J. V. Žukas vadovaus prezidento Nacionalinio saugumo grupei

Kadenciją baigęs kariuomenės vadas Jonas Vytautas Žukas pirmadienį pradėjo dirbti prezidento Gitano Nausėdos vyriausiuoju patarėju nacionalinio saugumo klausimais.

„Prezidentas džiaugiasi, jog prie jo komandos prisidėjo toks kompetentingas ir didžiulę patirtį sprendžiant nacionalinio saugumo klausimus turintis J. V. Žukas“, – rašoma Prezidentūros pranešime.

Tapęs vyriausiuoju patarėju, buvęs kariuomenės vadas vadovaus prezidento Nacionalinio saugumo grupei.

Šalies vadovas dar per rinkimų kampaniją balandį pranešė norintis matyti J. V. Žuką savo komandoje.

57 metų J. V. Žukas kariuomenės vadu dirbo nuo 2014 metų iki praėjusios savaitės.

Anksčiau jis buvo karinis atstovas Lietuvos atstovybėje prie NATO ir ES, vadovavo Sausumos pajėgoms, kitiems vienetams.

J. V. Žuko skyrimą prezidento patarėju lydėjo kritika dėl galimo kariuomenės politizavimo.

Prezidento rinkimuose dalyvavęs premjeras Saulius Skvernelis per BNS organizuotus debatus pareiškė, kad taip G. Nausėda pažeidė „teisinės valstybės konstitucinį principą, kariuomenės depolitizavimą“, nes generolo kandidatūrą įvardijo šiam einant kariuomenės vado pareigas.

G. Nausėda ir J. V. Žukas taip pat sulaukė kritikos dėl to, kad susipažino tarpininkaujant verslo konfederacijos vadovui Valdui Sutkui.

J. V. Žukas tąkart teigė, kad V. Sutkus pasiūlė jam susitikti su G. Nausėda kaip senas pažįstamas, o ne verslininkų atstovas.

Prezidentas G. Nausėda pareigas pradėjo eiti liepos 12 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

is

is portretas
kom matosi kad salis tikrai nevaldoma ir kadangi prezidentas tik /iskeptas/ tai daro ka nori ta pati socmafija o jav sionistai dar dadeda savo trigrasi i ta politjovala

gerai

gerai portretas
o kas siandien /vadovauja salies nacsaugumui nes kyla daug ??? kad vsd isviso nezinia kam tarnauja kuomet sodinami reksniai durneliai nors jie ir teisus o vykdytoja lieka nuosaly ir ka teismui /kazkas/ pasake ta ir vykdo tai ar ne uz spec t tai darbas kai pareigos ir igalioimai taip tarpusavy sumalti kad nei seimas nei pats velnias nesupras kas prie ko .....

Kęstas

Kęstas portretas
Kaip realiai organizuojamos didžiulės migrantų grupės, užplūstančios Vakarus? "Migrantų į JAV karavanai renkami vos ne per naktį, o jų lavina perkelta iš Centrinės Amerikos į Amerikos šiaurę, per Meksiką į JAV. Karavanų formavimui buvo įtraukti socialiniai tinklai, be kurių nė vienas iš būsimų migrantų nebūtų žinojęs, kad yra galimybė įeiti į JAV, kaip organizuotos grupės nariui. Šiuolaikinių informacinių technologijų naudojimas, spontaniškumas ir proceso organizavimas nekelia abejonių, kad šis reiškinys turi užkulisinius organizatorius." Tuo istorija nesibaigia. "Pasak „Gallup“, 750 mln. žmonių pasaulyje norėtų persikelti į JAV." Kiek žmonių norėtų persikraustyti į Vakarų Europą, kolkas nežinome. Aišku, kad irgi daug. Ruoškitės. Tuoj jie miegos ir jūsų lovoje. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių