G. Landsbergis: geriau būtų, jeigu ponas Anušauskas kalbėtųsi ne per žiniasklaidą

  • Teksto dydis:

Kritiką dėl to, kaip buvo paskelbtas siūlymas inicijuoti pirmalaikius rinkimus, išsakęs krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas pats šį sprendimą palaikė, pareiškė konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis.

Jis reagavo į A. Anušausko pareiškimą, jog nebuvo kolegų iš anksto informuotas apie partijos vadovybės sprendimus dėl pirmalaikių rinkimų ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) siūlymą perkrauti politinę sistemą rengiant pirmalaikius rinkimus išgirdęs tik pranešus viešai.

„Man dar geriau būtų, jeigu ponas Anušauskas kalbėtųsi ne per žiniasklaidą, o taip, kaip jis kalbėjosi prezidiume, nes jis ir kalbėjo, ir palaikė, ir balsavo už sprendimą“, – trečiadienį žurnalistams sakė G. Landsbergis.

Pirmalaikius rinkimus TS-LKD siūlo po žiniasklaidos tyrimų, sukėlusių abejonių dėl to, ar Lietuvos savivaldybių tarybų nariai skaidriai naudoja kanceliarines išmokas. Jiems nepavykus iš posto pasitraukti žada premjerė Ingrida Šimonytė.

G. Landsbergis antradienį inicijavo partijų susitikimą dėl pirmalaikių rinkimų, tačiau opozicija jį boikotavo.

Dalis opozicinių partijų atstovų išsakė poziciją, kad pirmalaikiai rinkimai yra galimi, tačiau prieš tai turėtų atsistatydinti Vyriausybė, o ne atvirkščiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Op-ana

Op-ana portretas
Stai ir MINISTERIS prabilo,ne be reikalo tempia sunku junga,reaguoja zmogs.

Onė

Onė portretas
Geriau būtų jei patylėtum

kelionės po

kelionės po portretas
Ramiojo vandenyno salas baigėsi .......... platus partneriu sm egeneles
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių