G. Landsbergis įspėja plūstančius migrantus: tapote nusikaltimo bendrininkais

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis įspėja Artimųjų rytų valstybių piliečius, jog plūsdami į Lietuvą ir norėdami iš jos patekti į Europos gilumą, jie tampa nusikaltimo bendrininkais.

Potencialiems migrantams skirtomis žinutėmis arabų, kurdų, anglų kalbomis ministras pirmadienį pasidalino feisbuke, įspėdamas, kad beveik niekas iš atvykstančiųjų negaus politinio pabėgėlio statuso.

„Jus nori apgauti, nori pasisavinti jūsų pinigus pasinaudodami jūsų patiklumu arba neišmanymu. Jums pažada, kad jūs galėsite susimokėję didžiulius pinigus – žinome, kad mokate tūkstančius eurų, atvykti iki Europos sąjungos. Jums sako, kad galėsite čia dirbti ir gyventi, o jie užtikrins, kad jūs kirstumėte sieną“, – rašo ministras.

Jis pabrėžė, kad nusileidę Minske šių valstybių piliečiai atvežami prie Lietuvos-Baltarusijos pasienio suteikiant tuščias viltis.

„Po kelių dienų apgavikai, kurie glaudžiai dirba su nusikaltėliais ir Baltarusijos diktatoriumi Lukašenka, jus naktį atveš prie Europos Sąjungos sienos. Paleis miške ir pasakys – eikite ten, ten niekas nesaugo, ten Europa. Čia jus sulaikys pasienio apsauga, įkurdins palapinių stovykloje. Kadangi jūs tapote gudraus nusikaltimo bendrininkais, deja, beveik niekas iš jūsų negaus politinio pabėgėlio statuso“, – tvirtino G. Landsbergis.

Čia jus sulaikys pasienio apsauga, įkurdins palapinių stovykloje. Kadangi jūs tapote gudraus nusikaltimo bendrininkais, deja, beveik niekas iš jūsų negaus politinio pabėgėlio statuso.

Jis priminė, kad migrantai toliau įkuriami palapinių miestelyje ir ieškoma būdų juos grąžinti namo.

„Ir jūs grįšite. Tik jau be pinigų, kuriuos sumokėjote. Jūs nepateksite toliau į Europą. Net jei pabėgsite arba mūsų policija, ar mūsų valstybės kaimynai jus grąžins atgal, nes toks mūsų įsipareigojimas – priimančioji valstybė atsako už tuos, kurie į ją pateko“, – įraše teigė G. Landsbergis.

„Į Europą patenkama tik legaliu būdu. Netikėkit apgavikais, nevažiuokite į Europą nelegaliai, nes vis tiek teks grįžti. Jie jums meluoja. Netapkite nusikaltimo bendrininkais“, – įspėjo jis.

Šiemet pasienyje su Baltarusija, kuria eina išorinė Europos Sąjungos siena, Lietuvos pareigūnai sulaikė per 2 tūkst. neteisėtų migrantų. Lietuvos pareigūnai teigia, kad išaugę migracijos srautai yra organizuota Baltarusijos režimo akcija prieš Lietuvą. Įtampa tarp Minsko ir Vilniaus išaugo pernai po ginčijamų Baltarusijos prezidento rinkimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kkk

Kkk portretas
Atjiunkit elektra migrantams. Kad ne galetu bendraut su savais. Kurie jau ppakeliuj

Rasistas

Rasistas portretas
Aciu musu politikamsdabar patys apsisiko ir dar galvoja ka daryt. Tegul vazioja i pakistaba. Paziuresim ka su ieis padarys chiurkos

Kas galėtų paneigti

Kas galėtų paneigti portretas
Pats G.Landsbergis yra šio nusikaltimo bendrininkas, o gal net ir užsakovas, nes jo interesas jau seniai - Lietuva be lietuvių.
VISI KOMENTARAI 45
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių