Žemės ūkio ministras K. Navickas išvyksta vizito į Artimuosius Rytus

  • Teksto dydis:

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas sekmadienį išvykstą į Saudo Arabiją kur dalyvaus verslo renginyje, susitiks su šios šalies kolega, vėliau vyks į Jungtinius Arabų Emyratus.

Kaip BNS informavo ministerija, ministras su Saudo Arabijos aplinkos, vandens ir žemės ūkio ministru Abdulrahmanu bin Abdulmohsenu al Fadhli (Abdulrahmanu bin Abdulmohsenu Fazli) aptars dvišalio bendradarbiavimo žemės ūkio srityje galimybes, prekybinių santykių potencialą.

Lietuvos – Saudo Arabijos verslo dienos atidarymo renginyje dalyvaus lietuviškų įmonių „Marijampolės pieno konservai“, „Geld Baltic“, „Choco Group“, „Naujasis Nevėžis“, „Grainmor“, „Švenčionių vaistažolės“, „Canis Canis (Zenoo)“, „Biosyyd“, „Incanto Solutions“, „Magnus Logistics“ atstovai.

Ministras taip pat planuojamame susitikime su Saudo Arabijos investicijų ministro pavaduotoju aptars šalių ekonominį bendradarbiavimą bei perspektyvas.

Tuo metu su Saudo Arabijos maisto ir vaistų tarnybos vadovu bus aptarti eksporto leidimų kiaušinių produktams ir paukštienai klausimai bei jautienos eksporto leidimų procedūros.

Ministras dvišalio bendradarbiavimo žemės ūkio srityje galimybes taip pat aptars su Saudo Arabijos Prekybos rūmų federacijos ir Žemės ūkio vystymo fondo vadovais.

Anot ministerijos, antradienį K. Navickas lankysis Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kur susitiks su šalies ekonomikos ministru Abdullah Bin Touqu (Abdula Bin Tuku) aptars dvišalio ekonominio bendradarbiavimo galimybes, prekybinių santykių bei investicijų potencialą.

Taip pat planuojamas susitikimas su klimato kaitos ir aplinkos ministre Mariam Almheiri. Su ja K. Navickas pasidalins informacija apie šalių žemės ūkį, aptars dvišalio bendradarbiavimo žemės ūkio srityje galimybes, prekybinių santykių potencialą.

Taip pat planuojami susitikimai su Arabų žemės ūkio investicijų ir plėtros institucijos atstovais, sveikatos ir saugumo agentūros vadove.

Ministras taip pat turėtų dalyvauti „Gulfood“ konferencijoje. Taip pat susitikti su „Dubai Chambers“ delegacija su kuria planuojama aptarti ekonominį bendradarbiavimą, Dubajaus prekybos biuro atidarymo Lietuvoje galimybę, prekybinių santykių bei investicijų potencialą.

Anot ministerijos, „Gulfood“ konferencijoje turėtų dalyvauti „Kauno Grūdų“, „Švyturys – Utenos Alus“, „Vilniaus pergalės“, „Vilkyškių pieninės“, „Pieno žvaigždių“ ir kitų įmonių atstovai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
jis neprendzia aktualios pienininkystes klausimus o gastruollioja po uzsieni gal ten kels zemes uki

tai

tai portretas
kad paturistauti tai suprantu, o pagal darbą tai koks čia ryšys su lietuva - gal pradesim augint bananus ar ananasus, o greičiausiai pasitart kaip augint skėrius - skanumėlis, valgysim, valgysim...

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
O ką jis toks visada užsimiegojęs veiks ten prie tokių judrių rytiečių? Tegul čia tvarkosi su ūkininkais- juk tokia betvarkė jo valdose, kad baisu ir pagalvoti! Ar toji jam kelionė nuskilo avansu? Be reikalo, ne jo galimybėms suvokti ūkininkų sutuaciją, o tuo labiau spręsti problemas - intelektas ne tas!!!
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių