G. Nausėda prašys ES finansinės paramos įgyvendinti klimato tikslams

tau

tau portretas
duotu trilijona ponas Nr 1 ir kas is to ,prikursit komisiju ,komisijoms tersos mazinimui ir visas darbas,visi pinigai nusestu i pinigines be naudos klimatui, pone Nr 1 Ne pinigu reikia ,o Smegenu,nes nezinote ,nesiorentuojate Jus ir 141 kodel syla klimatas.

Stefanija

Stefanija portretas
"Kova su klimato kaita..." Utopija numeris 1...

Kęstas

Kęstas portretas
Iš kur Nausėda? Iš bankų. Europos institucijos, atsakingos už eurą, reikalauja, kad euras funkcionuotų Lietuvos bankinėje sistemoje. Paprastai kalbant, kad mes galėtume pasidėti eurus į tikro banko sąskaitą ir išsiimti eurus iš tos sąskaitos, kai mums to reikia. Bet realiai Lietuvoje veikiantys bankai (iš kurių atėjo Nausėda) laužo šias eurų, mūsų vienintelių pinigų, funkcionavimo taisykles: "Individualių seifų nuomos paslauga SEB banko skyriuose nebeteikiama nuo 2019 m. lapkričio 18 dienos. Grynųjų pinigų operacijos SEB banko skyrių kasose neatliekamos nuo 2019 m. gruodžio 2 dienos." Primenu, kad SEB yra vienas iš stambiausių bankų Lietuvoje. Kaip įmanoma tokia savivalė? Lietuvos valdžia kalta. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Kęstas

Kęstas portretas
Netvirta mūsų tvirtovė. "G.Nausėda jau pasižymėjo kaip itin stabilus ES ir NATO linijų šalininkas ir atviras priešgyniavimas jam gresia vakarietiškos demokratijos stabilumui Lietuvoje. Mūsų šalis iš tiesų yra euroatlantinių vertybių pasienio tvirtovė." Tvirtovė, kurioje dauguma pensininkų, kuriais mes visi su laiku tapsime, badauja, o G.Nausėda už mūsų pinigus lanko dukterį Pietų Korėjoje ir stato sau karališkus rūmus? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

))))))

)))))) portretas
cevo cevo???? klimato???klimakso gal???...cia klaida

Anonimas

Anonimas portretas
Davai, davai, cholope prasyk daugiau nes jau NERA KO VOGTI.

???

??? portretas
Kodėl lenkai sugeba išsiderėti kad nereikėtų mokėtį, o mus dusina,juk taip sėdime ES dugne, o ginklavimosi išlaidomis lenkiame net VokietIją, pensijos mažiausios visoj Europoj, kodėl taip skriaudžiami mūsų ŽMONĖS ...

ALGIS

ALGIS portretas
LENKAI SUGEBA DERĖTIS SU ES , IKI ŠIOL GAUDAVO DIDŽIAUSIAS IŠMOKAS TARP VISŲ ES NARIŲ , DABAR ES LEIDO JIEMS IR TOLIAU TRUČYTI VISĄ PASAULĮ , O KITUS SMAUGIA J U O D A I

whufaikeenees

whufaikeenees portretas
aukstojo pilotazo afera...

Anonimas

Anonimas portretas
Pensijos kur?

Girinis

Girinis portretas
Atsodinkit kuo greiciau ta,ka per 50 metu iskirtot , kito kelio issaugot zmonija zemeje zmogus neturi !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių