Kazlų Rūdos meras M. Varaška kandidatuos prezidento rinkimuose

Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška sekmadienį paskelbė kandidatuosiantis kitąmet vyksiančiuose prezidento rinkimuose.

„Be abejo (kandidatuosiu – BNS)“, – sekmadienį BNS sakė M. Varaška, o daugiau detalių jis žadėjo pateikti vėliau.

Savo „Facebook“ paskyroje jis skelbia turintis pasiūlymų dėl visuomenės ir valstybės ateities, o šiuo metu nematantis valios esminiams pažangos pokyčiams.

„Žinau, jog nebūtinai laimėsiu šiuos rinkimus. Nepaisant to, Tautos labui siūlysiu nelengvus, bet būtinus sprendimus. Pergalės atveju, būsiu pasirengęs juos vykdyti, nebijodamas atsakomybės. Rinkimų diskusijose pasižadu veikti nuosaikiai ir oriai“, – rašė M. Varaška.

„Mielai priimsiu norinčių bendradarbiauti politinių jėgų, visuomeninių judėjimų ir kiekvieno iš Jūsų paramą“, – teigė jis.

Lietuvoje prezidento rinkimai vyks 2024 metų pavasarį. Visuomenės apklausų duomenimis, dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda juose yra ryškiausias favoritas, į populiariausiųjų trejetą taip pat patenka advokatas Ignas Vėgėlė ir premjerė I. Šimonytė.

G. Nausėda ir I. Vėgėlė sprendimus dėl dalyvavimo rinkimuose žada paskelbti vėliau šiemet.

Kol kas yra aiškus dar vienas kandidatas prezidento rinkimuose – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga juose kelia buvusį sveikatos apsaugos ministrą, Seimo narį Aurelijų Verygą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Puidokas

Puidokas portretas
Praituose prezidento rinkimuose irgi toks "varaška" buvo. Iš kažkur, "iš po nakties" į prezidentus nusprendė kandidatuoti Puidokas. Jo prezidentinė kampanija pasižymėjo dideliu finansavimu, daugybe plakatų ir kitokios reklamos o iš kur neaišku, tačiau yra kalbama kad libervatoriai finansavo durniukų balsams surinkti...

Politiniai lavonai

Politiniai lavonai portretas
netikėjau kad "regionų partija" taip greit sugebės "apsišikti"... Ar negalėjote paremti "Valstiečių partiją", kam skaldote opoziciją prieš libervatorius. Pagaliau kokį grybą čia išstatėte į prezidentus, jei jau nieko neturite tai susilaikykite nuo tokių nesamonių.

Anonimas

Anonimas portretas
3K....KVAILYS KLOUNAS KONSERVATNIKAS...
VISI KOMENTARAI 33

Galerijos

Daugiau straipsnių