J. Narkevičius nenušalintas nuo kelių rezervo lėšų skirstymo

Vyriausybei trečiadienį ketinant paskirstyti 21,4 mln. eurų Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų rezervą, Vyriausybė kovo 2-ąją nepriėmė susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus pareikšto nusišalinimo, rengiant ir svarstant projektą ir kitus su juo susijusius sprendimus.

Vyriausybė įpareigojo ministrą toliau atlikti su tuo susijusias funkcijas.

„Siekdamas išvengti bet kokių viešų spekuliacijų ir interpretacijų dėl galimo interesų konflikto, ministras premjerui buvo pateikęs nusišalinimą nuo sprendimo priėmimo. Vyriausybė, išanalizavusi ir įvertinusi situaciją, galimo interesų konflikto neįžvelgė ir priėmė sprendimą ministro nusišalinimo netenkinti“, – BNS komentavo ministro atstovė Aldona Violeta Grinienė. 

Prašymą nusišalinti J. Narkevičius buvo pateikęs vasario 27 dieną.

21,4 mln. eurų programos rezervo, iš kurio 7,1 mln. eurų yra įšaldytos, bus paskirstytos  įvairių miestų ir rajonų savivaldybių keliams ir gatvėms, įskaitant Trakų rajono kelio Rubežius-Padumblė remontui (122 tūkst. eurų), Valų kaimo Sodų gatvės remontui (20 tūkst. eurų), kitiems nenurodytiems Trakų bei Vilniaus rajonų vietinės reikšmės keliams (atitinkamai 134 tūkst. ir 404 tūkst. eurų), Vilniaus rajono Pagirių kaimo privažiavimo keliui nuo Vaidotų–Baltosios Vokės kelio iki Pagirių pramonės parko tiesti (150 tūkst. eurų), taip pat Juodiškių kaimo Rudaminos gatvei remontuoti. 

Kelių programos rezervo lėšų skirstymas pernai sulaukė nemažai kritikos, paaiškėjus, kad perskirstant šias lėšas rudenį kelioms tautinių mažumų gausiai gyvenamoms savivaldybėms – Vilniaus ir Trakų rajonų – buvo skirta papildomai lėšų keliams tvarkyti.  

Vilniaus rajonui paskyrus papildomai 300 tūkst. eurų rezervo lėšų, rajono savivaldybė jas skyrė premjero Sauliaus Skvernelio gyvenamai gatvei asfaltuoti. Šių lėšų skyrimo aplinkybes aiškinasi Vyriausioji tarnybinės etikos komisija.NAUJAUSI KOMENTARAI

globalistas

globalistas portretas
pelningos pareigos

Vasia

Vasia portretas
Man idomu ko prie to musu premjero pristojo,niekaip negaliu suprasti,nei jo asmenine gatve nei ka,o kad isasfaltavo ir rado lesu tai saunu ,o ka premjeras turi sunkeliais vaziuoti,nejuokaukit.Geriau symoso paklauskit kaip yra isasfaltuota gatve Zemoji miske ,kuri iseina i Strelciukus,gyventojai turi asfltuota isvaziavima i Dziaugsmo g.o cia vaziuoju misku,buvo suvarytas zvyrkelis ,o dabar naujas asfaltas,be to maciau ir sklypus prie to misko jau namams pardavineja,vat zurnalistai,jeigu turite nors dar kiek rasykite kas ten miske taip techniskai isisavino mano mokesciu moketojo pinigus ,man labai norisi zynoti ir kitiems parasyti ,laukiu atsakymo is savivaldybes,ten toks maciau staciakampis iskirstas plane is Pavilnio Regioninio Parko,gal cia sakau tiems veikejams isasfaltavo,jeigu taip tai premjeras yra apmeluojamas ir specialiai juodinamas ,kad galima butu tokius reikaliukus prasukti ,kaip ir su stadionu.Vilnieciai nebukite molia paskutiniai.

...

... portretas
Ir vėl - asmeniniu SS pavedimu?.. dar vienas AMB 'Vsio zakonno'?..
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių