Interpeliacija J. Narkevičiui stringa: kai kurie Seimo nariai nesilaiko žodžio

Praėjusią savaitę Seimo narės Aušrinės Armonaitės inicijuotas parašų rinkimas dėl interpeliacijos susisiekimo ministrui Jaroslavui Narkevičiui stringa. Parlamentarės teigimu, šiandien surinkta 10 iš reikalingų 29 Seimo narių parašų.

Kartu A. Armonaitė pastebi, kad kai kurie opozicijos nariai, sakę, kad palaikys interpeliacijos iniciatyvą, parašų dėti taip pat neskuba.

„Mes neatsisakome interpeliacijos iniciatyvos, tačiau per daug nuo praeitos savaitės nėra pasikeitę: yra 10 žmonių, kurie yra pasirašę, mums dar reikia 19“, – Eltai sakė A. Armonaitė.

Ji pakartojo tikinti savo idėja, nes tai, pasak politikės, vienintelė likusi galimybė patraukti iš posto prezidento Gitano Nausėdos pasitikėjimo netekusį ministrą.

„Ministras gali pasitraukti trimis būdais: jis gali atsistatydinti – to jis nedarys, jį gali atstatydinti premjeras – to jis, sužinojome, nedarys, ir gali įvykti interpeliacija Seime. Aš neatsisakau šitos idėjos, nes tai yra vienintelis įrankis, kurį Seimas turi – pareikalauti ministro atsakomybės“, – interpeliacijos poreikį paaiškino A. Armonaitė.

Buvo tokių, kurie sakė, kad palaikys, bet dabar nepasirašo.

Paklausta, kodėl parašų rinkimas vyksta vangiai, Laisvės partijos pirmininkė atsakė, kad skiriasi parlamentarų vizijos, o kiti, anot jos, tiesiog nesilaiko žodžio.

„Galbūt yra skirtingos vizijos. Man sunku pasakyti. (...) Kai kurie nuo pat pradžių turėjo abejonių interpeliacijos iniciatyva. Aš gerbiu tą nuomonę, nors ir kitokios laikausi. Buvo tokių, kurie sakė, kad palaikys, bet dabar nepasirašo“, – pridūrė A. Armonaitė.

Po laikino nedarbingumo į Vyriausybę sugrįžęs S. Skvernelis pirmadienį žurnalistams sakė, kad susisiekimo ministras J. Narkevičius, nepaisant prezidento pareikšto nepasitikėjimo, turi toliau tęsti darbą einamose pareigose. Premjeras pabrėžė, kad kol kas nematantis teisinio pagrindo J. Narkevičiui reiškiamoms pretenzijoms.

„Nematau nė vieno teisinio fakto, pagal kurį būtų galima reikšti pretenzijas, kad ministras turėtų trauktis“, – pirmadienį Vyriausybėje sakė S. Skvernelis. Vyriausybės vadovas patikino, kad galutinį sprendimą priims susitikęs su prezidentu.

Į tokį premjero pareiškimą netruko sureaguoti Prezidentūra, jau pastarąją savaite deklaravusi, kad nebepasitiki susisiekimo ministru. Pasak jos, Vyriausybės vadovas turėtų žinoti, kad į skandalus įklimpusiam J. Narkevičiui galioja ne tik teisiniai, bet ir moraliniai reikalavimai.NAUJAUSI KOMENTARAI

jurginas@pyrst.knš

jurginas@pyrst.knš portretas
Jo, reikia užart qrva lianką, jis po mažiau vogė, negu ožių fermos lyderiai ir visokie rudnosiai rudomanskiai.

BAISU...

BAISU... portretas
Vilniu uteles uzpuole cia tai beda.Tvarkykytes greiciau.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Ka b l e d Narkevicius padare, nusipirko kotleta, snyyyyceli is valstybes biudzeto???????????/ nu achujiet kad tauta nubiednejo
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių