobras“ iš Palangos ir vilnietes „Ju&Jo“.

Visą dieną tarp ekipažų vyko įnirtinga kova, tiesa, svarbus varžybų prieskonis buvo tas, kad komandos negalėjo viršyti greičio ir važiuoti reikėjo pagal Kelių eismo taisykles. Po pirmojo greičio viršijimo komandos gaudavo įspėjimus, po antrojo – minus 20 taškų, po trečiojo grėsė diskvalifikacija iš lenktynių. Organizatoriai džiaugiasi, kad šios nuobaudos nereikėjo panaudoti ir visi dalyviai baigė lenktynes.

Tiesa, ekipažui „Powerpuff girls“ skirta 20 taškų nuobauda sutrukdė merginoms pelnyti 2-ąją vietą absoliučioje įskaitoje, tačiau jos tapo profesionalių (Pro) įskaitos nugalėtojomis. Tarp geriausių profesionalių buvo ir antrąją vietą laimėjo Vilniaus-Alytaus jungtinis ekipažas „Ladies Power“, trečiąją – „Lauripaz“ iš Lazdijų.

Lenktynėse netrūko ir daugiau staigmenų. Su „Pašėlusių močiučių“ ekipažu jėgas išbandė ir buvęs Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, kurio tapatybė buvo atskleista tik apdovanojimų ceremonijos metu. Visą dieną jis buvo įsikūnijęs į Drakulos personažą ir padėjo savo komandai atlikti įvairaus pobūdžio užduotis.

„Pašėlusios močiutės“, prikalbinusios dalyvauti A. Verygą, šioje įskaitoje pelnė 3-iąją vietą. Paklausus A. Verygos, kokie įspūdžiai po lenktynių, jis atsakė, kad jos buvo idealiai žiaurios ir mielai dalyvautų dar kartą.

Organizatorių nuotr.

Kitos moterų komandos padėti joms varžybose pakvietė lenktynininkus. Su keturračių čempionu Adomu Gančieriumi važiavusi „Auresa“ komanda iš Panevėžio pelnė 2-ąją vietą, iš to pačio miesto atvykęs ekipažas „Storent panos“, važiavęs su „Pajūrio slalomas“ įkūrėju Aurimu Kučinsku, tapo šios įskaitos nugalėtojomis, o bendroje lenktynių lentelėje buvo trečios, taip pat pelnė „Baisiausio ekipažo“ titulą.

Antroji vieta absoliučioje įskaitoje atiteko „Adamsų šeimynėlei“ iš Kelmės, o nugalėtojais tapo „Born for rally“ porų/šeimų įskaitos dalyviai iš Vilniaus.

Apdovanojimų ceremoniją vainikavo atlikėjos Eglės Jakštytės koncertas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tikrasis Veryga

Tikrasis Veryga portretas
Štai čia tikrasis Veryga!!! Skanus tas lietuvaičių kraujas, ypač kauniečių,

Kauno laukia Verygmetis

Kauno laukia Verygmetis portretas
Kai Kauniečiai išsirinks Verygą - pajus tikrą pragaro skonį: be cukraus, be druskos, be meilės, be laisvės, be proto...

IKI \\\\\.../////

IKI  \\\\\...///// portretas
vieno psichijatrai užsikrečia nuo ligonių.
VISI KOMENTARAI 63

Galerijos

Daugiau straipsnių