G. Nausėda galimybių pasą vertina teigiamai: reiktų, kad jo privalumais galėtų pasinaudoti visi

Šalies vadovas Gitanas Nausėda sako, kad idėją dėl galimybių paso vertina teigiamai, tačiau akcentuoja, kad reikėtų, jog tokio paso privalumais pasinaudotų visi žmonės.

„Pasą vertinu teigiamai, tik reikėtų, kad to paso privalumais galėtų pasinaudoti visi žmonės ir nebūtų tam tikros išrinktųjų kastos“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė G. Nausėda.

„Galvoju, kad kol mes sutvarkysime šito galimybių paso modalumus, mes ir pradėsime masinį vakcinavimą. Iš esmės jis jau prasideda. Kai kuriuose miestuose, galima sakyti, jis jau prasidėjo. Taigi, negaiškime laiko tuščioms diskusijoms ir stenkimės palengvinti sau savo gyvenimą patys ir kartu sukurkime motyvaciją skiepytis“, – sakė šalies vadovas.

Vyriausybė trečiadienį diskutavo apie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos siūlymą šalyje įdiegti galimybių pasą. Pasak ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės, galimybių pase galėtų būti siūloma ne tik fiksuoti informaciją apie susiformavusį imunitetą, tačiau ir apie gautą neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Ministrė teigia, kad būtų galima diskutuoti apie tai, kad testo atsakymas galiotų 48 valandas.

Pasak A. Armonaitės, lygiateisiškumas tarp pasiskiepijusių ir savo vakcinacijos eilės dar nesulaukusių, tačiau norinčių pasinaudoti galimybių pasu ir jo teikiamomis naudomis, šalies gyventojų būtų užtikrintas tuomet, jei pastariesiems būtų suteikta galimybė atlikti reikalaujamą COVID-19 testą nemokamai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kęstas

Kęstas portretas
O tai mes turim prezidentą??? Nesimato. Kažkokį žmogutį bailų. Armonaitė pasakė-jis padarė. Šimonytė pasakė-jis padarė. Dar Raskevičiaus pradės klausyt.

nausieda,..

nausieda,.. portretas
Lietuvos SAM pranešime teigiama: „Vakcinuoti asmenys taip pat gali užsikrėsti koronavirusu ir jį platinti, todėl svarbu nepamiršti atsargumo. Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad vakcinos nuo koronaviruso apsaugo nuo simptominės COVID-19 ligos ir, svarbiausia, nuo sunkių jos formų bei mirties, tačiau paskiepyti žmonės gali užsikrėsti ir patys, nejausdami jokių infekcijos požymių kurį laiką būti tyliais viruso nešiotojais ir platinti virusą kitiems asmenims“..., tai kam reikalingi tie "pasai", aaa?? ne prezidentas, o KEMPINĖ..., LIŪDNUMA...

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kliurka buvo kliurka liko . Klausimas kliurkai : kada baigiasi skiepo veiksmingumas ? greitu laiku visi bus užbadyti , bet neišgydyti . Lietuvoje vyksta nusikaltimas , kaip visame pasaulyje . Jei jūs galvojate kad skiepas jus apsaugos , galiu pasakyti kad jūs klystate ir jus klaidina .
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių