Konservatoriai rado pakaitą M. Majauskui: siūlo vadovauti Seimo Biudžeto komitetui

Valdantieji konservatoriai į Seimo Biudžeto ir finansų (BFK) komiteto vadovus siūlo šiuo metu Socialinių reikalų ir darbo komitetui (SRDK) vadovaujantį Mindaugą Lingę.

Tuo metu M. Lingę pakeisti SRDK vadovo poste siūlomas Justas Džiugelis, kandidatūras antradienį per frakcijos posėdį pristatė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

„Po diskusijų, kurių turėjom bene dvi savaites, ieškodami geriausio varianto, nusprendėm, kad BFK žmogus su patirtimi, stipriai išreikštu komandiniu, politiniu jausmu, kad tai turėtų būti Mindaugas Lingė, o į SRDK siūlome Justą Džiugelį“, – Seime žurnalistams sakė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

„Nė vienas iš šitų kandidatų nebuvo euforijoje, manau, gerai jautėsi tose pareigose ir temose, kuriose dirbo iki šiol, bet bendruomeniniame veikime svarbu išgirsti ir kitų kolegų nuomonę ir lūkesčius ir priėmėm tokį sprendimą“, – pridūrė ji.

Nė vienas iš šitų kandidatų nebuvo euforijoje, manau, gerai jautėsi tose pareigose ir temose, kuriose dirbo iki šiol.

Anot parlamentarės, komitetų sudėtį planuojama pakeisti ketvirtadienį.

Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas sakė gerai vertinantis siūlomas kandidatūras ir dirbs su tais, kuriuos pasiūlys.

„Mykolas Majauskas buvo stropus komiteto pirmininkas, nors mūsų pozicijos kai kada skirdavosi. Dabar kaip bus, nežinau, su Mindaugu Linge dirbęs nesu. Vertinu gerai, konstruktyviai, manau, išvairuosime kažkaip“, – žurnalistams sakė jis.

Kalbėdamas apie J. Džiugelio kandidatūrą V. Mitalas sakė, kad „konservatoriai turi daug talento skirtingose srityse ir užpildys tuos batus, kuriuos reikia“.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos frakcija kandidatūroms pritarė bendru sutarimu.

Konservatoriai BFK vadovą deleguoja vietoje Mykolo Majausko, kuris paliko frakciją ir paskelbė atsistatydinantis iš komiteto pirmininkų, kai buvo pašalintas iš partijos.

M. Majauskas prieš porą savaičių buvo pašalintas iš partijos už su Vyriausybe nesuderintus siūlymus dėl pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatų.

Premjerė apie kandidatus vadovauti komitetams: aš nesistebiu, kad entuziazmu netrykšta

Premjerė Ingrida Šimonytė sako nesistebinti, kad konservatorių frakcijos į Seimo Biudžeto ir finansų bei Socialinių reikalų ir darbo komitetų vadovus deleguojami M. Lingė ir J. Džiugelis dėl naujų pareigų „entuziazmu netrykšta“.

„Man atrodo, kad atsakomybė ir entuziazmas nebūtinai turi būti viename sakinyje, todėl, kad tie žmonės, kurie supranta, kad čia ne kažkokia garbė didžiulė, o didelė atsakomybė ir daug darbo, matyt, labai santūriai ir ramiai tą vertina. Aš nesistebiu, kad entuziazmu netrykšta, čia entuziazmu trykšti nėra ko“, – antradienį žurnalistams Seime sakė I. Šimonytė.

Ji teigė abu Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos frakcijos pasirinktus kandidatus vertinanti kaip profesionalius kolegas ir komandos žmonės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vilnietis

Vilnietis portretas
Dar palinguos prie LOVIO

tomukui

tomukui portretas
konservai vis tiek laimės,liaudis mėgsta kai ją p15a

Anonimas

Anonimas portretas
O ką tas išsilavinimas duoda ,tik žinių.Kaip durnas yra tai ir diplomas nepadeda,nes mokslas mokamas, diplomus nusipirkti gali. O durnius kaip išmoks 2×2 tai daugiau nieko nesupras,tik tą ką iškalė.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių