G. Landsbergis: kovojantys prieš raginimą skiepytis pasisako už tai, kad mirtų kuo daugiau žmonių

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis mano, kad politikams, kovojantiems prieš galimybių pasą bei kitus Vyriausybės bandymus raginti žmones skiepytis, tenka didelė dalis atsakomybės už COVID-19 liga susirgusių nevakcinuotų žmonių mirtis.

Taip politikas suregavo į grupės opozicijai priklausančių Seimo narių kreipimąsi į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso.

„Man atrodo, kad žmonės kovojantys prieš bet kokius skiepijimosi raginimus ir t.t. iš esmės pasisako už tai, kad kuo daugiau žmonių mirtų. Deja, tai yra grubi tokia aplinkybė“, – žurnalistams teigė G. Landsbergis.

Man atrodo, kad žmonės kovojantys prieš bet kokius skiepijimosi raginimus ir t.t. iš esmės pasisako už tai, kad kuo daugiau žmonių mirtų. Deja, tai yra grubi tokia aplinkybė.

„Visa tai, ką mes vakar matėme Seime, visi nepalaikymai Vyriausybės sprendimų, aš manau, kad tiems žmonėms kliūna didelė dalis atsakomybės už kiekvieną mus paliekantį neskiepytą žmogų“, – pridūrė jis

ELTA primena, kad 36 Seimo nariai, priklausantys opozicinėms Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS), Darbo partijos, Lietuvos regionų ir Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijoms, kreipėsi į Konstitucinį Teismą (KT) prašydami ištirti, ar Vyriausybės nutarimas, nustatantis galimybių pasą, neprieštarauja Konstitucijai bei įstatymams.

Seimo narių grupė kreipimesi pažymi, kad galimybių pasas ne tik segreguoja žmones, diskriminuoja atskiras jų grupes, bet ir varžo asmens teises į mokslą, teisę laisvai pasirinkti darbą, susirinkimų teisę, ūkinės veiklos laisvę, teisę gauti paslaugas. Opozicijai kyla klausimų dėl ribojimų proporcingumo bei teisėtumo – žmogaus teises suvaržančios nuostatos yra įtvirtintos Vyriausybės nutarimu, nors Konstitucinis Teismas ne kartą yra pasisakęs, jog tą gali daryti tik įstatymo leidėjas įstatymu.



NAUJAUSI KOMENTARAI

vilkas

vilkas portretas
Na ka skiepiti aviukai patis aina i skerdykla

Nacis

Nacis portretas
Pirma seimas tegu pasiskiepyja, o ne savo šlamšta tautai kiša, tegu ekonomika sutvarko stojasi viskas pradedant duju laivu o kaip pirko dujas is rusu taip ir perka kur jankiai kurie sake atplukdys dujas, dabar uostas stojasi gelzinkeliai, zmones prastovuose jau sedi, ir kokia pagarba gali but jiem as paminkla ožio pas save sodyboj pastatysiu ir uzvadinsiu partijos vardu kilus karui tikrai oziu neginciau tevyne ir po klaustuku nes is juos jau nieko neliko.

Pil.

Pil. portretas
Šitas pakalikas geriau dingtų iš Lietuvos, nes gyvenimo nebus joje.Tavo senis kuprus muzikantas neskiepytas,tu ji paskiepyti nuvežk ,gausi premiją.Nekalbek apie kitus žmones ,jie savo kūno ir gyvenimo šeimininkai.Netrukdyk ramiai gyventi ir judeti Lietuvos žmonėm,nes pažeidi LR konstituciją.
VISI KOMENTARAI 74
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių