Konservatoriai baigia siūlyti galimus kandidatus prezidento rinkimams

  • Teksto dydis:

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) skyriai ir bendruomenės sekmadienį baigs siūlyti pretendentus į partijos kandidatus prezidento rinkimuose.

TS-LKD vykdomasis sekretorius Martynas Prievelis penktadienį BNS informavo, kad siūlymus pateikė beveik 40 partijos skyrių, likusieji oficialius protokolus turi pateikti per sekmadienį.

„Pagal šiuo metu turimus duomenis, didžiausio skaičiaus pasiūlymų kandidatuoti prezidento rinkimuose yra sulaukę premjerė Ingrida Šimonytė, partijos pirmininkas užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis bei socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė“, – teigė jis.

Toliau pagal pasiūlymų skaičių eina krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas.

Galutinę informaciją dėl pasiūlytų kandidatų TS-LKD planuoja skelbti pirmadienį.

Kandidatų sąrašą tvirtins partijos prezidiumas, prieš tai kandidatūras vertins Priežiūros komitetas, pasiūlyti politikai patys praneš, ar sutinka kandidatuoti.

Atvirų rinkimų pirmasis turas vyks lapkričio 11,12 dienomis, juose galės balsuoti partijos nariai ir jos rėmėjai.

Lietuvoje prezidento rinkimai vyks 2024 metų pavasarį. Visuomenės apklausų duomenimis, dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda juose yra ryškiausias favoritas, į populiariausiųjų trejetą taip pat patenka advokatas Ignas Vėgėlė ir premjerė I. Šimonytė.

G. Nausėda ir I. Vėgėlė sprendimus dėl dalyvavimo rinkimuose žada paskelbti vėliau šiemet.

Kol kas yra aiškus vienas kandidatas prezidento rinkimuose – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga juose kelia buvusį sveikatos apsaugos ministrą, Seimo narį Aurelijų Verygą.NAUJAUSI KOMENTARAI

granatą į tą nuotrauką

granatą į tą nuotrauką portretas
padla arklinė, kada mano pavogtą algą ir pensija atiduosi, švalė, apie broileri net nekalbu, tave ir australijoj ir amerikoj karma pasigaus

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Klaidų daug neminėsime, vien ko vertos švietimo ir sveikatos apsaugos sistemų sunaikinimas ir valstybės skolos padidinimas virš trijų kartų. Tai malonėkite vardinti "gerus darbus" ,juk jų , pasak jūsų, gausybė :)

Puiki vyriausybė. O kas klaidų nedaro

Puiki vyriausybė. O kas klaidų nedaro portretas
Skaitau ir stebiuosi, kas rašo tuos bjaurius komentarus apie konservatorius. Kiek dar likę rusų "darbuotojų" ,kurie labai šiuo atveju stengiasi. Karbauskiniai Svernelio vyriausybėje grobstė, pandemijos metu velnius darė- dabar kariate viską ant konservatorių? O kas labiausiai reiškiasi? _Nieko nenuveikęs tik vaistų politiką sugriovęs Veryga...
VISI KOMENTARAI 68

Galerijos

Daugiau straipsnių