Konservatorių kandidatai per antrąjį turą tikisi mažiausiai 20 mandatų

Vilniuje, Lukiškių aikštėje, iš anksto balsuoti pirmadienį po pietų atvykę konservatorių kandidatai tiki savo partijos narių sėkme Seimo rinkimų antrame ture ir ragina žmones balsuoti. Jie tikisi, kad per antrąjį turą pavyks laimėti mažiausiai 20 mandatų.

„Tikimės geriausių rezultatų, bet svarbu ateiti, balsuoti. Žmonių rankose – mūsų valstybės ateitis“, – žurnalistams sakė viena partijos lyderių Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Ji antrame ture sostinės Pilaitės-Karoliniškių apygardoje varžosi su premjeru, „valstiečių“ sąrašo lyderiu Sauliumi Skverneliu.

Konservatorių kandidatė atsargiai vertina savo galimybes, pergalę prieš Vyriausybės vadovą ji vadintų visos komandos sėkme.

„Aš manau, kad tai ne vien mano, bet ir komandinės, mūsų politinės bendruomenės galimybės. Manau, kad žmonės iš dalies pasirinko kryptį išsakydami savo preferencijas pirmame ture, telieka tai užtikrinti“, – teigė konservatorių kandidatė.

„Premjeras, aišku, stiprus kandidatas – nieko negali sakyti. Žmogus ketverius metus daręs vienokius ar kitokius darbus, turintis didžiulį žinomumą, bet aš labai tikiu mūsų komandos sėkme“, – pridūrė ji.

Vilniaus Justiniškių-Viršuliškių apygardoje kandidatuojantis Paulius Saudargas sakė, kad žmonės jau per pirmąjį turą parodė, kad nori permainų.

„Ko daugiau gali tikėtis? Pergalės. Pirmas turas parodė, kad žmonės nori permainų“, – žurnalistams sakė Seimo narys.

Ko daugiau gali tikėtis? Pergalės. Pirmas turas parodė, kad žmonės nori permainų.

Jo varžovė antrajame ture – Laisvės partijos kandidatė Brigita Guobė, tačiau pats politikas balsuoja Naujosios Vilnios apygardoje.

P. Saudargo teigė su potencialiais centro-dešinės koalicijos partneriais – Laisvės partija ir Liberalų sąjūdžiu – pirmiausia matantis ne takoskyras, o tai, kas jungia.

Jis pridūrė, kad partija šiemet turi „istorinį šansą“ laimėti rinkimus ir antrame ture užsitikrinti dar mažiausiai 20 mandatų.

„Tikrai labai daug yra mūsų vienmandatininkų. Ten, kur yra stiprus pirmavimas, manau, kad laimėsime. Manau, kad apie 20 galime laimėti“, – teigė P. Saudargas.

Konservatorių kandidatas sostinės Senamiesčio–Žvėryno apygardoje Mykolas Majauskas tvirtino balsuosiantis už tokią Lietuvą, kurioje premjerė bus konservatorių sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė.

Į antrąjį Seimo rinkimų turą, vyksiantį spalio 25 dieną, pateko 54 Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatai.

Per pirmąjį turą Seimo nare išrinkta šios partijos kelta kandidatė I. Šimonytė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Nesuprantu kokios vertybės pas TS KD:pirmam plane Bilotaitė(sugyventinė su dviem vaikais),Šimonytė(buvusi Finansų ministrė,bet paskolą Lietuvai paėmusi pačią didžiausią),kuri dabar jau kalba,kaip dirbtų su skola t.y. valstiečių padaryta.Juk padorumas, sąžiningumas svarbūs faktoriai seimo nariams,jie prisiekia dirbti Lietuvai,ir jos žmonėms.Ir JIE tikisi iš rinkėju,o rinkėjai gal visai nemąsto,ką daro savo šalies labui.

Rinkejas

Rinkejas portretas
Galvokime ka renkames apygardoje ar senus konservatorius kurie.mus skurdino, mažino algas, pensijas. Ar tios kurie.pakele pensijaS, ismokejo.po 200 euru.ir żada dar didint

Rinkeja

Rinkeja portretas
Kokias skolas paliko konservatoriai ? Kiek jainuoja mums Independ laivo.islaikymas Klaipedoje dar mokes uz ji musu anukai.ir prianukiai niekas negalvoja ir cel konservatorius renka nieko zmones begalvoja kad jie vel verś mums dirzus.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių