Liberalai kviečia V. Pranckietį kartu dalyvauti Seimo rinkimuose

Opozicinis Liberalų sąjūdis pakvietė Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį dalyvauti parlamento rinkimuose.

Parlamento vadovas patvirtino šį siūlymą svarstantis ir atsakymą žada greitu laiku.

„Pirmiausia turiu pasidžiaugt, kad pasitikėjimas ir  pagarba išreikšti pakviečiant, labai tai vertinu, (sprendimą) ateitis parodys. Aš manau, kad ilgai nereikės laukti“, – antradienį žurnalistams Seime sakė V. Pranckietis.

Jis sakė pasiūlymą svarstantis, pabrėžė, jog „su jėga daug lengviau rinkimų kampanijoje dalyvauti“, kartu tvirtino, jog liberalų pažiūros ir laikysena jam artima.

„Liberalai tuo pasižymi, per visą kadenciją pirmiausia pagarba žmogui buvo išlaikyta visą kadenciją, negirdėjome kažkokios nepozityvios veiklos nei jų atžvilgiu, nei iš jų, ir tokie dalykai mus labai gali vienyti“, – sakė V. Pranckietis.

V. Pranckietis turi kvietimą su Liberalų sąjūdžiu kandidatuoti šiuose rinkimuose ir laukiame jo atsakymo.

Liberalų sąjūdžio vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen BNS patvirtino, kad V. Pranckiečiui siūloma kandidatuoti ir su partijos sąrašu, ir partijos vardu kelti jo kandidatūrą Raudondvario apygardoje.

„V. Pranckietis turi kvietimą su Liberalų sąjūdžiu kandidatuoti šiuose rinkimuose ir laukiame jo atsakymo. Mes turime partijos reitingavimą kitos savaitės pabaigoje ir iki to laiko laukiame atsakymo“, – BNS sakė partijos vadovė.

„Seimo pirmininkas daug kartų įrodė, kad yra savarankiškas, tvirtą stuburą turintis politikas, ir yra palaikęs nemažai mūsų Liberalų sąjūdžio frakcijos iniciatyvų, akivaizdu, kad vertybiškai turime sąlyčio taškų“, – pažymėjo liberalų vadovė.

V. Pranckietis į Seimą buvo išrinktas Raudondvario apygardoje Kauno rajone kaip Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas. Po konfliktų su partijos vadovu Ramūnu Karbauskiu jis paliko „valstiečius“, šie nesėkmingai bandė jį išversti iš Seimo pirmininko posto.NAUJAUSI KOMENTARAI

RAUDONDVARIETĖ

RAUDONDVARIETĖ portretas
Nejaugi jus galvojat kad raudonvaryje vien durniai kitokios pakraipos gyvena kad toki sau ant sprando užsikrautu

JONAS

JONAS portretas
O GAL JIS TIKISI GAUTI DĖŽUTES SU TUKSTANČIAIS JUK DURNELIUI VISKAS GALINA JEI NEDUOS TAI JIS PAREIKALAUS SVARBU PRASMUKTI

Partizanas

Partizanas portretas
Kisa Vorobjaninovas taps liberalu?
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių