„Lietuva yra viena“ – tokią žinią G. Nausėda siunčia piliečiams

Janice Mitchell

Janice Mitchell portretas
„Google“ sumokėjo už kiekvieną internetinį darbą iš namų nuo 15000 iki 33000 dolerių per mėnesį. Mano jaunesnysis brolis buvo be darbo tris mėnesius, o ankstesnis mėnuo jo čekis buvo 29952 JAV doleriai, dirbant namuose 4 valandas per dieną, o pajamos gali būti dar dideSnės laikas ... Taigi aš pradėjau >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­w­w­.W­o­rkLinks3.Com

cheee

cheee portretas
gal turbut greit atsisveikinsit su grynaisiais...bankai perims pinigeliu valdyma galutinai...

kaunietis

kaunietis portretas
tai nuo dabar jau Vilnius irgi bus Lietuva?

Kęstas

Kęstas portretas
Mes, lietuviai, esame drąsūs. Kas be ko. Žiūrėk, ką mes tiek metų darom krūmuose, būdami šauktiniais. Atrodo, kad va, tuoj tuoj užkaposime Rusiją... Bet šiaip jau mes nesame proto bokštai. Tai parodo grafikas, demonstruojantis, kiek mes gauname atgal, konkuruodami Europos mokslinių darbų rinkoje mūsų protiniais sugebėjimais. Atgal gauname žymiai mažiau (apie du kartus mažiau), negu sumokame. O estai gauna žymiai daugiau (virš dviejų kartų daugiau), negu sumoka. Išeina, jog mes duodame pinigus estams, kad jie galėtų užpatentuoti naujų tyrimų rezultatus ir mums po to tų patentų panaudojimo rezultatus pardavinėtų. Mums belieka tyliai bezdėti krūmuose. Sako, kad nebezdėti yra nesveika. (Duomenys cituojami iš: Nature 569, 472-475 (2019).) Ką daryti? Bezdėkime, bet nors neatiminėkime lietuviškus pasus iš tų mokslininkų, kurie dirba Vakaruose. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

na va

na va portretas
Tvartelio vadas jau tykojo tykojo Gitano, manė kad bus kaip su Dale o jis va - bac ir nepakvietė. Kokia negerovė konservėms ir jų idėjiniam Tėvui! Ko gero poveikį valstybei dabar jau reikės ištisai pirkti, į Daukantynę niekas perdaug nekvies?

taip

taip portretas
ji 1 bet ??? kas ja nori valdyt ir toliau tyciotis is tautieciu tai D?.....

R...

R... portretas
Apie Nausėdą nieko blogo negaliu pasakyti,bet didelės pagarbos jam jausti niekaip savęs nesugebu priversti.Visą laiką lygini Nausėdų porą su Adamkų ir matai tik šio išrinktojo prezidento šeimos tuštybę,be trupinėlio Adamkų elegancijos ir inteligencijos. Gaila.Ko gero,tos inauguracinės pompastikos net nežiūrėsiu.

Anonimas

Anonimas portretas
Sutinku, Lietuva yra viena. Bet kiek daug norinčiu ją parduoti ir pageidautina kuo naudingiau sau... Laikas parodys kokia tai žinutė buvo.

Maham

Maham portretas
Aš kiekvieną savaitę lengvai padarysiu 6472 dolerius iki 8364 dolerių tiesiog atliekant paprastą darbą iš namų. Praėjusį mėnesį iš šio darbo padariau $ 28396. Nuostabus ir lengvas darbas ir reguliarios pajamos. Aš siūlau jums visiems prisijungti prie šio darbo dabar kaip ne visą darbo dieną ir uždirbti daugiau nei visą darbo dieną gaunamas pajamas >>> w­w­w­.W­o­rkLinks3.Com

Regina Stockiene

Regina Stockiene portretas
Ponui V.Lansbergiui jau laikas sėdėti namuose. Ir ner čia ko pykti.

chi

chi portretas
nu jo lietuvius pakviete o arabu nekviete...

Prezidente

Prezidente portretas
gal tauta patikes sviesos zibureliu,kai zengsite zingsni su iniciatyva isslaptinti TSRS/LTSR KGB/VSK etatiniu karininku agentus,snipelius,informatorius,nelaikant 70 metu slaptumo skraistes nusikalteliams.Ivertinsim,pamatysim zala,kie ktautos nukentejo,ka prarado,kodel isbego...Laukia viltis ir tikejimas,ne PASAKU,O DARBU...ir rezultatu...baikim zaist neziniukus,kai pasaulis juda i Tiesa ir Sviesa....

ANONIMAS

ANONIMAS portretas
DAR VIENAS ATEINA SKALDYTOJAS

AnI nuomone.

AnI nuomone. portretas
Prezidentas Nauseda sake vienys tauta.Bet pasiklausius sarsalo pasirodo ne vienija ,o skaldo.Nezinau koks didvyris Nainys su vienu tokiu nuotraukoje ,yra pakviestas i Prezidentura ir galimai tokiu daugelis gave kvietimus.O signatarai ,kad nors koki 10 kvietimu jei vietos nera tai turejo gauti.O Lietuvos nepriklausomybes tevas V.Landsbergis nepakviestas .Jis vakar pats pasake.Tai koks gali buti tautos vienijimas? Kai ivairus nainiai ir kiti svarbesni uz tautos Patriarka.? Reikia vienyti,o jau matosi,kad skaldoma tauta.

bet idomu....

bet idomu.... portretas
"..S. Daukanto aikštėje bus iškelta naujojo šalies vadovo vėliava..." O.koks buvo DaliaG -.šalies vadovo vėliava? Gal kas zino?? Apie -"vieną lietuvį, lenką, rusą, baltarusį, ukrainietį, žydą, totorių, karaimą ar kitos tautinės bendrijos atstovą, aktyviau įsitraukti į valstybės gerovės kūrimą“. žydą? O, paskui, su zydais, bus kaip Kauno 9 forte 1941m??? .."„Lietuva yra viena“. pasake 1mln lietuviu ir..pabego i Ajrija>Anglija.ir Norvegija...???
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių