G. Nausėda: dėl Rusijos branduolinių grasinimų reikia daugiau dėmesio NATO rytų sparnui

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad dėl Rusijos planų Baltarusijoje dislokuoti branduolinį ginklą NATO sąjungininkai turėtų skirti dar daugiau dėmesio Aljanso rytiniam sparnui.

„Deja, Rusija pastaruoju metu savo grėsmingus pasisakymus stengiasi įgyvendinti, ir dėl tos priežasties tai mums tampa papildomu ir labai svarbiu argumentu kalbant su mūsų NATO partneriais, kad turime rytiniam NATO flangui skirti dar didesnį dėmesį“, – žurnalistams Alytuje ketvirtadienį sakė šalies vadovas.

Pasak jo, kalbos apie tai, kad Rusija dėl invazijos Ukrainoje atitraukė resursus nuo NATO sienų, yra nepagrįstos.

„Tai yra labai neteisingas situacijos vertinimas, – teigė prezidentas. – Aš pasakyčiau, kad vyksta būtent diametraliai priešingi dalykai“.

Jo teigimu, Lietuva taip pat reikia daryti savo namų darbus stiprinant karinę galią.

Rusija Baltarusijoje žada dislokuoti taktinį branduolinį ginklą, kurį galėtų nešti atakos lėktuvai arba raketos. Lietuvos pareigūnai teigia, jog branduolinis užtaisas yra dislokuotas ir su Lietuva besiribojančioje Kaliningrado srityje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Neber kantrybes

Neber kantrybes portretas
Sako vietoj haubicu pirkimo, siulo uz banku virspelniu pinigus kelius tvarkyti (kad orkams butu patogiau privaziuoti?). Cha cha cha...

Pancerovui

Pancerovui portretas
baigusiam tik vidurine mokykla aktualu uz geras pakišas kuistis po archyvus ir vykdyt kompromitavimo uzsakymus...

svarus

svarus portretas
kpss nario pareiškimas
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių