G. Nausėda sako nematantis S. Kairio ir G. Skaistės dirbant naujoje Vyriausybėje

Prezidentas Gitanas Nausėda naujoje Vyriausybėje sako nematantis su išlaidų skandalu savivaldos tarybose susijusių dabartinio kultūros ministro Simono Kairio ir finansų ministrės Gintarės Skaistės.

„Noriu labai atsakingai pareikšti, kad tie ministrai, kurie yra susiję su štai šiuo nuaidėjusiu skandalu, jiems vietos naujoje Vyriausybėje aš nematau“, – pirmadienį LNK žinioms sakė G. Nausėda, turėdamas omenyje anksčiau Kauno taryboje dirbusius finansų bei kultūros ministrus.

Jis kalbėjo nepatvirtinsiąs šių ministrų kandidatūrų, jei jos bus teikiamos.

Šalies vadovas taip pat sakė, kad principas išsaugoti ministrą bet kokia kaina tapo šios Vyriausybės veiklos ašimi.

Anot G. Nausėdos, jeigu valdančioji koalicija manys, kad dabartinė premjerė galėtų būti Vyriausybės vadovė ir kitoje Vyriausybėje, tokia yra jos teisė, ji šią kandidatūrą gali teikti.

„Tačiau atsistatydinus premjerei, atsistatydina ir visi kiti ministrai. Ministrų kabinetą teks formuoti iš naujo“, – pridūrė jis.

Dėl kritikos, susijusios su tarybos narių išlaidomis, iš pareigų pasitraukė švietimo ministrė Jurgita Šiugždinienė.

Valdantieji konservatoriai reaguodami į krizę siūlo rengti pirmalaikius Seimo rinkimus. Jie siūlymą argumentuoja siekiu perkrauti politinę sistemą, nes šešėlis dėl galimai neskaidriai naudotų lėšų krito ant visų partijų.

Premjerė Ingrida Šimonytė yra paskelbusi, kad tuo atveju, jei nebus pritarta pirmalaikiams rinkimams, ji atsistatydins.NAUJAUSI KOMENTARAI

Patvoriniams

Patvoriniams portretas
O aš nematau komunisto melagio prezidento sekančioje kadencijoje.

iki šiol s m i r d ė j o tik konservat KGB-tai,tai dabar

iki šiol s m i r d ė j o tik konservat KGB-tai,tai  dabar  portretas
prie jų prisidės v e l t ė d ž i a v ę socdem KGB-tai -- todėl politinės s m a r v ė s fonas Lietuvoje padvigubės

xlorke

xlorke portretas
prasidejo gylus vyriausybes unitazu valymas ir gerai butu kad su tais mikrobais ir nauseda nematantis ir nieko gero lietuvos zmonems nepadares nusiplautu visiems laikams
VISI KOMENTARAI 27

Galerijos

Daugiau straipsnių