I. Šimonytė V. Tomaševskiui priminė apie lyčių lygybę

Elizabeth Mitchell

Elizabeth Mitchell portretas
Geriausias pasiulymas ... „Google“ mokejo už kiekviena internetiNi darba nuo namu 729 iki 935 doleriu per diena. Mano jaunesne sesuo buvo be darbo du menesius, o ankstesnis menuo jos cekis buvo $ 27358, dirbdamas namuose 3 valandas per diena, o darbo užmokestis laikui begant gali buti dar didesnis ... todel aš pradejau >>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­o­­r­­k­­L­­i­­nks3.C­­o­­m

Vyrų ir moterų lygybė

Vyrų ir moterų lygybė portretas
Priisimenu studentiškus laikus, tai man kiti studentai pasakojo, kad kolūkyje ant šieno kolūkietei į kaliošą kirto 11 vyrų - studentų. Tai gal čia ir yra atsakymas I.Šimonytei.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
Jeigu teisingai suprantu, tai pagal I.Šimonytę lyčių lygybė atrodo taip: "„Įdomu, keli tie vyrai turi būti, kad atstotų vieną moterį“, - retoriškai pridūrė ji savo socialiniame tinkle." Toks protelis.

Kęstas

Kęstas portretas
Su ta lyčių lygybe tai blogai Lietuvoje... Patarimas šauktiniams: "1973 m. sausio mėn. žurnalas Science (Mokslas) paskelbė straipsnį, pavadintą „Būdamas sveiko proto durnių namuose“. Autorius, psichiatras Davidas Rosenhanas, apibūdino, kaip jis ir septyni kiti sveiki žmonės pranešė apie save dvylikai psichiatrijos ligoninių, teigdami, kad girdi balsus, kurie sako keistus žodžius, pvz. "tuščias" arba "duslus smūgis". Kiekvienam sveikam asmeniui diagnozuota šizofrenija arba manijos-depresijos psichozė, ir jie visi buvo priimti į ligonines; ligoninių viduje jie nustojo pasakoti tokias nesąmones. Jie buvo paleisti po vidutiniškai 19 dienų, kai diagnozuota „šizofrenijos remisija“ (D. L. Rosenhan Science 179, 250–258; 1973).

Kęstas

Kęstas portretas
Viena mokslinių tyrimų ir mokymo psichiatrinė įstaiga, girdėjusi apie tyrimą, pareiškė, kad jos darbuotojai niekada negali būti taip paprastai apgauti. Ji paragino Rosenhaną siųsti jo pseudopatientus. Jis sutiko, bet niekada to nepadarė. Nepaisant to, ligoninė teigė, kad nustatė 41 iš jų. Psichiatrijos ligoninės, atrodo, negali atpažinti nei sveikų žmonių, nei tų, kurie yra kamuojami psichikos ligos."[1] Tai galėtų turėti omeny tie, kurie nenori visus metus praleisti su šauktiniais krūmuose, vaizduodami, kad mokosi kariauti devynioliktojo amžiaus karą, kai dar nebuvo branduolinių ginklų, ir atsilikti karjeroje nuo merginų, kurios tarnauti šauktinėmis neverčiamos. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

konservai

konservai portretas
ka veikia krikscionys demokratai konservu partijoje tikrai neaisku. Ar tikrai ju ten yra nors vienas.Konservams pats laikas keisti pvadinima ir ne klaidinti zmoniu

keista

keista portretas
Lenkas moko kaip Lietuviams balsuoti

niekada NEĮGALUS nebuvo lygus- n o r m a l i a m,

 niekada NEĮGALUS nebuvo lygus- n o r m a l i a m, portretas
ir negali būti lygus. Visais laikais ,TOKS suvokdavo savo vietą VISUOMENĖJE ir iš jo NIEKAS n e s i t y č i o d a v o,--- šiandieną matome ,kad TOKIE, ant B A N G O S laikinai išplaukę į paviršių-- s u s i r e i k š m i n o PATYS save ir bando diktuoti gyvenimo TIESAS tiems , --- kurie atsakingi už NUSKRIAUSTUS gyvenime -- tai laikinas ABSURDAS, nieko bendro neturintis su ŽMONIJOS evoliucine realybe. P R I V A L O nuskęsti u ž m a r š t i n vienos lyties EGOISTINĖ " santuoka",.kuri P R I E Š T A R A U J A vyro ir moters evaliucinei p r i e d e r m e i - pratęsti ŽMONIJOS egzistenciją žemėje.

Anonimas

Anonimas portretas
Aišku kas laimės,tik kažin ar mus galutinai neprismaugs bankai?Jau dabar visi bankų kišenej sėdim;kas paskolose kuičiasi,o kas suskaičiuoti kaip viščiukai rudenį-tai pensininkai su pervestom pensijom į bankus...net ir specialios banko korteles sukurtos.Na bet pabandykit paprašyt paskolos jūs,nuolatiniai klientai,tai gausit"špygą taukuotą".O Karbauskis tai žino kam reikia nusilenkti...ir jam visai nusispjaut ant tautiečių gerovės.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Manau, kaip Ingridos Šimonytės rėmėjai, taip ir V. Tamaševskis turi teisę išsakyti savo nuomonę, tai, kam taip reaguoti į kiekvieną pirs..... Vakar Lietuvos radijo rytinėje laidoje politologas Bernardas Gailius komentaruose Ingridą Šimonytę taip išaukštino, kad prilygino Vyčiui, jo nuomone tokį simbolį atitinkantis Prezidentas šiuo metu labai reikalingas Lietuvai. Taigi toks komentaras I. Šimonytei kažkodėl neužkliuvo, nors tai buvo tiesioginė neapmokėta rinkimų už I. Šimonytę agitacija.

Anonimas

Anonimas portretas
Ką Šimonytė išmano apie nnormalią šeimą,apie vaikus?Absoliučiai nieko jei rūpi tik jos reikalai ,jos kišenė visada pilna pinigų ,kad būtų ir Landsberginių reikalai.Ką ji padarė per šitiek metų sėdėdama seime vardan žmonių visiškai nieko gero.Tik apvogė žmones kartu su snoro banku.Nesąžininga ,veidmainė ir melagė...

R.....

R..... portretas
Tu sutrintas žurnaliste ką tu gali garantuoti tavo garantijos tik ribose, kol tau duoda tie pedofilai ant ledu.

Aja

Aja portretas
Daugeliui norisi,kad aukščiausias pareigas užimtų tik vyrai.Bet ką daryti,kad pastaruoju metu aštriausiu protu pasižymi būtent moterys.Ir ne tik Lietuvoje.Skirtumas tik tas,kad išsivysčiusiose kultūringose šalyse moterys gerbiamos,o neįžeidinėjamos kaip pas mus.Mūsuose net pačios moterys stengiasi pažeminti savo lytį.Tai ir suteikia pretekstą tyčiotis tokiam švepliui Tomaševskiui.

R...

R... portretas
Tik už Šimonytę! Drąsi,protinga,žodžių kišenėje neieškanti.Nešvepla kaip kai kuris narcizas.Už Šimonytę verta balsuoti jau vien todėl,kad Karbauskis iš baimės jau dabar deda į kelnes,ragindamas balsuoti už Nausėdą,kai neseniai jį irgi priskyrė konservatorių statytiniui.Komentarai irgi rodo,kaip draskosi karbauskinė šutvė.Kad tai būtent jie,rodo unikali jų kalbos kultūra.Ir apskritai kultūra.

Herlinda Hauck

Herlinda Hauck portretas
Geriausias pasiūlymas ... „Google“ mokėjo už kiekvieną interNetinį darbą nuo namų 729 iki 935 dolerių per dieną. Mano jaunesnė sesuo buvo be darbo du mėnesius, o ankstesnis mėnuo jos čekis buvo $ 27358, dirbdamas namuose 3 valandas per dieną, o darbo užmokestis laikui bėgant gali būti dar didesnis ... todėl aš pradėjau >>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­o­­r­­k­­L­­i­­n­­ks3.C­­o­­m

as

as portretas
Gal laikas simonytei pasakyti savo lytine orentacija,tikriausiai kaip ir grybauskaites

Kesa

Kesa portretas
Balsuokit uz simonyte...,tai i gatve pro ped neiseisit

ALGIS

ALGIS portretas
Neduok dieve , jeigu dar ir klimaksinis laikotarpis PRISIRPUSIAI MERGAITEI .

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
ŠIMONYTE LAUK.JAU MATĖM,KAIP NUPJOVĖ PENSIJAS IR LENGVA RANKA PAĖMĖ PINIGUS IŠ KOMERCINIO BANKO.DABAR GALĖTU PALŪKANAS MOKĖTI TA NAKTINĖ ŠAIKA,KURI BRENDŽIUKA GURKŠNODAMA TAI PADARĖ.

na,

na, portretas
kvailiau nebūna, Lietuva renka SAVO prezidentą atstovauti Lietuvą, ne lytį, o žmogų pas kurį tarp ausų pilkų ląstelių kokybė nedarys gėdos, neregs intrigų po kilimų , kaip ne kurie pretendentai darė dar gerokai iš anksto. Ar svarbu lyti, vedei/tekėjusi jei nebus išminties, protingumo kriterijų vadovaujant Lietuvą. ne tur būt, bet tikrai ne. Todėl Tomeševskio, pasiakimai daugiau ne juokingi, bet kvaili Įdomu išrinkto, atstovu į ES parlamentą , bet pasižymi (oficiali statistika) žemiausiu lankomumu, juk pats, Tomaševskis jo paties žodžiais visi svarbiausi ,jo (Tomaševskio) manymu kriterijai: vyras, vedęs , krikščionis , su georgijaus juostele, reiškia atvirai deklaruoja atskiras nuostatas. ir neranda kitų argumentu? vienintelis moteris?, tai kodėl balotiruotasi į ES pats? laikas užleisti moterims! Svarbia ne moteris ar, vyras, renkame: protingą, atsidavusi Lietuvai ir jos žmonėms, ne atskirai grupei, bet tautai, išsilavinusi, išmintinga , kuriam Lietuva svarbiausia

čia toks trolių šiukšlynas susirinkęs,

čia toks trolių šiukšlynas susirinkęs, portretas
kad padorūs žmonės apsidairę niekad nebegrįžta.

vištgaidžiui ir nuosėdai

vištgaidžiui ir nuosėdai portretas
gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

anonistui

anonistui portretas
Tu esi debilas, kuris galvoja, kad prirašys šūdų ir tada prirašys žodį "Peare" ir tai sueis. Šitokie rašinėjimai rodo, kad tu esi ne šiaip nepatyręs dibilas, o jau užkietėjęs, turintis aiškius idiotizmų rašinėjimo įpročius, sistemingas ir nepataisomas negana to - dar ir pats žinai, kad rašinėji fufelius.

Vytautei

Vytautei portretas
O iš ko jūs sprendžiate, kad čia kūdikiui, o ne jums smegenys niežti?

anonimui

anonimui portretas
tu ne anonimas o anonistas .

Kaunietei iš Kaimo

Kaunietei iš Kaimo portretas
Po šio komentaro aš pagarbiai nulenkiu galvą prieš stebuklingą Dievo darbą, nes Viešpatis, kurdamas šį besmegenių terariumą iš Adomo subinkaulio, akivaizdžiai juokavo ir smaginosi.

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
šaunuolė DIJANA.PATAIKĖ Į DEŠIMTUKĄ.MES APLINKINIAI SU JUMIS.

gal

gal portretas
uzteks bobu raganavimo nes tik per jas r vyrai subobejo rinkim normalu zmogu o ne kokias senmerges nes jau paragavom ju veidmainyste uzteks.....

M

M portretas
Prezidentas turi but normalus žmogus turintis seima vedes pvz visai Lietuvai , o ne pavieniai ir neaisku kokiu pakraipų ,nesuprantantys apie vaikus

Kauniete

Kauniete portretas
Jau tie vyrai taip pavadovavo kad Lietuva šuniui ant uodegos nuėjo!

V.Bako tekstas 15min.

V.Bako tekstas 15min. portretas
Balsavau už skaidrumą, už tolimesnį apsivalymą nuo interesų grupių. Už tai, kad valdžios įstaigos tarnautų žmonėms. Geriau jau priklausyti nuo partijos, kad ir opozicinės, nei nuo interesų grupių, įpratusių vairuoti nuo galinės sėdynės“, – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje išdėstė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas V.Bakas. „Geriau daug skaidrių mažų burbuliukų, nei šešėlyje pučiami burbulai“, – pridūrė jis

Anonimas

Anonimas portretas
Dijanai reiktu pasidaryti galvos operacija su tokiu komentaru.

Italas

Italas portretas
Norint įsitkinti, kad mūsų visuomenė serga, tereikia pažvelgti, kiek daug aplink vaistinių.

Kazys

Kazys portretas
Kodėl ji visiems nori įpiršti savo ligą, geriausia jai būtų nesireklamuoti, kad tokia yra,,nes didelis minusas

Vatnikei

Vatnikei portretas
Merginoms ir lesbietėms nerekomenduojama segėti trumpų sijonų ir naudoti makiažo.. Sena šimtasiulė, kerziniai batai ir suodžiais išteptas veidas vargu ar patrauktų net potencialaus maniako dėmesį; pasirodo, kažkas kepa blynus iš silkės.

Dijana

Dijana portretas
Kas balsuos už ją ? ...gėjai, transvestitai ir sorošiniai neoliberglobalistai. NE! , nes tauta dar nėra tiek nuo protelio nučiuožusi.

...

... portretas
cha cha cha vel kremliaus vatnike rublius uzdurbineji

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kai šis proto bokštas praveria burną, taip ir pabyra išminties perlai. ...........Geriau patylėtų ir nedarytų gėdos Lietuvos lenkams.

Italas palaikau šimonytę

Italas palaikau šimonytę portretas
Jeigu statybininkas sako,kad jo namas yra šlamštas, jame niekas negyvens. Jeigu pardavėjas sako, kad jo prekės yra šlamštas, jų niekas nepirks. Jeigu šimonytė sako, kad įstatymas yra šlamštas, su juo sutinkama ir jis išrenkamas antrai kadencijai. Jus rašote tik puse laiko, tai gal gėjus.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Keista tą Simonyte,jei lytys lygios tai kodėl jei balsuok už vyrą ji rėkia gevalt -diskriminacija Šiaip jau man ji visai nemoteriska

AS manau

AS manau portretas
Kometuojanciam /na na/ ne Simonyte ir Kubilius nuvare Lietuva ,o socdemai ir paskutinis daugiausia prisidejes Kirkilas,Tik ne visiem duota tai suprasti.Smegeneles per mazos galimai.

ardan

ardan portretas
Visiškai pritariu komentarui "Pagarba Tomaševskiui". Tomaševskis debatuose pasirodė kaip nuoseklus, teisingas, logiškai protaujantis politikas. Pagarba jam ir pritariu jo nuomonei dėl to, kad vyras turėtų būti Prezidentu sekančioje kadencijoje

Pagarba V.Tomaševskiui

Pagarba V.Tomaševskiui portretas
Pastebėjau, kad V.Tomaševskis visada ir visur kalba labai teisingai, logiškai, taikliai ir drąsiai. Tik su iškalba Jam ne kas, gal trukdo lietuvių kalbos spragos. Bet kas link vertybių - pats geriausias buvęs kandidatas į Prezidentus, lenkų tauta turėtų didžiuotis savo vedliu. Šaunuolis Voldemaras, pagarba.

NA NA

NA NA portretas
vargšė šimonytė, negali Lietuvai pasigirti savo gerais darbais, tai priekabiauja ,kad jai traktoriaus nedavė vairuoti ,bet sugebėjo su kubiliumi ir grybauskaite nuvairuoti Lietuvą į bedugnį skurdą ,,sėkmės pasikeisti lytį šimonytei ,

Palaikau Šimonytė......

Palaikau Šimonytė...... portretas
Puse laiko aš pisu bobą. Kitą pusę ji mane....kaifas neišpssakytas.

...

... portretas
Įdomiai ta blondinka lyčių lygybę supranta: "Jei nebalsuoji už moterį, tai jau lyčių lygybę pamini"; - kas čia per 'supratimas' nusikaltimu laikyt bandymą geresnį pareklamuot, ar ne per daug Šveiko ožkelė sau leidžia?

Italas

Italas portretas
Politiniai skandalai kyla ne dėl to, kad kažkas kažką pavogė, o todėl, kad kažkas pavogė daugiau.

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
kumele viena kaip baisu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių