I. Šimonytė: staiga visų draudimų neatšauksime

Seimo rinkimus laimėjusios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė į premjero postą Ingrida Šimonytė sako, jog naujoji dauguma neskubės atšaukti kadenciją baigiančios valdžios įvestų draudimų, tačiau žada įvertinti, kurie iš jų pasiteisina.

„Dėl įvairių draudimų ir apribojimų, tai pagrindinė žinutė būtų tokia, kad nebus čia tokios revoliucijos, kad staiga susirenka naujas Seimas, nauja dauguma ir lapkričio kažkurią dieną atšaukia visus sprendimus, kuriuos priėmė ankstesnis Seimas“, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė politikė.

Pasak jos, visus apribojimus, įskaitant ir prekybą alkoholiu, reikia vertinti pagal tai, ar jie pasiteisino, aptarti juos su sveikatos specialistais, verslu ir kitomis suinteresuotomis grupėmis.

Dėl įvairių draudimų ir apribojimų, tai pagrindinė žinutė būtų tokia, kad nebus čia tokios revoliucijos.

„Tada aš neatmetu, kad kažkokia dalis reikalavimų ar kažkokių nuostatų galėtų ir pasikeisti, bet vėlgi nebus taip, kad atsitiks per naktį, per savaitę ar tuoj pat. Reikia pirmiausia išsiaiškinti, kas veikia, kas neveikia. Kas neveikia, tas turi būti keičiama ir reikia tiesiog aptarti, kaip tai keisti“, – sakė I. Šimonytė.

Iki šiol opozicijoje buvę konservatoriai sekmadienį laimėjo Seimo rinkimus iškovoję 50 mandatų ir pradėjo derybas dėl centro-dešinės valdančiosios koalicijos su Liberalų sąjūdžiu ir Laisvės partija.

Šios jėgos turėtų trapią 74 narių daugumą Seime. Konservatoriai kviečia telktis ir kitas partijas.

2018-aisiais Lietuvoje iki 20 metų padidintas alkoholio pirkėjų amžius, dar labiau sugriežtinta reklamos kontrolė, padidinti akcizai.

I. Šimonytė žada būti atvira žiniasklaidai

Rinkimus laimėjusios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė į ministres pirmininkes I. Šimonytė žada, jog būtų atvira bendraujant su žiniasklaida.

„Aš esu atviras žmogus, kartais gal tiesus, bet visą laiką stengiuosi atsakyti į visus klausimus, išskyrus į tuos klausimus, į kuriuos tiesiog negaliu atsakyti“, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė politikė.

„Kaip beatrodytų Vyriausybė, jeigu man jai tektų vadovauti, iš savo pusės tikrai pažadu tą patį: atvirumą, skaidrumą ir visais atvejais atsakymą į jūsų klausimus, nebent negaliu atsakyti į jūsų klausimą ir tada tai ir pasakysiu, kad dėl kažkokių priežasčių negaliu į tą klausimą atsakyti“, – pridūrė ji.

Partijos lyderis Gabrielius Landsbergis sakė, jog kadenciją baigiančių valdančiųjų įtempti santykiai su žiniasklaida „nekūrė geros atmosferos valstybėje“ ir prisidėjo prie to, kad buvo sunku bendrauti ir tartis.

„Tie ypatingai aštrūs kampai tikrai nekūrė geros atmosferos valstybėje, tos žiežirbos, kurios kildavo iš valdžios pusės į žiniasklaidą, man atrodo, kad jos daugiau prisidėjo prie tos tokios apsunkintos atmosferos bendrai: sunku bendrauti, sunku kalbėtis. Aš turiu vilties, kad tai tikrai galima pakeisti“, – sakė G. Landsbergis.

Iki šiol opozicijoje buvę konservatoriai sekmadienį laimėjo Seimo rinkimus iškovoję 50 mandatų ir pradėjo derybas dėl centro-dešinės valdančiosios koalicijos su Liberalų sąjūdžiu ir Laisvės partija. Šios jėgos turėtų trapią 74 narių daugumą Seime. Konservatoriai kviečia telktis ir kitas partijas.

 

Rezultatai


NAUJAUSI KOMENTARAI

Šimonyte

Šimonyte portretas
O kaip bus su šildymo lengvatą , ar ir toliau mokėsim 9% PVM lengvatą šildymui, ar 21% PVM . Kažkodėl tylit, nei šykt nei mykt apie šildymą.

Anonimas

Anonimas portretas
Ajai ta melina kauke labai tinka galietu visai juos nekada nenusiimti ir atrodis netokia baisi kumelia bedante :-)

Taigi

Taigi portretas
Kaip konservatoriai nebus "atviri žiniasklaidai", jeigu beveik visa žiniasklaida jų rankose jau seniai...
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių