G. Landsbergis ragina „YouTube“ pašalinti reklamą su R. Pratasevičiaus vaizdo įrašu

Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis ragina vaizdo turinio platformą „YouTube“ pašalinti reklamą, kurioje sulaikytas opozicijos tinklaraštininkas Ramanas Pratasevičius vaizdo įraše sako bendradarbiaujantis su teisėsaugos pareigūnais ir duodantis „prisipažįstamuosius parodymus“ dėl kaltinimų organizavus protestus.

„Ramano Pratasevičiaus priverstinio interviu panaudojimas režimo televizijos reklamai nėra normalu, „Youtube“. Pašalinkit tai. Prašau“, – socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje antradienio vakarą pranešė ministras, pasidalinęs „Telegram“ kanalo „Nexta“ vyriausiojo redaktoriaus Tadeuszo Giczano (Tadeušo Gičano) įrašu.

Jame įkelta ekrano nuotrauka, kurioje prieš vaizdo įrašą „YouTube“ platformoje matoma Baltarusijos valstybinės naujienų agentūros BelTA reklama su R. Pratasevičiumi.

„Įdomus faktas: beveik metus Baltarusijos valstybinė naujienų agentūra BelTA naudoja įkaitų vaizdo įrašus, panašius į tą, kuriame pavaizduotas R. Pratasevičius, mokamoms reklamoms, nukreipiančioms į valdžią palaikančius „Telegram“ kanalus. Mes bandėme viską, bet „Youtube“ sako, kad tame nėra nieko blogo“, – rašė T. Giczanas.

Minėtąjį vaizdo įrašą pirmadienį paskelbė Baltarusijos valstybinė televizija.

„Laba diena, aš vardu Ramanas Pratasevičius. Vakar buvau sulaikytas VRM darbuotojų Nacionaliniame oro uoste Minske. Šiuo metu esu Minsko miesto pirmajame tardymo izoliatoriuje. Galiu pareikšti, kad jokių sveikatos problemų, taip pat dėl širdies ar kokių nors kitų organų, man neiškilo. Darbuotojų elgesys su manimi – maksimaliai korektiškas ir atitinkantis įstatymus. Šiuo metu toliau bendradarbiauju su tyrimu ir duodu prisipažįstamuosius parodymus dėl masinių neramumų organizavimo Minsko mieste“, – vaizdo įraše sakė 26 metų disidentas žurnalistas.

Sekmadienio popietę Minsko oro uoste buvo nutupdytas keleivinis bendrovės „Ryanair“ lėktuvas, skridęs iš Atėnų į Vilnių. Jis buvo priartėjęs prie Lietuvos oro erdvės, tačiau buvo priverstas pasukti į Baltarusijos sostinę.

Aviakompanija „Ryanair“ pranešė, kad lėktuvas su daugiau kaip šimtu keleivių nusileido Minsko oro uoste, nes Baltarusijos oro dispečeriai informavo apie potencialią saugumo grėsmę lėktuve. Ši informacija vėliau nepasitvirtino.

Be to, Baltarusija buvo pakėlusi naikintuvą MiG-29 ir karinį sraigtasparnį Mi-24.

Šiuo lėktuvu skrido R. Pratasevičius. Lėktuvui nusileidus Minske, jis sulaikytas, taip pat sulaikyta jo mergina, Europos humanitarinio universiteto Vilniuje studentė, Rusijos pilietė Sofija Sapega.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gėda represiniam režimui

Gėda represiniam režimui portretas
Skeltanagiams nepatinka tiesa ir nepaiso žodžio laisvės, Tik skeltanagių propagandą pagal juos yra verta dėmesio.

O KODEL PASALINTI REIKIA ,BROJLERI ???

O KODEL PASALINTI REIKIA ,BROJLERI ??? portretas
gal todel kad sis yrasas sudirba y miltus tavo ispersta per visaas skyles Face News , slykstu mela , kad Protasevicius nukankintas ,...nukryziuotas ,,,prikaltas prie kryziaus...

KLAUSIMAS - KODĖL PAŠALINTI?

KLAUSIMAS - KODĖL PAŠALINTI? portretas
Todėl, kad galima būtų tokiems niekšeliams, kaip G.Landsbergis kurti savo išgalvotas versijas. Ir...iš nusikaltėlio daryti "didvyrį". Tai jis labai gerai moka - senelis išmokė....
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių